18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
🔥 Nadgodziny w pracy ... - teraz popularne
Napad na fryzjera w Moskwie
Tetrix • 2022-12-27, 0:39



Bohater tego filmu w środku nocy włamał się do jednego z moskiewskich zakładów fryzjerskich. Potem ściął sobie włosy, wypił wszystkie napoje z lodówki i zdrzemnął się na kanapie. Pod koniec wieczoru facet wyczyścił kasę i zajął się swoimi sprawami. Policja złapała go rano. Tak więc nowa fryzura nocnego biesiadnika będzie oceniana już w więzieniu.
Zgłoś
Avatar
radek225 2022-12-27, 4:23 3
A to śmieć pierdolony nie na froncie? Będąc zapuszkowany front go nie ominie. W marcu jak wszyscy luje i menele z tego pseudo kraju dostanie powołanie w kamasze. A wszystkim, którzy mają kasę fiskalną w sklepie polecam chociażby najtańszy sejf. Po pierwsze to można go przykręcić do ściany lub muru, podłogi, po drugie jak nie jest przykręcony to jest ciezki i niewygodnie się z nim idzie. Widać z daleka, że ktoś niesie ciężkie żelastwo. Po trzecie - nawet najtańszy sejf za kilka stów trzeba otworzyć elektronarzędziami. To nie kasetka, że walniesz o ziemię i sie otworzy.
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2022-12-27, 11:33 2
Nie jestem ekspertem ale to chyba włamanie do salony fryzjerskiego a nie napad na fryzjera
Zgłoś
Avatar
BartusUkF 2022-12-27, 14:48
Ale kulturka jest? Jest. Typ nawet buty do spania ściągnął
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2022-12-27, 15:09
jakie wszystkie , tylko jednego wzia
Zgłoś
Avatar
Tetrix 2022-12-27, 20:30
tedwaha napisał/a:

Nie jestem ekspertem ale to chyba włamanie do salony fryzjerskiego a nie napad na fryzjera



Całkiem słusznie prawisz. Przy poprawianiu opisu, który wypluł google translate zapomnialem o tytule
Zgłoś
Avatar
alpax 2022-12-28, 1:09
Zapomniałes dodać, że jeszcze jebnął szczocha.. 0:35-0:36 pojawia się plama na podłodze przy lewym, dolnym rogu kanapy
Zgłoś