18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Amazing Stefan! 2012-08-28, 21:11 2
jak chcieli ograniczyć internet to pół Polski na ulice wyszło!!! Podnosili podatki - 0 reakcji tylko jakieś jednostki z opozycji coś tam pierdnęły... POlska
Zgłoś
Avatar
iMarcos 2012-08-28, 21:12 1
Ja myślę, że należy wziąć przykład z Islandii. I tyle.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-08-28, 21:20 3
Narkoman bierze się za naprawianie Polski, ratunku! Był już elektryk, stary partyjny komuch (a nawet kilku), niewprawiony lotnik bez doświadczenia w lądowaniach we mgle i myśliwy-historyk, to teraz pewnie na prezydenta pasowałoby wybrać narkomana, za kilka lat może jakiegoś bezdomnego alkoholika, a na koniec wiadomo, kurwę.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-08-28, 21:22 4
Kibole i grupy typu ONR to "chuligani i bandyci" wg mediów dlatego, żę są zagrożeniem dla (nie)rządu... dlaczego? Bo to grupy ludzi, którzy interesują się polityką a jak ktoś już zacznie się tym interesować to zdaje sobie sprawę, że PO to nie Platforma Obywatelska tylko Pierdolone Obiboki!
Zgłoś
Avatar
Nagar1 2012-08-28, 21:24 1
Taka prawda no ale po co wychodzić i nic nie robić ludzie teraz robią coś dopiero jak im internet chcieli zabrać "ACTA" to odrazu wszyscy wychodzą i zaczynają pier** a do czegoś innego to juz kur.. nie ma komu
Zgłoś
Avatar
zukon 2012-08-28, 21:25
Najlepsze jest to że wszystkie "demokratyczne" rządy państw rozwiniętych popierają powstańców w Syrii, Egipcie, Libii... Baaa, pomagają im obalić te Rządy bo wojsko tychże państw broni Rządów przed powstańcami niezadowolonymi z kierunku polityki ich krajów.

Ciekawe, czy jakby u nas wybuchło powstanie to czy by do nas nie strzelali z rozkazu naszego Rządu????
Czy rządzący widząc niezadowolenie Ludu (takie jak jest w tamtych krajach) sami by odeszli bo Naród tego chce?????

Nie sądzę, była by taka sama zaciekła walka jak tam.
Paradoks, Rządy których to nie dotyczy popierają obalanie Rządów przez Niezadowolony Naród.
Zgłoś
Avatar
Kural 2012-08-28, 21:27 12
zbyszko z lublina napisał/a:

marsz niepodleści z tymi pojebami nacjonalistami



Ale bym Cie chuju prał.
Zgłoś
Avatar
hamusq 2012-08-28, 21:28 1
Byl przyklad Grecji. Wladza skutecznie bronila sie przed "wichrzycielami" ktorzy darzyli jedynie do "zadymy".
Zgłoś
Avatar
master_of_disaster 2012-08-28, 21:29 7
Nie wiem skąd wieczna chęć obalania każdego rządu. Myślicie, że przyjdzie lepszy, że inna opcja będzie dbała o Wasze dupy? Mam 32 lata, zapieprzam na etacie, prowadzę dodatkowo działalność. Nie wyciągam łapy po cudze, nie chcę wiele od Państwa właściwie tylko tyle, by mi za bardzo nie przeszkadzało w moich poczynaniach. Skończyłem dzienne, darmowe studia (choć utrzymanie sporo kosztowało -wiadomo). Lubię Polskę. Dostrzegam wiele zmian na lepsze w ciągu ostatnich lat. Mieszkam na granicy polsko-niemieckiej i o ile jeszcze 8-10 lat temu wstydziłem się, że jestem z Polski, bo odstawaliśmy od zachodniej Europy w każdym calu, tak teraz uważam, że często wyprzedzamy inne kraje zwłaszcza jeśli chodzi o przyswajanie nowinek technicznych, myślenia itp. Jesteśmy otwarci, sporo podróżujemy, jeździmy lepszymi autami. Czy to złe? Czy to ta zapaść o której mówicie? Kocham Polskę, ale nie w wydaniu łysych pał latających z flagami i obnoszących się swoją "polskością". Ja czuję się obywatelem Europy, jestem Europejczykiem. Dostrzegam wady i absurdy Unii, wkurzają mnie czasem posunięcia rządu, ale dostrzegam ciągle zmniejszający się dystans do krajów bardziej rozwiniętych. Pomyślcie, że zmiany jakie u nas zaszły przez 20 lat u nich zachodziły od zakończenia II Wojny. To tyle. Pewnych osobników, którzy będą walczyć do śmierci z wirtualną komuną, żydomasonerią, czerwonymi, zielonymi i innymi nigdy nie przekonam. I w sumie nie mam zamiaru. Szkoda na Was czasu.
Zgłoś
Avatar
jerzyjerzy 2012-08-28, 21:31 7
DonBaszajote napisał/a:

i na chuj tutaj ten idol gimbusów grubson, ja pierdole, skrzeczący przygłup



I weź tu spróbuj się wybić w tym kraju i dać coś ludziom. Tylko się wychylisz a już dostajesz zjebe od plebsu. Boś lubiany. No kurwa co za paranoja ;/
Chuj w dupę tobie i wszystkim co wystawili piwo za taki zjebany komentarz. Spierdalajcie za granice. Ten kraj był by o wiele lepszym miejscem bez was.
Zgłoś
Avatar
Mleczarzmail 2012-08-28, 21:40
Grubsą najlepszy raper w Polsce.
Zgłoś
Avatar
PiotrTAG 2012-08-28, 21:40 2
master_of_disaster napisał/a:

Nie wiem skąd wieczna chęć obalania każdego rządu. Myślicie, że przyjdzie lepszy, że inna opcja będzie dbała o Wasze dupy? Mam 32 lata, zapieprzam na etacie, prowadzę dodatkowo działalność. Nie wyciągam łapy po cudze, nie chcę wiele od Państwa właściwie tylko tyle, by mi za bardzo nie przeszkadzało w moich poczynaniach. Skończyłem dzienne, darmowe studia (choć utrzymanie sporo kosztowało -wiadomo). Lubię Polskę. Dostrzegam wiele zmian na lepsze w ciągu ostatnich lat. Mieszkam na granicy polsko-niemieckiej i o ile jeszcze 8-10 lat temu wstydziłem się, że jestem z Polski, bo odstawaliśmy od zachodniej Europy w każdym calu, tak teraz uważam, że często wyprzedzamy inne kraje zwłaszcza jeśli chodzi o przyswajanie nowinek technicznych, myślenia itp. Jesteśmy otwarci, sporo podróżujemy, jeździmy lepszymi autami. Czy to złe? Czy to ta zapaść o której mówicie? Kocham Polskę, ale nie w wydaniu łysych pał latających z flagami i obnoszących się swoją "polskością". Ja czuję się obywatelem Europy, jestem Europejczykiem. Dostrzegam wady i absurdy Unii, wkurzają mnie czasem posunięcia rządu, ale dostrzegam ciągle zmniejszający się dystans do krajów bardziej rozwiniętych. Pomyślcie, że zmiany jakie u nas zaszły przez 20 lat u nich zachodziły od zakończenia II Wojny. To tyle. Pewnych osobników, którzy będą walczyć do śmierci z wirtualną komuną, żydomasonerią, czerwonymi, zielonymi i innymi nigdy nie przekonam. I w sumie nie mam zamiaru. Szkoda na Was czasu.



Tusk robi kampanie na Sadolu....,albo inna pojebana partia.A tak do tematu,to mam nadzieje że w końcu,coś się ruszy,by żyło się lepiej każdemu,nie tylko temu co ma kontakty i układy.
Zgłoś
Avatar
bach 2012-08-28, 21:53 4
się zjebało, to naprawmy

@master_of_disaster, nie chcę aby państwo troszczyło się o moją dupę, sam o nią zadbam

ciągle aktualne

Zgłoś
Avatar
Pan Mularz 2012-08-28, 21:53
Nie słucham takiej muzyki, ale dam piwo na zachętę.
Zgłoś
Avatar
master_of_disaster 2012-08-28, 21:55 2
Żyję na tyle długo, by móc obiektywnie stwierdzić, że od końca lat 90-tych przeżyliśmy rządy chyba wszystkich opcji. Żadna nie była wyjątkowa. Każdą trapiły problemy, afery. Każda z nich nie dotrzymywała programu wyborczego. W sumie chyba tylko idioci jedzą kiełbasę wyborczą...Dlatego nie wierzę, że przyjdzie nagle jakiś rząd, który zmieni w ciągu 4 lat rządów kraj od A do Z. Ci, którzy w to wierzą są idealistami. Ja dostrzegam pewną zasadę: im mniej rząd wpieprza się w gospodarkę, tym lepiej. Aktualny jest według moich ocen jakoś w środku skali, więc nie jest źle. W sumie jeśli chodzi o obietnice to najgorzej działają na mnie wszelkie socjale - rozdawanie zarobionych przez innych pieniędzy, patologiczne wspieranie rodzin wielodzietnych, abonament RTV za free dla darmozjadów (bezrobotnych), dopłaty do energii itp.
PiotrTAG - nie prowadzę kampanii. Powiem więcej: brzydzę się polityką i jestem na nią za uczciwy.
Hej!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie