18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
adris 2012-08-28, 21:57 1
DonBaszajote napisał/a:

i na chuj tutaj ten idol gimbusów grubson, ja pierdole, skrzeczący przygłup


Ja osobiście nic nie mam do podkładu muzycznego muzyka to muzyka. Ale kur*wa, tego co ty byś chciał jako podkład słuchać nie zniosę
Zgłoś
Avatar
Keleth 2012-08-28, 22:00
aby coś naprawić w tym burdelu trzeba by wypieprzyć wszystkich i wybrać na nowo ale nie według znajomości a według umiejętności.
Problemem obecnie jest jeszcze to że nie mamy nawet kogo wybierać (sad but true) obecnie mamy wybór tylko między PO i PiS więc co nie wybierzemy jesteśmy w czarnej D...
Zgłoś
Avatar
bach 2012-08-28, 22:02 3
master_of_disaster napisał/a:

Żyję na tyle długo, by móc obiektywnie stwierdzić, że od końca lat 90-tych przeżyliśmy rządy chyba wszystkich opcji.



te same kurwy siedzą przy korycie od czasu Piłsudskiego
Zgłoś
Avatar
mbudkowski 2012-08-28, 22:03 4
nie wazne kto, wazne o czym mowi, spiewa. dzieje sie w tym kraju coraz gorzej, banrutujesz za dzielenie sie chlebem z bezdomnymi, idziesz siedziec za posiadanie grama maryski, idziesz siedziec za jechanie pociagiem na lewo podbitej legitymacji a czlowiek okrada ludzi na 16 mln zlotych i zaklada ciagle nowe spolki, lataja sobie tacy do domu na weekend wyczartowanym samolotem i juz nikt o tym nie mowi? bez zadnej sympatii do partii, poprostu szlak mnie trafia ze PO zdominowalo wszystko. Po 90 jest pierwszy raz w Polsce jak teraz - tzw komisje sa w wiekszosci w posiadaniu partii rzadzacej, przewodniczacy oczywiscie tez. nie ma innstytucji ktorej nie rzadzili by politycy Platformy? ale kto ma nam o tym powiedziec? moze media? jakie, ktore?
wracajac do grubsona - nie jest to moj rodzaj muzyki - w najmniejszym calu, ale niech DonBaszajote sie wypowie czego on slucha i jaki jest przekaz tej piosenki. Kiedy tacy jak Ty krytykowali Kaczmarskiego bo dla nich tez uwczesny ustroj byl "zaje". Rozumiem krytyke bez sensowych piosenek o milosci itp ale co macie do czlowieka ktory "spiewa" ze mu nie pasuje? Muzyka jak kazda inna. Sam tekst o gimbusach wyraza poziom Twojej wypowiedzi, a Ci piwkowicze zapewne jedyne co zobaczyli to napis "gimbusy" dali piwo i poszli szykowac zeszyty do szkoly.
Ludzie nie ma sensu sie rozwodzic nad rodzajem tej muzyki, bo liczy sie przekaz.
Jezeli dobrze Ci w tym kraju to powiedz mi co jest w nim takiego, co ostatnio sie zmnielo na lepsze. Nepotyzm, kapitalizm? Koncze studia na kierunku budowlanym, ze specjalizacja drogownictwo - nie ma pracy dla mnie, ale nie ma tez pracy dla inz z 10 letnim doswiadczeniem, bo nasz szacowny rzad stwierdzil ze mamy wystarczajaca infrastrukture drogowa i odcial wszelkie dof.
Kto odpowiedzial za sprawe z Chinczykami gdy na budowie A2 juz nie pamietam ile milionow naszych pieniedzy zabrali do siebie bez niczego? kto, pytam sie kto? ale zeby znalesc winnego za recepty rozdawane bezdomnym to chwile im zajelo? ehhh
@ master_of_disaster - moze i Ty lapy nie wyciagasz po swoje ale skoro prowadzisz dzialanosc gospodarcza pochwalisz sie jakie placisz podatki? czy masz moze posla w rodzinie?
Zgłoś
Avatar
bach 2012-08-28, 22:04
Keleth napisał/a:

Problemem obecnie jest jeszcze to że nie mamy nawet kogo wybierać (sad but true) obecnie mamy wybór tylko między PO i PiS więc co nie wybierzemy jesteśmy w czarnej D...



poniesło cie zdziebko

to że w tv nam się tak wmawia, nie koniecznie jest prawdą
Zgłoś
Avatar
adris 2012-08-28, 22:05
A po co im zmiany ? Mają własne domy, samochody, obstawę, dzieci w najlepszych prywatnych szkołach, niech reszta zdycha. Ale w końcu ktoś nie wytrzyma i poleci kilka kul w któregoś stronę, bo napięcie rośnie
Zgłoś
Avatar
yoshi88-88 2012-08-28, 22:06
niezalezna.tv , oraz gazetapolska - wiadomo o co chodzi
Zgłoś
Avatar
hardbot 2012-08-28, 22:15
ooo nie łam się będzie dobrze, łatwo powiedzieć...
Może kiedyś będzie jak ten cały syf zakopią pod ziemią i nastanie nowa era. Teraz? Szkoda nawet używać takich słów na to co jest aktualnie chujowe. Cały ten wielki syf, który się szerzy w sejmie i po Polsce to jedno wielkie gówno. Jak by tylko potrafili nie okradać państwa tylko coś wprowadzać do niego, coś nowego było by znacznie lepiej, gdyby ludzie nie byli zwykłymi chujami.
Porozmawiajmy na temat kraju, a później przejdźmy do krytykowania kilku dobrych słów.
Zgłoś
Avatar
B................k 2012-08-28, 22:19
Jak można tego polskiego ścierwa (hh i rap i te gowna ) słuchać jak to jest jeden wielki syf. Pierdolenie dla gimbazy i patologi. Nie mówie, że macie bibera czy gagi słuchać, ale serio te polskie gówno to się słuchać nie da bo większość to jest kurwa jaram zioło jea , ide się najebać z ziomkami, jebać policje, jebać frajerów, jebać wszystko co się rusza. No kurwa jeszcze jak patrze jak się ubierają jak pajace, krok po kolana, bluza po kostki . No dajcie spokój przecież to nawet nie wygląda i idzie taki gimbus przez pół chodnika, który ma 30 w bicepsie , a wozi sie jak by miał dobre 45. Co jak co, ale już wieśniaki w sztruksach u mnie w klasie lepiej wyglądają...
Zgłoś
Avatar
zukon 2012-08-28, 22:22 2
Poczytajcie pierwszą część i zastanówcie się skąd to znacie. Dodam że Książka powstała w 1975. Nie zmienia sie nic....
trzeciswiat.files.wordpress.com/2011/12/muammar-al-kaddafi-zielona-ksiazka.pdf
Zgłoś
Avatar
Arturyo 2012-08-28, 22:22
Blazejekk napisał/a:

Jak można tego polskiego ścierwa (hh i rap i te gowna ) słuchać jak to jest jeden wielki syf. Pierdolenie dla gimbazy i patologi. Nie mówie, że macie bibera czy gagi słuchać, ale serio te polskie gówno to się słuchać nie da bo większość to jest kurwa jaram zioło jea , ide się najebać z ziomkami, jebać policje, jebać frajerów, jebać wszystko co się rusza. No kurwa jeszcze jak patrze jak się ubierają jak pajace, krok po kolana, bluza po kostki . No dajcie spokój przecież to nawet nie wygląda i idzie taki gimbus przez pół chodnika, który ma 30 w bicepsie , a wozi sie jak by miał dobre 45. Co jak co, ale już wieśniaki w sztruksach u mnie w klasie lepiej wyglądają...



zajetynick napisał/a:

Nie rozumiem agresji ludzi tutaj piszących.
Każdy ma inny gust muzyczny. Jeden lubi słuchać opery, drugi wiertarki itd. Nie lubisz nie słuchaj, przewiń dalej.

Zgłoś
Avatar
takija 2012-08-28, 22:27 1
Blazejekk napisał/a:

Jak można tego polskiego ścierwa (hh i rap i te gowna ) słuchać jak to jest jeden wielki syf. Pierdolenie dla gimbazy i patologi. Nie mówie, że macie bibera czy gagi słuchać, ale serio te polskie gówno to się słuchać nie da bo większość to jest kurwa jaram zioło jea , ide się najebać z ziomkami, jebać policje, jebać frajerów, jebać wszystko co się rusza. No kurwa jeszcze jak patrze jak się ubierają jak pajace, krok po kolana, bluza po kostki . No dajcie spokój przecież to nawet nie wygląda i idzie taki gimbus przez pół chodnika, który ma 30 w bicepsie , a wozi sie jak by miał dobre 45. Co jak co, ale już wieśniaki w sztruksach u mnie w klasie lepiej wyglądają...



Nie, nie postawie Tobie piwa bo gówno wiesz o temacie który poruszasz a Twój ograniczony mózg (przepraszam, jego pozostałości) nie jest w stanie przyjąć przekazu rapowanych słów. Nie twierdze że kazdy kawałek jest spoko. Ale Twoja wypowiedź jest niestety stekiem popierdolonych bzdur.
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2012-08-28, 22:38
Hehe gorzej tu niż na wp.pl kiedy jest artykuł o Tusku
Zgłoś
Avatar
AmorPatriae 2012-08-28, 22:43
chciałbym każdemu z was jebnąć z liścia na ogar, bo nawet pod takim filmikiem potraficie się kłócić o to że grubson jest lamusem albo nie wy skurwysyny. Jesteście skurwioną grupą ludzi i zaczynam żałowac że wchodzę na sadola. Zastanówcie się nad sobą patałachy. Polska umiera a wy się kłócicie o wszystko
Zgłoś
Avatar
B................k 2012-08-28, 22:48 1
demonkuba16,

Stary nie będę słuchał takich pajaców nawet co mają do powiedzenia. Rapowych słów chyba pierdolenia. 99% to jest jedno wielkie gówno. A broń sobie tego gówna nawet jeżeli wybronisz to brawo wybroniłeś gówno, więc jaki sens. I po za tym widze kto słucha tego gówna i jaki jest, a kto słucha normalnej muzyki, a nie pierdolenia 25 letnich złamasów i czego to oni o życiu nie wiedzą jak dalej jak za swój blok nie wyszli. Nie pierdol mi tutaj, że to są wzorce do słuchania. U mnie w mieście to pełno tych śmieci co niby rapują z czego 80% to patola, a 20% to po prostu pajace. No wybacz, ale taka prawda to jest jedno wielkie gówno. Oni tylke kurwa o tym życiu wiedzą co ewa farna. I ja nie będę się starać Ci udowodnić jakie to jest gówno bo każdy sam widzi. I nie staraj się na siłe bo tylko debila z siebie robisz.

@Amor Patriae Nostra Lex

Napewno tym pierdoleniem i filmikiem uratujesz Polske. Po prostu te pierdolenie na forum jak wam źle w Polsce jest śmieszne ( fakt w polsce jest chujowo ), ale sposób jest łatwy patrz: Libia/Syria/Egipt wyjebali wszyscy na ulice i ustawiają rząd, ale nie Polacy nie wyjdą przecież tu jest demokracja , cywilizacja nie to co te małpy z afryki, a taka prawda, że te małpy będą kurwa lepiej niż wy żyć za pare lat. Głosujcie dalej na tych zjebów, a później pierdolicie jak to jest wy wszyscy cały naród , a kurwa rudego kto wybrał ? Skąd skurwiel miał 60% głosów no kurwa skąd , złamasy już nudne sie pierdolenie o polsce robi. Wyjedz do Anglii czy gdzie kolwiek chcesz za granice, jak Ci tu tak źle i chcesz, żeby Ci się lepiej żyło. Wszędzie jest nędza i nic nie poradzisz na to pierdoleniem smutów na forum i robieniem filmików.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie