18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
takija 2012-08-28, 22:51
Blazejekk napisał/a:

demonkuba16,

Stary nie będę słuchał takich pajaców nawet co mają do powiedzenia. Rapowych słów chyba pierdolenia. 99% to jest jedno wielkie gówno. A broń sobie tego gówna nawet jeżeli wybronisz to brawo wybroniłeś gówno, więc jaki sens. I po za tym widze kto słucha tego gówna i jaki jest, a kto słucha normalnej muzyki, a nie pierdolenia 25 letnich złamasów i czego to oni o życiu nie wiedzą jak dalej jak za swój blok nie wyszli. Nie pierdol mi tutaj, że to są wzorce do słuchania. U mnie w mieście to pełno tych śmieci co niby rapują z czego 80% to patola, a 20% to po prostu pajace. No wybacz, ale taka prawda to jest jedno wielkie gówno. Oni tylke kurwa o tym życiu wiedzą co ewa farna. I ja nie będę się starać Ci udowodnić jakie to jest gówno bo każdy sam widzi. I nie staraj się na siłe bo tylko debila z siebie robisz.



To jest Twoja prawda Czyli wciąż gówno prawda Jesteś zwykłym ograniczonym człowieczkiem i to akurat Ty robisz tutaj z siebie debila. Niepozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
B................k 2012-08-28, 22:56
Pierdoli mnie to co jakiś smieć sobie myśli. Idz grubsona zapytaj co masz w życiu robić. No jebany debil nic innego. Zresztą słuchaj sobie tego ścierwa chuj mi do tego.
Zgłoś
Avatar
takija 2012-08-28, 22:58
Blazejekk napisał/a:

Pierdoli mnie to co jakiś smieć sobie myśli. Idz grubsona zapytaj co masz w życiu robić. No jebany debil nic innego. Zresztą słuchaj sobie tego ścierwa chuj mi do tego.



Pogrążasz się Sam wiem co mam w życiu robić, nie wiem dlaczego łączysz to z tym czego słucham Potwierdzasz to co pisałem. Piszesz że chuj Ci do tego ale i tak krytykujesz polski hh, rap itp. Jesteś zwykłym głupim hipokrytą. Dorośnij.

Ps. Wakacje się kończą i koledze nerwy puszczają
Zgłoś
Avatar
s................6 2012-08-28, 22:59
DonBaszajote napisał/a:

i na chuj tutaj ten idol gimbusów grubson, ja pierdole, skrzeczący przygłup



Gratuluję IQ... Wyzywasz od gimbusów jakbyś w życiu cokolwiek osiągnął... Nie jest mi cię nawet żal... Nie znasz jego muzy, człowieka, światopoglądu, rozumowania a komentujesz...
Zgłoś
Avatar
SerQ145 2012-08-28, 23:01
o boże koleś daruj se takie gatki...;/
Zgłoś
Avatar
ja i chuj 2012-08-28, 23:23 1
dobra skonczie pierdolic a zacznijcie działać kurwa dajcie mi jakąkolwiek broń palną i powiedzcie kiedy bd spotkanie z SRUSKIEM ZAJEBANYM KURWA CHUJEM moge pojsc siedziec ale przynajmniej 1 idioty mniej
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-08-28, 23:27 1
mbudkowski napisał/a:

nie wazne kto, wazne o czym mowi, spiewa. dzieje sie w tym kraju coraz gorzej, banrutujesz za dzielenie sie chlebem z bezdomnymi, idziesz siedziec za posiadanie grama maryski, idziesz siedziec za jechanie pociagiem na lewo podbitej legitymacji a czlowiek okrada ludzi na 16 mln zlotych i zaklada ciagle nowe spolki, lataja sobie tacy do domu na weekend wyczartowanym samolotem i juz nikt o tym nie mowi?



1) Pan "oddający" chleb bezdomnym ok. 2/3 towaru sprzedawał z pominięciem kasy fiskalnej.
mf.gov.pl/dokument.php?const=7&id=64609&dzial=618
2) Za gram maryśki na pewno siedzieć nie pójdziesz, tym bardziej jak nigdy nie byłeś karany.
3) Bez podbitej legitymacji dostaniesz co najwyżej karę uiszczenia różnicy pomiędzy biletem ulgowym, a normalnym.

Najpierw się dowiedz o czymś, a potem o tym pisz
Zgłoś
Avatar
DonBaszajote 2012-08-28, 23:29
demonkuba16 napisał/a:



Pokaż nam w czym jesteś od niego lepszy....Ty skrzeczący i gówno wiedzący mały człowieczku....



W tym, że nie skrzeczę jak pizda i nie jestem jebanym populistą robiącym cukierkową muzykę dla gimbusów w kolorowych czapkach balujących za hajs matki?

aaa i ten, chcesz moją twórczość, zapraszam na priv, pis joł
Zgłoś
Avatar
frk' 2012-08-28, 23:35
Heh, material z zalozenia mial budzic patriotyczne odczucia - tak pozwalam sobie zalozyc - oraz chec poprawy sytuacji w panstwe, a polowa wypowiedzi skupia sie na muzyce uzytej w tle. Jak widac niewiele trzeba, zeby odciagnac ludzi od glownego problemu...
Zgłoś
Avatar
Philipek 2012-08-28, 23:40
czemu jak ktos nazwie cos, ze jest dla gimbusow to wszyscy daja mu piwa? chcecie w ten sposob pokazac ze nimi nie jestescie? nie ogarniam tego

Grubson jest zajebisty. pozytywnie nastawia do swiata, bez optymistycznego nastawienia to i w raju szlo by sie powiesic.
Zgłoś
Avatar
Arturyo 2012-08-28, 23:42
Blazejekk napisał/a:

demonkuba16,

Stary nie będę słuchał takich pajaców nawet co mają do powiedzenia. Rapowych słów chyba pierdolenia. 99% to jest jedno wielkie gówno. A broń sobie tego gówna nawet jeżeli wybronisz to brawo wybroniłeś gówno, więc jaki sens. I po za tym widze kto słucha tego gówna i jaki jest, a kto słucha normalnej muzyki, a nie pierdolenia 25 letnich złamasów i czego to oni o życiu nie wiedzą jak dalej jak za swój blok nie wyszli. Nie pierdol mi tutaj, że to są wzorce do słuchania. U mnie w mieście to pełno tych śmieci co niby rapują z czego 80% to patola, a 20% to po prostu pajace. No wybacz, ale taka prawda to jest jedno wielkie gówno. Oni tylke kurwa o tym życiu wiedzą co ewa farna. I ja nie będę się starać Ci udowodnić jakie to jest gówno bo każdy sam widzi. I nie staraj się na siłe bo tylko debila z siebie robisz.

@Amor Patriae Nostra Lex

Napewno tym pierdoleniem i filmikiem uratujesz Polske. Po prostu te pierdolenie na forum jak wam źle w Polsce jest śmieszne ( fakt w polsce jest chujowo ), ale sposób jest łatwy patrz: Libia/Syria/Egipt wyjebali wszyscy na ulice i ustawiają rząd, ale nie Polacy nie wyjdą przecież tu jest demokracja , cywilizacja nie to co te małpy z afryki, a taka prawda, że te małpy będą kurwa lepiej niż wy żyć za pare lat. Głosujcie dalej na tych zjebów, a później pierdolicie jak to jest wy wszyscy cały naród , a kurwa rudego kto wybrał ? Skąd skurwiel miał 60% głosów no kurwa skąd , złamasy już nudne sie pierdolenie o polsce robi. Wyjedz do Anglii czy gdzie kolwiek chcesz za granice, jak Ci tu tak źle i chcesz, żeby Ci się lepiej żyło. Wszędzie jest nędza i nic nie poradzisz na to pierdoleniem smutów na forum i robieniem filmików.



Kazdy lubi inną muzyke. Niektozy wola rap inni metal a inni dupstepa a jeszcze inni wszystko po trochu (i chuj ci dotego co kto woli) Sorry ale dla mnie Slon (szczerze), OSTR, Sokol i wielu innych to nie gowno. Co do Libi, Syri,Egiptu to sie mylisz. Media zmanipulowaly ci mozg i wszystko lykasz co ci pokarza- przeczytaj Zieloną Ksiazke Kadaffiego. Co do ryzego- maial 60% bo debili zawsze bedzie wiecej niz myslacych (demokracja!). W Polsce jest chujowo ale ja np nie zamierzam stad spierdalac (bo najlepiej wg niektorych jest zamiesc problemy pod dywan zamiast je rozwiazac). Pracuje w mleczarni, przezucam po 10 ton sera dziennie za najnizsza krajowa (teraz 7 dzien pod rzad) oddaje 80% tego na co zapracowalem w podatkach i mnie to wszystko wkurwia ale licze na to ze w koncu to wszystko pierdolnie, rozjebiemy tych skurwysynow i zaczniemy zyc
Zgłoś
Avatar
toshiroo 2012-08-28, 23:46
[quote=DonBaszajote]i na ch*j tutaj ten idol gimbusów grubson, ja pie**ole, skrzeczący przygłup



Pier**lony stereotyp...
Zgłoś
Avatar
B................k 2012-08-29, 0:19
Arturyo,
A gdzie ty chcesz pracować jebany debilu bez ortografii ? Dobrze zapierdalaj nawet miesiąc pod rząd, ale naucz się ortografii. Kurwa tylko mi teraz nie mów, że w Egipcie/Syria itd to co innego niż napisałem. Po prostu idź zapierdalaj z tym serem, a nie się udzielasz jak masz gówno pojęcie.
Zgłoś
Avatar
przemoc239 2012-08-29, 0:21
@DonBaszajote
Scyzoryk się kurwa w kieszeni otwiera.
Gimby to, gimby tamto, a Ty kurna czego słuchasz? No pochwal się? Wszędzie się kurwa przypierdalają do gimnazjalistów! Szlak jasny mnie trafia! Bo Polska tylko hejtować potrafi.
Pewnie dostanę warna. Ale może trafię do części tych przyjebów.
Zgłoś
Avatar
takija 2012-08-29, 0:22
Blazejekk napisał/a:

Arturyo,
A gdzie ty chcesz pracować jebany debilu bez ortografii ? Dobrze zapierdalaj nawet miesiąc pod rząd, ale naucz się ortografii. Kurwa tylko mi teraz nie mów, że w Egipcie/Syria itd to co innego niż napisałem. Po prostu idź zapierdalaj z tym serem, a nie się udzielasz jak masz gówno pojęcie.



Widać że niezły z Ciebie kretyn;) Rozpierdalasz mnie szczerze mówiąc. Przez takich jak TY przestaje wierzyć w przyszłość tego kraju. Jebany ignorant.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie