18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Dżizas_kurde 2018-06-23, 0:45 5
Cytat:


Ale durny taksówkarz kamera jest, twarz jest. chuj tam niech zabiera hajs, a ten się z nożownikiem siłuje. Samobójca.


Jak się dorobisz czegoś swojego to też będziesz bronił nawet za cenę życia...
A narazie jak ci mama gacie pierze to chuja się znasz.
Nie , nie jestem taksówkarzem...

Kamera ? Hajs ?
Ok...
Dla gościa szacunek.. dostał kilkanaście ciosów nożem i napluł gościowi w twarz własną krwią.
To jest mocny skurwiel...
Do tego trzeba mieć jaja.. a nie do "spierdalania gdzie pieprz rośnie."
Wolałbym mieć w pracy takiego właśnie "złotówę" niż ciebie za plecami...
Takich ludzi nam potrzeba w tym kraju.. a nie kurwa tchórzy co oddadza wszystko co mają "ojejejjejejeje przestań nie bij weź sobie"
Zgłoś
Avatar
Nazgrel 2018-06-23, 1:01 7
@up Tak kurwa potrzeba nam idiotów co dają się pociąć za marne grosze jakiemuś dzikusowi, idź się zastanów co za bzdury wypisujesz "bohaterze".
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2018-06-23, 1:39 3
Cytat:


@up Tak kurwa potrzeba nam idiotów co dają się pociąć za marne grosze jakiemuś dzikusowi, idź się zastanów co za bzdury wypisujesz "bohaterze".


Gdyby taki frajer z nożem wiedział że łatwo mu nie pójdzie .. nie ryzykowałby...
Ale takich frajerów jak ty.. którzy sa zesrani jak niemowle jak im ktoś finkę pokaze widać coraz więcej w tym kraju...

Brawo ty !
Spierdalaj.. za każdym razem jak pies głośniej zaszczeka.

Jakby nie ludzie z podejściem do życia takim jak ten taksiarz.. to byś dzisiaj kutasia pało na kaczych łapach mówił po niemiecku albo rosyjsku...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-06-23, 8:58 3
Cytat:

Dla gościa szacunek.. dostał kilkanaście ciosów nożem i napluł gościowi w twarz własną krwią.
To jest mocny skurwiel...
Do tego trzeba mieć jaja.. a nie do "spierdalania gdzie pieprz rośnie."


No mocny skurwiel i 2 metry pod ziemią... Zajebiście dać się zabić za grosze. No kurwa szacun na dzielni...
Zgłoś
Avatar
Pantilion 2018-06-23, 9:42
Erutlev napisał/a:


No ale jednakowoż jakby i tak miał zadźgać to co za różnica skoro i tak zabije?
Gość nie wyglądał na chętnego do użycia broni ale spanikował jak tamten się postawił. Szkoda, że złotówa nie miał klamki.

Do tego ile taki taryfiarz tam mógł mieć? Nawet jeśli całodniowy utarg to nie są żadne kokosy.



A gdyby napad dotyczył Twojego domu... dzieci, żony itd. Tu sytuacja jest podobna... Facet broni tego na co pracował. Może mu się uda może nie, ale nie chce oddać tego na co ciężko pracował
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-06-23, 10:06 4
Pantilion napisał/a:



A gdyby napad dotyczył Twojego domu... dzieci, żony itd. Tu sytuacja jest podobna... Facet broni tego na co pracował. Może mu się uda może nie, ale nie chce oddać tego na co ciężko pracował

Ty kurwa nie porównuj mi tutaj obrony dniówki do napadu na dom z rodziną w środku bo to jak porównywanie seksistowskiego komentarza w pracy do brutalnego zbiorowego gwałtu w ciemnej alejce.

Na miejscu przypiętego pasem taryfiarza widząc jebanego, zdesperowanego i gotowego na wszystko ćpuno-bambusa z kosą bym mu grzecznie pozwolił zabrać ten hajs.
Ile on tam mógł mieć? (przeliczając na nasze) 100zł? 200zł? oh niech będzie 300zł. Dla mnie 300zł to nie warte ryzykowania życia. Swoje życie wyceniam troszkę drożej ale jeśli dla ciebie warto się zaszlachtować jak świnia w rzeźni za tyle to szanuję twój życiowy wybór.
Zgłoś
Avatar
Nazgrel 2018-06-23, 13:10 2
Dżizas_kurde napisał/a:

Gdyby taki frajer z nożem wiedział że łatwo mu nie pójdzie .. nie ryzykowałby...
Ale takich frajerów jak ty.. którzy sa zesrani jak niemowle jak im ktoś finkę pokaze widać coraz więcej w tym kraju...



Frajerem to jest ktoś kto daje się pociąć na śmierć za marne grosze. Albo ktoś kto sadzi, że to jest bohaterski czyn godny naśladowania.
Zgłoś
Avatar
kzf 2018-06-23, 13:48
Jeszcze kurwa gość zapięty w pasy... Gówno by mnie obchodziły przepisy, kiedy się wozi najróżniejszy sort ludzi i chuj wie, co komu odpierdoli się w dzbanie.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-06-23, 16:16 1
Dżizas_kurde napisał/a:


Gdyby taki frajer z nożem wiedział że łatwo mu nie pójdzie .. nie ryzykowałby...
Ale takich frajerów jak ty.. którzy sa zesrani jak niemowle jak im ktoś finkę pokaze widać coraz więcej w tym kraju...

Brawo ty !
Spierdalaj.. za każdym razem jak pies głośniej zaszczeka.

Jakby nie ludzie z podejściem do życia takim jak ten taksiarz.. to byś dzisiaj kutasia pało na kaczych łapach mówił po niemiecku albo rosyjsku...


Musisz być przejebany biedakiem skoro uważasz że warto ryzykować życiem dla jednej dniówki
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2018-06-23, 16:35 2
Siedząc przy laptopie w kapciach, popijając herbae łatwo się pierdoli o tym jak zachować się w takiej ekstremalnej sytuacji. Dlatego zawsze mi się śmiać chce z ekspertów którzy adrenaline czują jedynie kiedy po sraniu brakuje srajtamy w ciepłym kibelku.

Nazgrel napisał/a:



Frajerem to jest ktoś kto daje się pociąć na śmierć za marne grosze.


Ciekawe. A powiedz mi mistrzu logiki od jakiej bronionej sumy nie jest się frajerem?
Zgłoś
Avatar
M................w 2018-06-23, 23:25
Dla takich społecznych ścierw powinna być przywrócona kara śmierci.
Zgłoś
Avatar
hallux 2018-06-24, 13:41
Takie pierdolenie, że idiota. Może jeszcze żyje tylko dzięki tej dniówce? Może ma małe dziecko, które codziennie czeka głodne na tatę, kiedy przyniesie pół bułki? Może musi codziennie płacić za kawałek podłogi, żeby to dziecko nie musiało spać z takimi dzikusami na ulicy? Śmiesznie jest, że ludzie bez mrugnięcia okiem się wypowiadają, że by spierdalali, bo śmierć itp, ale może obrona jest jedyną drogą na ewentualne uchronienie się od śmierci, i może zapewnienie dziecku jedzenia stawia nad własne życie. Może się uda, a może nie. Pan wyżej celnie zadał pytanie. Kiedy zaczyna się sensowna walka o swoje dobro, gdzie nie wyzwą cię od debili?
Zgłoś
Avatar
danielbiel1988 2018-06-26, 15:02
Dżizas_kurde napisał/a:


Jak się dorobisz czegoś swojego to też będziesz bronił nawet za cenę życia...
A narazie jak ci mama gacie pierze to chuja się znasz.
Nie , nie jestem taksówkarzem...

Kamera ? Hajs ?
Ok...
Dla gościa szacunek.. dostał kilkanaście ciosów nożem i napluł gościowi w twarz własną krwią.
To jest mocny skurwiel...
Do tego trzeba mieć jaja.. a nie do "spierdalania gdzie pieprz rośnie."
Wolałbym mieć w pracy takiego właśnie "złotówę" niż ciebie za plecami...
Takich ludzi nam potrzeba w tym kraju.. a nie kurwa tchórzy co oddadza wszystko co mają "ojejejjejejeje przestań nie bij weź sobie"



Co ty chłopie pierdolisz, 47 lat i pierdolisz jakby ci zęby szły o ile jeszcze je masz... Wiem że nie oddam życia za jednodniowy utarg, i nie osierociłbym 3 dzieci a gacie pierze mi żona. Jebany lewaku z kryzysem wieku średniego. Takich zjebów jak ty to trzeba obgrodzić kilkumetrowym betonowym murem... Ale nie to niemożliwe żebyś miał 47 lat gimbusie.
Zgłoś