18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
W nocy z sobotę na niedzielę w okolicach ulicy Zbożowej w Lublinie dokonano napadu na taksówkarza. Nieumiejętnie próbowano podciąć mu gardło, z relacji znajomych (którzy byli na miejscu niedługo po tym zdarzeniu) wynika, że facet mógł chodzić o własnych siłach a także mówić. Miał okaleczone gardło, ręce oraz plecy.

Z tego co słyszałem to zatrzymał samochód opierając się o niego zakrwawioną ręką, a drugą przytrzymywał gardło z której ciekła krew - widok jak z horror

W napad zamieszani są 14-stoletni mieszkaniec Lublina oraz... ukrainiec. Nie będę nawet próbował tego komentować.

Ufam że nie będzie komentarzy w stylu "dobrze tak złotówie".

Po tagach nie znalazłem.

Dodatkowe linki:
kurierlubelski.pl/wiadomosci/lublin/a/napad-na-taksowkarza-w-lublinie-podcieli-mu-gardlo,10414790/
wiadomosci.onet.pl/lublin/lublin-brutalny-napad-na-taksowkarza-kierowcy-sie-boja/qe4vk1
Zgłoś
Avatar
ungubungu 2016-07-18, 15:26 17
"Ufam że nie będzie komentarzy w stylu "dobrze tak złotówie"."

Dobrze tak złotówie!
Zgłoś
Avatar
TB303 2016-07-18, 15:34 79
Dobrze tak złotówie.
Zgłoś
Avatar
MorowyKomandos 2016-07-18, 15:59 6
Wiedziałem że tak Was kupie
Zgłoś
Avatar
n................o 2016-07-18, 16:10 4
Paranoizm ,ubic szczeniakow bo resocjalizacja juz nie pomoze !
Zgłoś
Avatar
Murgen 2016-07-18, 16:31 1
Miło widzieć, że przybysze ze wschodu asymilują się z lokalną społecznością
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2016-07-18, 17:07
jak dla mnie dożywocie
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2016-07-18, 17:29 9
Dał się 14-latkowi, ale cipa.

ukryta treść
Żartowałem sztywniaki, dzieciak do utylizacji...
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2016-07-18, 17:58
Byłem ostatnio w Lublinie, to taki Sosnowiec wschodu. W maku bałem się, że mi kasjerka przyjebie zamiast dać paragon, albo że jakiś ukrainiec czy inny cygan zrobi rozpierdol przemyconym granatem. Generalnie 3-ci świat.
Zgłoś
Avatar
jbone 2016-07-18, 18:06 2
ja to spróbuję ująć z mojego logicznego punktu widzenia:

Dlaczego nie lubimy taksiarzy:
-bo żerują na naszych ostatnich groszach,bo liczą sobie jak za złoto,bo są w większości emerytami albo cwaniakami z furą klasy średniej,bo czekają jak sępy na takich jak my,bo czekają jak sępy na pijanych takich jak my,bo nie chcą wziąć dwóch kolegów gratis,bo jak ci brakuje 5 zł to nie weźmie,bo nie pomoże,bo ma cie w dupie.

Niestety.
taksiarz to czasem przymus,choćby nie wiem jak się wzbraniał w życiu to i tak prędzej czy później spotkasz: kanara, policjanta i właśnie taksiarza.

nie będę ich bronił.ale nie mogę ich oskarżyć.korzystałem kilka razy- zawieźli zapłaciłem.nikt nikomu wała nie wywinął.miałem niesmak ale tak naprawdę niczym mi nie zawinił.to ja wsiadłem do taksy.to ja potrzebowałem.wiec nie wiem gdzie leży wina i przyczyna tej opinii o nich
Zgłoś
Avatar
zerwikaptur 2016-07-18, 18:10 6
Tassadar - buhahaha
Można wymienić z 10 miast w pl brzydszych od lbn .
Ukrainiec??? Zapoznaj się z wydarzeniami z przed roku to się dowiesz czy iukry w lbn chodzą samopas.
Co do tematu - taxi zawołała matka gnoka a kochanka ukra mieszkającego notabene w Rzeszowie .
Tuż przed napad em na taxi gnojek napadł na przechodnia kilka ulic dalej od miejsca w którym wsiadł w taxi .
Moje miasto miastem inspiracji .
Aha te Tassadar pochwal się skąd jesteś wielkomiejskiego burku
Zgłoś
Avatar
Dr0mg 2016-07-18, 18:34 1
cóż, gówniarza odstrzelić ukrainca ukrzyżować
up. z tego co czytałem to matka znała tego sałaciarza
Zgłoś
Avatar
MorowyKomandos 2016-07-18, 19:19 2
@zerwikaptur też przed chwilą doczytałem czego dowiedzieli się policjanci Swoją drogą słyszałem, że wtedy w nocy przyjechali dużą suką w kilkunastu z pałami przeczesywać teren.

@Tassadar Lublin jest ekstra, nie ma co narzekać. W każdym mieście znajdzie się jakaś patola.
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2016-07-18, 19:46 5
KrisCFC napisał/a:



Żartowałem sztywniaki, dzieciak do utylizacji...



Jakby takiego 14 latka spalić i ogrzać nim kilka litrów wody to byłoby najlepsze co by uczynił podczas swojego marnego żywota. Złotówa nie złotówa, ale kurwa rusza dupę do roboty zamiast napadać na ludzi.
Zgłoś
Avatar
Miskowiec 2016-07-18, 19:48
Wszyscy Ukraińcy winni !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie