18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:17
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:39
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2014-05-06, 17:10
Popieram przedmówce. Prawo do posiadania broni to dobra rzecz, ale............. ale nie u Nas (znaczy w Polsce). Jeżeli ofiara napaści może dostać karę za "uszkodzenie" napastnika w obronie własnej większą niż kara, jaką sprawca napadu otrzyma, to coś tu jest nie tak. Należałoby trochę w prawie zmienić.
O broni palnej mówimy, a problem jest z użytkowaniem zwykłej wiatrówki.
Zgłoś
Avatar
~żułw 2014-05-06, 17:16 1
A.J.K.S napisał/a:


To ochroniarz, czy inny konwojent idioto a teraz najciekawsze, może Cię to zaskoczyć: W Polsce też posiadają takowe osoby broń, już nawet teraz.

Potwierdzam, byłem konwojętę i mieliśmy pompki i deserty przy sobie. Raz mi wyskoczył taki gnój z gnatem i zdążył tylko powiedzieć "lany poniedziałek" zanim mu nie wykrzesałem hed szota w oba kolana.
Zgłoś
Avatar
TheByQ 2014-05-06, 17:19 5
@żułw Chyba do penisa te pompki mieliście.
Zgłoś
Avatar
JesusChytrus 2014-05-06, 18:38
@up
Lepiej żeby ten przykładowy bandyta zabił biedną ojojoj ofiarę zanim ona kogoś postrzeli bo się przebiegł obok...
Zgłoś
Avatar
oneshott 2014-05-06, 18:38
Ja tam widze ze namierzyl cel i stara sie w niego strzelac.
Zgłoś
Avatar
kostuchowy 2014-05-06, 18:44
Przecież on strzela w stronę typów co zaczęli do niego strzelać ? :O
Zgłoś
Avatar
G3ralt94 2014-05-06, 19:59 1
Apeluję o niedokarmianie trolla!
Zgłoś
Avatar
Adek1507 2014-05-06, 23:31 1
JesusChytrus

Gdybym był moderatorem tego portalu, już dawno byś nie istniał na tej stronie. Wprowadził bym w regulaminie, że regularne trolowanie kończy się dożywotnim banem i ten ban byłby na ip, a nie konto. Żałosny jesteś....
Zgłoś