18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
baronturbina 2021-02-05, 10:51 2
Obronił honor
Zgłoś
Avatar
Qunda 2021-02-05, 12:00 6
Jak to jeden pisze na tym forum, jebane ścierwo. Ma racje. Do takich akcji nie dochodziło by z biedy, biedy umysłowej, ojca, matki alkoholiczki. Biednego zacofanego kraju, z braku chęci pójścia do pracy, bo po co, złapią mnie wsadzą na kilka lat, i looz. Jedzenie, itd. Siedzę na tym portalu już pare dobrych lat, i obserwuje co oni tam w tych latino odpierdalają. Widać ile dla nich jest warte życie. Śmierć jak kromka chleba.
Zgłoś
Avatar
ququa 2021-02-05, 17:40 8
tym ścierwem szkoda by było nawet sępy karmic

Od zawsze próbuje sie ocieplac wizerunek złodzieja, a to Janosik albo Robin Hood, a prawda jest taka, że to złodzieje tacy sami jak na filmiku.

Niecierpie złodzieji, bo to najgorsze lesery i nieroby.
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2021-02-05, 21:46 1
Qunda napisał/a:

Jak to jeden pisze na tym forum, jebane ścierwo.



Poczułem się wywołany. Tak, to jest jebane ścierwo.

ququa napisał/a:

tym ścierwem szkoda by było nawet sępy karmic
Od zawsze próbuje sie ocieplac wizerunek złodzieja, a to Janosik albo Robin Hood, a prawda jest taka, że to złodzieje tacy sami jak na filmiku.
Niecierpie złodzieji, bo to najgorsze lesery i nieroby.



Większym ścierwem są paserzy, czyli ludzie kupujący kradzione, bo taniej. Przez to pierdolone ścierwo złodziejstwo ma się całkiem nieźle.
Gdyby nie jebane paserskie ścierwo, to złodziej by ukradł jeden rower, a nie sto. Jebać paserów i całę ich rodziny, bo to moralni degeneraci, pierdolone gnidy, ludzkie ścierwo. Niestety to jakieś 60% Polaków, pewnie 90% Sadoli. Fuck ya all!
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2021-02-05, 23:01 2
Narzekajcie dalej, że żyjecie w Polsce, kurwy jebane!
Zgłoś
Avatar
Janko 2021-02-06, 6:50
A a ja myślałem że on chce jemu zabrać pracę bo był bezrobotny.
Po co mu ta torba skoro już motor wziął.
Złodziej też dba o swoje bezpieczeństwo bo założył kask.
Zgłoś