18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
wojtermak 2012-08-29, 0:32
Tu juz nie ma co naprawiac ludzie na gorze sa tak zepsuci i zachlanni ze nie dadza sie zdjac jeden drugiego bedzie trzymal a jak przyjdzie co do czego to sie wyprze i powie ze wyrzucic takiego oszusta trzeba bylo juz dawno. Jest to tak kontrowersyjny temat ze trzeba cos z tym zrobic a nie tylko siedziec na dupie i pisac. Polacy sa zapatrzeni tak na swoja dupe zeby tylko oni mieli najlepiej ze wszyscy przed monitorem beda wyrazac swoje nie zadowolenie ale zeby wyjsc cos zrobic to ostatni beda!
Zgłoś
Avatar
DBstep 2012-08-29, 0:34
Przecież Grubson to król Julian
Zgłoś
Avatar
sonico 2012-08-29, 0:38 1
DonBaszajote napisał/a:

i na chuj tutaj ten idol gimbusów grubson, ja pierdole, skrzeczący przygłup



jaką by kto muzykę tu nie dodał to zhejtują, oceniaj pierdolony tępy chuju film a nie muzyke, masz pierdolony guzik wycisz więc kurwa go użyj bo rzygać się chce już wypocinami na temat muzyki, kurwo muzyka ma łączyć a nie dzielić zrozum to wkońcu pierdolcu
Zgłoś
Avatar
DonBaszajote 2012-08-29, 0:46 1
sonico napisał/a:



jaką by kto muzykę tu nie dodał to zhejtują, oceniaj pierdolony tępy chuju film a nie muzyke, masz pierdolony guzik wycisz więc kurwa go użyj bo rzygać się chce już wypocinami na temat muzyki, kurwo muzyka ma łączyć a nie dzielić zrozum to wkońcu pierdolcu



Powiedział fan Grubsona, macie przykład jakich ma fanów

Jarajcie się dalej jakimś drętwym typkiem ale nie wpierdalajcie tego w filmiki które mają na celu pobudzić do myślenia bo ni chuja nie trzyma się to kupy.
Zgłoś
Avatar
Lollkowaty 2012-08-29, 0:46
demonkuba16,

Stary nie będę słuchał takich pajaców nawet co mają do powiedzenia. Rapowych słów chyba pierdolenia. 99% to jest jedno wielkie gówno. A broń sobie tego gówna nawet jeżeli wybronisz to brawo wybroniłeś gówno, więc jaki sens. I po za tym widze kto słucha tego gówna i jaki jest, a kto słucha normalnej muzyki, a nie pierdolenia 25 letnich złamasów i czego to oni o życiu nie wiedzą jak dalej jak za swój blok nie wyszli. Nie pierdol mi tutaj, że to są wzorce do słuchania. U mnie w mieście to pełno tych śmieci co niby rapują z czego 80% to patola, a 20% to po prostu pajace. No wybacz, ale taka prawda to jest jedno wielkie gówno. Oni tylke kurwa o tym życiu wiedzą co ewa farna. I ja nie będę się starać Ci udowodnić jakie to jest gówno bo każdy sam widzi. I nie staraj się na siłe bo tylko debila z siebie robisz.

Ja sie pytam... co to kurwa jest?! W dupie byłeś gówno widziałeś ;/ Muzyka dla ciebie to darcie ryja do mikrofonu ? GrubSon robi ,, R-U-F-F-N-E-C-K " Czyli polączenie dwóch styli, najczęściej rapu i reggae, hip-hop to subkultura Ty kurwa idioto. usiądź , włącz you tube, p€ść GrubSona i posluchaj, czy to jest kurwa rap?! A teraz włącz you tube wpisz np: Młody - Na Słuchawkach, to jest rap... Ogarnij to
Zgłoś
Avatar
sonico 2012-08-29, 0:47 1
@DonBaszajote ale Ty jestes durny, ja pierdolę
Zgłoś
Avatar
mbudkowski 2012-08-29, 9:35
@SteelMike

1. Jesli chodzi o sprawe tego przedsiembiorcy - ufam mediom i ludziom, ktorzy sprawa sie interesowali a nie MF ktore nie jest dla mnie rzetelnym zrodlem inf. Poza tym - wez utrzymaj rodzine na normalnym poziomie nie traca z nia kontaktu bez kombinowania tylko uczciowqa praca?
2. Ok, za maryskie moze i siedziec nie pojde, ale w papierach na stale mam juz wpiske i o czesc stanowisk juz ubiegac sie nie moge
3. Przeczytalem o tym w artykule w RZetelnej gazecie (o Amber Gold) i nie wiem dlaczego, ale UWAZAM RZE nie klamali by:)

Nie mam w zywczaju zmyslac - dowiedzialem sie wiec pisze;]
Zgłoś
Avatar
mik777pl 2012-08-29, 9:46 1
czytam i nie dowierzam... DonBaszajote kolegów zaprosiłeś żeby wspomogli cię piwami czy większość sadola to jak połowa kraju baranki?
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-08-29, 11:00
mbudkowski napisał/a:

@SteelMike

1. Jesli chodzi o sprawe tego przedsiembiorcy - ufam mediom i ludziom, ktorzy sprawa sie interesowali a nie MF ktore nie jest dla mnie rzetelnym zrodlem inf. Poza tym - wez utrzymaj rodzine na normalnym poziomie nie traca z nia kontaktu bez kombinowania tylko uczciowqa praca?
2. Ok, za maryskie moze i siedziec nie pojde, ale w papierach na stale mam juz wpiske i o czesc stanowisk juz ubiegac sie nie moge
3. Przeczytalem o tym w artykule w RZetelnej gazecie (o Amber Gold) i nie wiem dlaczego, ale UWAZAM RZE nie klamali by:)

Nie mam w zywczaju zmyslac - dowiedzialem sie wiec pisze;]



1. Co jak co, ale telewizja szuka sensacji i lepiej dla nich pokazać dobrego człowieka skrzywdzonego przez władze, niż władze "skrzywdzoną" przez człowieka. To pierwsze daje oglądalność a jak było śledztwo, sprawdzili wszystko, powołali rzeczoznawcę, to tak było. Jakby kłamali, to przecież mógł się odwołać od wyroku, nie zrobił tego = winny.

2. W papierach mieć nie będziesz, grzywna zaciera się po 5 latach, zawiasy 6miesięcy po okresie próby, wtedy jesteś na papierku niekarany. Może jedynie policja ma dalej takie info, ale tego nie wiem.

3. Mi chodziło o pociąg, nie AG. Co do AG to niestety takie jest prawo i wiem, że jest kiepskie. Ale sam musisz przyznać, że ludzie też są idiotami. Zamiast dać na pewniejszy, ale mniejszy zysk kasę do banku na lokaty, czy na fundusze inwestycyjne. To się połasili na "większy zarobek" mało znanej i nowej firmie. Co do pociągu, to kontroler musiałby być chujem nad chujami, żeby nie wystawić samej dopłaty, tylko coś więcej. No i do sądu sprawa może jedynie trafić, jak tej dopłaty nie uiścisz.
Zgłoś
Avatar
bach 2012-08-29, 11:10
Lollkowaty, posłuchaj se nieco inaczej, choć o jedno chodzi



a tak pokazuje rzeczywistość telewizja

Zgłoś
Avatar
Sonka 2012-08-29, 11:17
A ja znów zagłosuję na Tuska i co mi zrobicie? Hę? Śmiech mnie bierze jak widzę posty w stylu "wyjdziemy na ulicę" coś się długo zbieracie buahaha. Wszyscy nagle są specjalistami od prawa, politologii, itd, itp. Jak czytam komentarze na tym forum to w duchu mówię sobie "BORZE JAK ŚMIESZNIE". (Błąd oczywiście zamierzony coby się jakiś wioskowy polonista nie przyjebał.)
Zgłoś
Avatar
SuperfuzzBigmuff 2012-08-29, 11:22
ale jaja sobie poczytać to wszystko, normalnie nie moge
Zgłoś
Avatar
ojojoj 2012-08-29, 12:59
@up filmik by mial pewnie 2xwiecej piwek gdyby nie muza. prawda.
Zgłoś
Avatar
p................6 2012-08-29, 13:48
chetnie bym wypierdolil cala platformlandie i pislandie i innych krzykaczy od lat bedacych w sejmie i poza jak tepak korwin ale niestety zaraz przyjdzie jaroslaw z flaga by wytrzec ryj moim patriotyzmem i wziasc go na swoj sztandar albo tusk by udawac lek na pis i oaze spokoju.

Bez zmianu ordynacji cala scena bedzie zabetonowana i gowno mozna
Zgłoś
Avatar
ScrappyCoco 2012-08-29, 16:45
Grupsą i jego odkrywcze teksty... Nuda, nuuuda, niczego nie wnosząca nuuuuuuuudaaaaaa...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie