18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
Vindizel 2023-09-28, 9:56 16
podoba mi się jak czerwony pakuje się nad trupem kumpla do auta i za moment ma tak "ajjj ja nie umiem prowadzić"
Zgłoś
Avatar
bercisko 2023-09-28, 10:26
Grubas ma niezłą lustrzycę, ale w pierdlu to on będzie obciągał a nie jemu, więc spoko
Zgłoś
Avatar
flejtuch 2023-09-28, 10:28
Przejebane być tam bandytą..
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2023-09-28, 12:40
Tyle tłuszczu i kule przeszły?
Zgłoś
Avatar
pepcio85 2023-09-28, 13:18 7
Szkoda, że drugiego nie odjebał
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2023-09-28, 13:32
Lobo24 napisał/a:

Tyle tłuszczu i kule przeszły?



Kiedy pokazujesz bok ciała do ostrzału nie ma tam nawet tłuszczu za dużo do ochrony.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2023-09-28, 15:54
u nas gliniarz poszedł by siedzieć
Zgłoś
Avatar
radek653 2023-09-28, 17:46
Oglądałem 5 razy a i tak po opisie niewiem do teraz który to policjant ani który to napadajacy...widzę tylko kilku debili z pistoletami . Następna rażą sprecyzuj bo jak na moje to jesteś zwykłym idiatą próbującym się tu wykazać i wrzucasz szajs typu ooooo patrzta policjant po służbie...pierdół się cioto na ryj.

Oglądałem 5 razy a i tak po opisie niewiem do teraz który to policjant ani który to napadajacy...widzę tylko kilku debili z pistoletami . Następna raza sprecyzuj bo jak na moje to jesteś zwykłym idiatą próbującym się tu wykazać i wrzucasz szajs typu ooooo patrzta policjant po służbie...pierdol się cioto na ryj.
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2023-09-28, 22:19
radek653 napisał/a:

nowy post Wysłany: Dzisiaj 17:46



Tacy jak ty będą oglądać sto razy i wraz nie zrozumieją, kurwa to nawet blondynka ogarnie.
Zgłoś
Avatar
Maniecky 2023-09-29, 1:49
radek653 napisał/a:

Oglądałem 5 razy a i tak po opisie niewiem do teraz który to policjant ani który to napadajacy...widzę tylko kilku debili z pistoletami . Następna rażą sprecyzuj bo jak na moje to jesteś zwykłym idiatą próbującym się tu wykazać i wrzucasz szajs typu ooooo patrzta policjant po służbie...pierdół się cioto na ryj.
Oglądałem 5 razy a i tak po opisie niewiem do teraz który to policjant ani który to napadajacy...widzę tylko kilku debili z pistoletami . Następna raza sprecyzuj bo jak na moje to jesteś zwykłym idiatą próbującym się tu wykazać i wrzucasz szajs typu ooooo patrzta policjant po służbie...pierdol się cioto na ryj.



Policjantem jest ten dziadek co go babcia wciaga pod opadajacymi drzwiajmi jak indiana jones czapke. Napadajacym jest tent typ co stoi biernie a Ci dwaj co wyszli z dostwaczaka i rabuja ludzi to jacys jehowi chyba
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-09-29, 5:11
Jebany tucznik...
Zgłoś