18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Avatar
Mors_Nigra 2018-03-12, 21:42 3
@chili-chili ciekawe co byś suko powiedziała, jak by ktoś Ci wystawił taki "rachunek sumienia" gdy zachorujesz. Obesrała byś się 7 razy na malinowo, jakby "wyszło szydło z worka", ale za głupie to to, żeby o tym pomyśleć zanim się wypisze bzdury w internecie.
Zgłoś
Avatar
Arnor 2018-03-12, 22:28 1
@Mors_Nigra Ale tu chodzi kurwa o narkotyki, a nie chorobę typu rak czy ki chuj. Raka się nie zawsze wybiera.
Zgłoś
Avatar
petru23 2018-03-13, 0:14 1
fajne miejscówki tam mają
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-03-13, 2:29 1
@Arnor walą mnie ćpuny, żeby nie było. Ale jak się składa, to ma prawo do świadczeń i basta. Powtarzam, od chuja jest rzeczy które można komuś wpisać na rachunek sumienia, i każdy kto pisze takie bzdury jak chili-chili obesrał by się jak by mu taki wystawić po zjawieniu się w szpitalu. A co do raka, nie dostajesz raka od czagoś, możesz natomiast zwiększyć ryzyko jego wystąpienia, np paląc szlugi. Ale jest pierdyliard innych rzeczy które zwiększają ryzyko raka i to TWOJA wina, że się tym nie przejmowałeś np. Że nie poświęciłeś dość czasu by zastanowić się, żeby moze nie jeść tego czy tamtego lub nie przebywać w tym czy tamtym środowisku. Bo ja tak mówię i płać pan, żadnego NFZ. PS: Nie wiem po co tracę czas na spierdolonych sadolowych ignorantów wylewających swoje żale i frustracje na sadolu każdego dnia pod każdym tematem ale cóż, widać wszyscy lubimy marnotrawić czas, moze pora to zmienić. (mam na myśli ją, nie Ciebie).
Zgłoś
Avatar
realign 2018-03-13, 11:29
TeChNo tEcHnO TeChNo
Zgłoś