18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Green ninja 2012-09-26, 21:37 6
o chuj, zajebisty czas mieli 27 sekund
btw czemu na kasetce leżała tacka do krojenia i nóż?
Zgłoś
Avatar
Sitwa8 2012-09-26, 21:39 5
Mogło ich być więcej na jedną ekspedientkę, a nuż zna telekinezę albo sambo :/ Pewnie rumuni.
Zgłoś
Avatar
Kaszysz 2012-09-26, 22:52 77
Za takie skurwysyństwo powinno się ucinać ręce, a policja powinna mieć prawo strzelać do takiego motłochu który nie szanuje pracy innym.
Zgłoś
Avatar
tds1974 2012-09-26, 23:10
Ja, lat temu pińset, będąc studenciakiem pracowałem na ursynowskim Natolinie, w małym sklepiku na parterze bloku. Takich sklepików było i jest tam setki. No i tuż przed zamknięciem dzwoni do mnie właściciel i pyta czy wszystko ok. Ja mówię że ok, a on na to, że dziś napadnięto na wszystkie sklepiki w tej okolicy. Jeden po drugim, łącznie ze 20 pod rząd! Wpadali, dawali w mordę, zabierali utarg czy co tam było n a wierzchu i w nogi. Na mój, nie wiadomo dlaczego, nie napadli.
Mieli autentycznego pecha. tego dnia gdyby wpadli zabraliby utarg wszystkich handlowców, którzy go akurat tego dnia podrzucili, jakoś tak wyszło, że wszyscy razem. Wkurwiałem się na to, bo sporo tego było, w sumie żadnych zabezpieczeń (to się zdarzało bardzo rzadko) ale cóż. Miałem z tym czekać na powrót szefa.

Tego dnia była na zapleczu paczka ze starym miliardem złotych.

Po tej akcji handlowcy już nie zostawiali u mnie kasy tylko trzymali w chacie i dawali bezpośrednio szefowi.
Zgłoś
Avatar
gregor40 2012-09-26, 23:42 16
@up chcesz nam wmówić, że "w małym sklepiku na parterze w bloku" handlowcy zostawili u zatrudnionego studenta 1 milion nowych złotych?

A świstak siedzi i zawija...
Zgłoś
Avatar
RaScad 2012-09-26, 23:49 7
100tys. gwoli ścisłości... 10tys starych to nowy złoty.
Zgłoś
Avatar
o................9 2012-09-26, 23:51
Kaszysz napisał/a:

Za takie skurwysyństwo powinno się ucinać ręce, a policja powinna mieć prawo strzelać do takiego motłochu który nie szanuje pracy innym.


i po co piszesz takie same posty jak każdy inny w tego typu filmikach ?
Prawo jest takie a nie inne i nic nie zrobisz , chyba że zostaniesz prezydentem to wtedy zrobisz co zechcesz
Zgłoś
Avatar
DisHonoreD 2012-09-26, 23:59 2
a mogli zgwałcic
Zgłoś
Avatar
Kozzi100 2012-09-27, 0:00 19
W wolnym, demokratycznym kraju mogłoby to np. tak wyglądać:

sadistic.pl/napad-na-kafejke-internetowa-vt127027.htm
Zgłoś
Avatar
Nihil 2012-09-27, 0:02 2
Przypomina mi to fabułę jakiejś gry internetowej w przeglądarce... Gang wars? Crimescene? W każdym razie ta gra gdzie się napadało na żabki i kantory, kupowało miniguny, dziwki, produkowało dragi i wygrywało 100 dolców za największą sumę respektu na serwie

Zajebisty czas, ilość osób w porządku (pewnie było ich z 5, jeden szpieg, 3 napastników i czujka na wejściu). Ciekawe jak się pozbyli kabla z terminala tak szybko...
Mogą poprawić czasówkę, nie bawić się w ceregiele (i to wykorzystała dzielna sprzedawczyni, alarm musiała załączyć) i po prostu podpierdolić (jeden unieszkodliwia, drugi łapie kasę) towar, ale to raczej 5 sekund?
Poza tym dobrze to zorganizowali, full zestaw, napad przy przeliczaniu, mało pracowników...

No i tak wpadło im pewnie 2 tyś. bo więcej pewnie nie wolno im trzymać (może maks 5), a że w full zestawie pokrywającym (wystarczą podróby z bazarów, rękawiczki i kominiara) to jeżeli umieli umiejętnie spierdolić to mają niezły "utarg", chyba że coś zjebali (zdarza się chwalić, czy za wcześnie wyjść na jaw), to może jakoś złapie, jak nie to b. mała szansa że złapią (musieliby dobrzy [w fachu] policjanci pracować, a i tak wtedy jakie szanse...).

Jako samozwańczy ekspert od napadów. 9/10, czysto, nie skrzywdzili pracownika, zabezpieczeni, tylko te ceregiele przy których pracownica coś chyba wduszała pod ladą, wygląda jak moment zawahania.
Zgłoś
Avatar
Muzz 2012-09-27, 0:04
okar19 napisał/a:


chyba że zostaniesz prezydentem to wtedy zrobisz co zechcesz


muehehehehehe, żyj dalej w świecie baśni
Zgłoś
Avatar
gregor40 2012-09-27, 0:06 1
RaScad napisał/a:

100tys. gwoli ścisłości... 10tys starych to nowy złoty.



Moja kulpa. Zwracam honor
Zgłoś
Avatar
DinAlt 2012-09-27, 0:09
O!, mają Pepsi...już wiem, gdzie idę po zakupy.
Zgłoś
Avatar
hrabia9933 2012-09-27, 0:15
i nawet dres orydzinalny z adasia
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie