18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:46
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
🔥 Uczciwy pracodawca - teraz popularne
🔥 Szofer w akcji. - teraz popularne
Avatar
janlew 2014-11-21, 15:55 1
I dla tego broń w Polsce też powinna być legalna!!! Mam już dość tego że przewrażliwione, wystraszone socjaluchy dają broń tylko swoim pieskom, bo myślą że ich powystrzelamy. Ja chce kurwa broni do obrony rodziny, a te tępe rządowe ciule mi tego prawa odmawiają!!! I dla tego na złość kurwa wszystkim, będę głosował na RN albo na Korwina.
Zgłoś
Avatar
skaos 2014-11-21, 16:14 1
janlew napisał/a:

I dla tego broń w Polsce też powinna być legalna!!! Mam już dość tego że przewrażliwione, wystraszone socjaluchy dają broń tylko swoim pieskom, bo myślą że ich powystrzelamy. Ja chce kurwa broni do obrony rodziny, a te tępe rządowe ciule mi tego prawa odmawiają!!! I dla tego na złość kurwa wszystkim, będę głosował na RN albo na Korwina.



a starałeś się o pozwolenie?
Zgłoś
Avatar
soszKA 2014-11-21, 16:44
@normals522 założę się, że jak by zastrzelili człowieka to byś się z akcji cieszył
Końcówka rozpierdala jak niszczą drzwi samochodu o bramę.
Zgłoś
Avatar
Seboolek 2014-11-21, 18:05
Powinni teraz łatwo namierzyć to auto bo raczej niewiele takich jeździ z rozjebanymi drzwiami.
Zgłoś
Avatar
B................6 2014-11-21, 18:31
Za tego psa to powinni zajebać ze 100 czarnuchów. Pierdolone małpy są na równi z tymi od kóz
Zgłoś
Avatar
Wulf 2014-11-21, 21:22
@skaos
Tylko to pozwolenie plus setka powtarzanych wciąż badań kosztuje krocie, rozumiem że prawo do obrony należy się tylko zamozniejszym ?

Swoją drogą mimo pozwolenia, po obronie koniecznej czeka Cię masa spraw sądowych...miodzio.
Zgłoś
Avatar
conversik 2014-11-21, 21:27
bronti1 Nie szczekaj na pana bo michy przez tydzień nie zobaczysz.
Zgłoś
Avatar
k................r 2014-11-21, 21:42
normals522 napisał/a:

pierdolone małpy psa postrzeliły ;(



zastrzeliły debilu zastrzeliły ....
Zgłoś
Avatar
Spaps 2014-11-22, 0:53
W psa strzelac? Za jaja malpe i na latarnie!
Zgłoś
Avatar
skaos 2014-11-22, 2:34
@Wulf

zgadzam się, że prawo co do obrony koniecznej jest w Polsce trochę za surowe, ale czy uważasz, że każdy powinien mieć dostęp do broni palnej? każdy kto był karany za zabójstwo, rozbój, gwałt? może jeszcze bez badań psychologicznych?

jasne, że kosztuje, ale akurat takie jest prawo, a to jest tak samo jak z wyrobieniem prawa jazdy, patentu żeglarskiego, karty wędkarskiej - jak nie chcesz płacić to albo jedziesz na ryzykanta i liczysz się z konsekwencjami, albo walisz z buta/autobusem/na materacu i kitrasz się w krzakach

dla mnie akurat broń palna to jest problem, bo trzeba tego zgodnie z prawem pilnować i mieć w domu warunki do tego, a jak się nawalisz i masz przy sobie broń a sąsiad zadzwoni, że jest za głośno, przyjedzie policja i będą kłopociki

w USA mają wszyscy broń ale jak masz jakiś problem z typem na ulicy to liczysz się z tym, że on też ma przy sobie broń i może być szybszy, a w Polsce to mogę najwyżej wyrwać po ryju i być przekopanym, w najgorszym razie dostać nożem, ale ja tez mogę nosić przy sobie nóż, albo trenować sporty walki

każdy patrzy na prawo do posiadania broni z perspektywy USA, gdzie społeczeństwo jest w miarę ogarnięte, ale każdy ma broń przy sobie też w np. takiej Somalii, a tam to raczej nie wygląda kulturalnie
Zgłoś
Avatar
jaboll154 2014-11-22, 7:21 1
@normals522

Co ci człowieku małpy zrobiły, że je tak obrażasz? Ja tu widzę tylko stado jebanych, czarnych jak smoła, czarnuchów.
Zgłoś
Avatar
V................5 2014-11-22, 18:53
oni na jakies pogotowie ratunkowe napadli czy co??
Zgłoś
Avatar
Z................i 2014-11-23, 4:06
A jeśli "Planeta Małp" została zrobiona przez ludzi z przyszłości żeby nas ostrzec przed dzikusami z Isis i Afryki?
Zgłoś