18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:06
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:50
Avatar
Kriski 2023-04-30, 21:10 10
Halman napisał/a:

zabierzesz do domu taką uliczną tancerkę, wykąpiesz...



Syfa przygarniesz, potem się podzielisz.

______________

Jeśli ignoruję Twoją prostacką zaczepkę czy odpowiedź, oznacza to że nie jesteś warty czasu jaki poświęciłbym na odpowiedź.
Zgłoś
Avatar
Syn_Milionera 2023-04-30, 21:17 2
Sport i gimnastyka to zdrowie, więc się zeruje.
Zgłoś
Avatar
hooy007 2023-04-30, 22:06 2
taa, wykompiesz
Zgłoś
Avatar
perun14 2023-04-30, 22:26 9


norma w ameryczce, tam jest pieknie tylko w hollywood
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2023-04-30, 22:39 13
Egzorcyzmy Emilly Drugs.
Zgłoś
Avatar
OdbytBiskupa 2023-04-30, 22:42 8
perun14 napisał/a:

norma w ameryczce, tam jest pieknie tylko w hollywood


Jak już dorośniesz, synku jedź do Stanów i sam sobie zobacz. Bo świat oglądany przez youtube to nie jest rzeczywistość. Podniecacie się tymi filmami z jednej i tej samej ulicy z Filadelfii, jakby innych miejsc nie było.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-04-30, 23:07 2
OdbytBiskupa napisał/a:

Jak już dorośniesz, synku jedź do Stanów i sam sobie zobacz. Bo świat oglądany przez youtube to nie jest rzeczywistość. Podniecacie się tymi filmami z jednej i tej samej ulicy z Filadelfii, jakby innych miejsc nie było.



Piszesz to z doświadczenia po pobycie w USA czy po filmach z yt?

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
OdbytBiskupa 2023-04-30, 23:25 4
VeIture napisał/a:

Piszesz to z doświadczenia po pobycie w USA czy po filmach z yt?


A jak myślisz? Wiesz, należę do pokolenia, które pojęcie "widzieć na własne oczy" rozumie bardzo dosłownie. To tak niemodne już dzisiaj.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-04-30, 23:26 2
OdbytBiskupa napisał/a:

A jak myślisz? Wiesz, należę do pokolenia, które pojęcie "widzieć na własne oczy" rozumie bardzo dosłownie.



Czyli twoim zdaniem w chicago, w philadeplhii oraz w nowyh jorku nie ma problemu z ćpunami i bezdomnymi na ulicach?

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
krzylo 2023-04-30, 23:42 1
Calkiem dobrze rozciagnieta. Chyba miala cos z tancem do czynienia, ale nie wyszlo. Teraz na narkotykowych baletach tanczy jezioro labedzie w swojej glowie.
Zgłoś
Avatar
huncfot130 2023-05-01, 0:23
Taki taniec mocno nowoczesny.
Jakby top odjebała w siubidubi Ju Ken dens to Ałreola to w gacie popuścił...
Zgłoś
Avatar
OdbytBiskupa 2023-05-01, 1:16 2
VeIture napisał/a:

Czyli twoim zdaniem w chicago, w philadeplhii oraz w nowyh jorku nie ma problemu z ćpunami i bezdomnymi na ulicach?


Jasne, że są. Ale tutajsze dzieciaki myślą, że tak wyglądają całe Stany bo widzieli na jutubie. W każdym dużym mieście jest ulica/dzielnica, gdzie gromadzą się bezdomni i ćpuny. Zwykle jest ich max kilkuset, ale co z tego? W kilkumilionowym mieście to dużo?
Zgłoś
Avatar
35i 2023-05-01, 4:02 1
OdbytBiskupa napisał/a:

Jasne, że są. Ale tutajsze dzieciaki myślą, że tak wyglądają całe Stany bo widzieli na jutubie. W każdym dużym mieście jest ulica/dzielnica, gdzie gromadzą się bezdomni i ćpuny. Zwykle jest ich max kilkuset, ale co z tego? W kilkumilionowym mieście to dużo?



Tu nie Ameryka, ale w Warszawie również jest wiele miejscówek z ćpunami. Dlatego nie jeżdżę do Centrum.
Zgłoś
Avatar
P................l 2023-05-01, 7:54 4
Czy ktoś mi powie co to za dragi dają taki drogi efekt? Syn koleżanki twojej starej pyta.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie