18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Napad z użyciem noża
phrontch • 2019-09-30, 12:50
Napastnik chyba nie miał funduszy na pistolet, więc próbował swego szczęścia z nożem. Mężczyzna, którego broniła kobieta, był według opisu niewidomy

Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2019-09-30, 12:53 20
Jebane ścierwo
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-09-30, 12:54 2
Zmywarka z trybem bojowym.
Zgłoś
Avatar
otomin 2019-09-30, 12:58 26
Kobieta bardziej waleczna niż nie jeden sadol pierdolony przed komputerem. Tak kurwa pizdy jebane, widzicie kobieta się obronila a wy kurwa byście pewnie uciekli bohaterowie za komputera.
PS. Jebie mnie wasze zdanie. Połowa jest fałszywa i mądre w necie jebac fałszywe kurwy.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-09-30, 13:12 15
Ale co oni są pojebani? Siedzieć Ameryce pd. przy piwku na ulicy bez broni palnej?
Tam trzeba stosować taktykę a'la surykatki - wystawić obserwatora.
Jeden z Ak-47 stoi i obserwuje otoczenie czy nie zbliża się zagrożenie.
Zatrzymuje się motocykl z dwoma cwelami i gościu od razu napierdala z kałacha.
Zgłoś
Avatar
BanujNasNieMichalka 2019-09-30, 13:15 2
Nie chciał zajebac bo by to zrobił zaraz jak do niego podszedł. Dostał butelka w beret i zaczął debil wymachiwac kosą. Przykre że nadal całe społeczeństwa maja po 60 IQ i zabija za 3 dolce
Zgłoś
Avatar
kmiecioslaw 2019-09-30, 14:15
Grozić niewidomemu nożem
Zgłoś
Avatar
loda_szmato 2019-09-30, 15:07 5
russian-roulette napisał/a:

Jebane ścierwo


Heh, pierwsze słowa o których pomyślałem...

A typ do przerobienia na nawóz.
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-09-30, 15:38 4
W takich przypadkach, każdy porządny obywatel powinien mieć prawo posiadania broni i możliwość odjebania takiego skurwysyństwa.
Zgłoś
Avatar
ZaSwojePiję 2019-09-30, 16:26
TB303 napisał/a:

W takich przypadkach, każdy porządny obywatel powinien mieć prawo posiadania broni i możliwość odjebania takiego skurwysyństwa.



Wraz z refundacją naboi i czyszczenia broni.
Zgłoś
Avatar
dunio90 2019-09-30, 17:10
TB303 napisał/a:

W takich przypadkach, każdy porządny obywatel powinien mieć prawo posiadania broni i możliwość odjebania takiego skurwysyństwa.



Aaaaa to pewnie przy składaniu wniosku wystarczy napisać "jestem porządnym obywatelem". Większej bzdury nie słyszałem kurwa.
Zgłoś
Avatar
TłustyManat 2019-09-30, 17:18 3
otomin napisał/a:

nie jeden sadol pierdolony przed komputerem. Tak kurwa pizdy jebane, widzicie kobieta się obronila a wy kurwa byście pewnie uciekli bohaterowie za komputera.
PS. Jebie mnie wasze zdanie. Połowa



Zgłoś
Avatar
TB303 2019-09-30, 17:43 3
dunio90 napisał/a:

Aaaaa to pewnie przy składaniu wniosku wystarczy napisać "jestem porządnym obywatelem". Większej bzdury nie słyszałem kurwa.


polakwrocek napisał/a:

Ten okaz chyba należy do grupy intelektualistów czerpiących całą wiedzę życiową z demotywatoy.pl i tamtych komentarzy.
Jak by mu się czapa zadymiła jak dowiedział by się że w Polsce można kupić 6 strzałowy rewolwer i chodzić z naładowanym po ulicach...
(poza zebraniami , muzeami , szkołami , środkiem masowego transportu ect) i to za około 2000 zł


Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2019-09-30, 18:13 1
dunio90 napisał/a:

Aaaaa to pewnie przy składaniu wniosku wystarczy napisać "jestem porządnym obywatelem". Większej bzdury nie słyszałem kurwa.



Ten okaz chyba należy do grupy intelektualistów czerpiących całą wiedzę życiową z demotywatoy.pl i tamtych komentarzy.
Jak by mu się czapa zadymiła jak dowiedział by się że w Polsce można kupić 6 strzałowy rewolwer i chodzić z naładowanym po ulicach...
(poza zebraniami , muzeami , szkołami , środkiem masowego transportu ect) i to za około 2000 zł
Zgłoś
Avatar
Sawix 2019-09-30, 18:24
A ten pizdokleszcz co siedział to co , takiego fefra dostał ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie