18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
PsikutaBezS 2024-09-13, 19:03 1
0:46 "ej... ty kurwo... ja pierdole... nowe skarpety..."
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-09-13, 19:35
Jedyny pozytyw,że nikt nikomu po głowie nie skakał. Ale technicznie bardzo słabo.
Zgłoś
Avatar
Kawi683 2024-09-13, 20:01
kurwa zamiast jak chlopy dac se po pysku (nie wstyd przegrac) to sie w błocie tarzają japierdole
Zgłoś
Avatar
Kpiarz 2024-09-13, 20:23 3
Nazhir napisał/a:

no, powiem, że jestem pod wrażeniem. Jak na amatorów, to zupełnie przyzwoita praca nóg i to z każdej strony. Widać, że coś liznęli boksu. Czarny się szybciej spompował, być może przewaga masy fioletowego zrobiła swoje.
Jedynie przyczepiłbym się do zakończenia, bo jak fioletowy wyjaśnił, to czarny powinien po prostu uznać swoją porażkę, podać rękę i się rozejść, a nie losowo kontynuować niehonorowo walkę - być może czarny strój splamił nieco geny i dlatego tak postąpił.
Tak, czy siak, jak na podwórkową walkę, to wyglądała całkiem nieźle.



Gówno lizneli a nie boksu.
Zgłoś
Avatar
szwarc_one 2024-09-13, 20:24
Heh szacun ze w ogole wyszli ale za moich czasów szkolne solowki lepiej wyglądały w chuj. Były same wizyty zero nóg, zero przytulanek i zero parteru. Ktoś kogoś kopnął to jeszcze od swoich kolegów w łeb dostał. A No i przede wszystkim bez darcia mord żeby przypału nie narobić ^^
Zgłoś
Avatar
diacon 2024-09-13, 20:49 2
Ale przynajmniej honorowo, czysta walka, nie po murzyńsku, skakaniu po głowie itp itd! Szkoda że laska się wtrąciła, mogliby sobie wyjaśnić pewne sprawy. W takich walkach nawet przegrany jest w pewnym sensie zwycięzcą. Wiem to z praktyki, moja szkoła to lata 90-te, takie konfrontacje to była codzienność, na końcu wszyscy się godzili, często nawet po takich intrygach budowały się przyjacielskie silne relacje. Ale lewusy tego nie rozumieją. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Nazhir 2024-09-13, 21:44 1
diacon napisał/a:

Ale przynajmniej honorowo, czysta walka, nie po murzyńsku, skakaniu po głowie itp itd! Szkoda że laska się wtrąciła, mogliby sobie wyjaśnić pewne sprawy. W takich walkach nawet przegrany jest w pewnym sensie zwycięzcą. Wiem to z praktyki, moja szkoła to lata 90-te, takie konfrontacje to była codzienność, na końcu wszyscy się godzili, często nawet po takich intrygach budowały się przyjacielskie silne relacje. Ale lewusy tego nie rozumieją. Pozdrawiam.


oj tak. Miałem podobną walkę z jednym typem. Znamy się do dzisiaj, ja byłem świadkiem na jego ślubie, on na moim, poza tym jest chrzesnym mojej córki.
Faceci mają ten plus, że jak się porządnie pobiją, to schodzą całe złe emocje.
Zgłoś
Avatar
barniak 2024-09-13, 22:04 1
Powinien wykurwić jeszcze tej małolacie.
Zgłoś
Avatar
miclop 2024-09-13, 22:37
Co to ma być za solówka 😂🤣
Zgłoś
Avatar
atax 2024-09-13, 22:42
Solówa za garażami aż sie przypominaja 90te.
Zgłoś
Avatar
mauser 2024-09-13, 22:44
nie obejżałem do końca , oczy mi skrwawiły
Zgłoś
Avatar
pHobius 2024-09-13, 23:04 1
Blondyna za wpierdalanie sie powinna tez strzała dostać
Zgłoś
Avatar
0to 2024-09-13, 23:21
Skąd nagrywający miał możliwość nagrania w 2024 roku telefonem motorola 4500x ?
Zgłoś
Avatar
Jarazz 2024-09-13, 23:49
yosiek4 napisał/a:

Powiem wam szczerze że tu tempo emeryta 🤣🤣🤣 Ja mam 40 lat a wjechałbym w nich obu na raz jak dzik w pokrzywy.



Ja mam 43 I jeszcze rozjebałbym cały ten tłum, razem z Karyną
Zgłoś
Avatar
medykydem 2024-09-14, 5:11
Kamerzysta debil.. Ogólnie wszyscy to już widać, że to ostatnie pokolenie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie