18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:59
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:33
Avatar
Nizaryta1 2014-03-30, 19:30 139
Post nie na temat: Moderator napisał mi iż Sadistic nie popiera cenzury a następnie napisał w tej samej wiadomości że jawny rasizm będzie karany banem a więc pytam się czy to nie jest przeczenie samemu sobie? to jest lewactwo i głupota, jeśli sadistic nie popiera cenzury a wolność słowa to mam prawo wyrażać swoje poglądy na temat murzynów, żydów tudzież innych ludzi, także być rasistą a jak to się nie podoba moderatorowi i Administratorowi to niech napiszą że na sadisticu obowiązuje cenzura a nie łżą i jeszcze usuwają posty po to żeby inni żyli w kłamstwie, to mój ostatni post na sadistic i nie będę więcej tutaj wchodził chyba że okazjonalnie tylko po to by sprawdzić czy nie ma promujących rasizm postów, obrazków, filmów etc, promujących rasizm, klasizm, antysemityzm, czy inne przejawy braku "tolerancji" jeśli natrafię natychmiast zgłaszam stronę na policję i do sądu jako że jestem bardziej tolerancyjny niż moderatorzy którzy łżą jak psy i mówią że było inaczej, krasomówcze, zakłamane świnie, wolę od was SLD czy nawet Tuska i nasz rząd bo jak jest cenzura to oni mówią że jest cenzura, nie różnicie się niczym od rządu z tym że wy jesteście bardziej zakłamani!!!
Zgłoś
Avatar
Lord_Rzeźnik 2014-03-30, 19:34 4
Jubiler z lumpeksem, ciekawe.
Zgłoś
Avatar
lajtek12 2014-03-30, 19:36
Przybyli , zobaczyli , zwyciężyli
Zgłoś