18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
fantastico 2017-05-24, 11:16 16
i napisał/a:

Jebane dzieci sa moderatorami tutaj. Wstawilem peirwsyz temat, juz go wyjebali huj wie za co huj wie czemu, napiszcie chociaz kurwa zjeby



Co chcesz wiedzieć? Na pewno Ci nie odpowiem.
Zgłoś
Avatar
k................s 2017-05-24, 11:45
i napisał/a:

Jebane dzieci sa moderatorami tutaj. Wstawilem peirwsyz temat, juz go wyjebali huj wie za co huj wie czemu, napiszcie chociaz kurwa zjeby



Przecież jest w sucharach
Zgłoś
Avatar
pakicito 2017-05-24, 11:54 1
Cytat:

Jebane dzieci sa moderatorami tutaj. Wstawilem peirwsyz temat, juz go wyjebali huj wie za co huj wie czemu, napiszcie chociaz kurwa zjeby


może zabrakło jakże wspaniałego opisu
Zgłoś
Avatar
d................a 2017-05-24, 12:14
i napisał/a:

Jebane dzieci sa moderatorami tutaj. Wstawilem peirwsyz temat, juz go wyjebali huj wie za co huj wie czemu, napiszcie chociaz kurwa zjeby


Aż tak poruszył Cię film?
Nie martw się, wszystko będzie dobrze
Kiedyś się uda.
Zgłoś
Avatar
gabriel0 2017-05-24, 12:18
Wrzucaj koło 4 nad ranem. Wtedy nie siedzi ten wsiur co wszystko do sucharów wrzuca.
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2017-05-24, 12:48
@up, a który to taki zakompleksiony?
Zgłoś
Avatar
b0r000 2017-05-24, 13:49 1
Panowie i pani
Toż to typowy poznaniak, drze ryja i robi zadymę o byle gówno nawet nie ogarnąwszy wcześniej całej sytuacji
Zgłoś
Avatar
Smoczoor 2017-05-24, 15:26 3
i napisał/a:

Jebane dzieci sa moderatorami tutaj. Wstawilem peirwsyz temat, juz go wyjebali huj wie za co huj wie czemu, napiszcie chociaz kurwa zjeby



bo jakbyś był takim pierdolonym debilem jak Fantastico to temat by został, a grono gimnazjalistów lizałoby Ci rowa stawiając za filmik milion piw...
Zgłoś
Avatar
johnnyy 2017-05-24, 15:47
No i dobra specjaliści kto ponosi odpowiedzialność za to zdarzenie gdyby miało miejsce w Polsce? Jebany debil który "naprawia" auto środku autostrady czy koleś który zapierdalal powiedzmy przepisowo no i stało się jak sie stało?
Zgłoś
Avatar
T0B1 2017-05-24, 16:35 2
fantastico, wiedziałem, że czegoś mi brakuje na sadolu w ostatnich dniach.
Zgłoś
Avatar
ktociewalil 2017-05-24, 17:23
Banda idiotow.Wszyscy z tego naprawianego auta powinni zginac w meczarniach za ten numer.
Zgłoś
Avatar
waloos 2017-05-24, 17:36
@johnnyy oczywiście, że gość któremu rozjebało się auto. Po pierwsze gdzie trójkąt? Na autostradzie powinien być chyba minimum 100m przed samochodem.
Wjeżdżając na autostradę w przypadku jakiejś awarii masz obowiązek wzywać lawetę. Nie możesz stać i naprawiać samochodu.
Zgłoś
Avatar
KrokodylZaginacz 2017-05-24, 20:26
Nie można być tak głupi.. Kurwa normalnie nie wierze
Zgłoś
Avatar
Klapu 2017-05-25, 1:42
Do dzis mam przed oczami, jak na niemieckiej autostradzie auto złapało gumę o 4 rano i zmienialiśmy koło (znaczy, ja stałem z telefonem i robiłem za oświetlenie, a Mariusz zmieniał). Także, gościu zjebał, bo trzeba było zjechać na bok.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie