18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
i................a 2013-06-28, 16:13 9
Polacy ze Ślązakami mają problem w porozumiewaniu się jedynie z tego powodu, że Polacy nie rozumieją śląskiej specyfiki i odwrotnie.

Dla Ślązaków Polska kojarzy się jedynie z rabunkiem węgla, narzucaniem mowy polskiej i ignorowaniem przez kolejne rządy. Tym bardziej się to nasila dzięki antyśląskiemu prezydentowi Komorowskiemu, który za pośrednictwem marszałka województwa odstawia Śląsk na drugi tor. Nie dziwcie się nam, ludziom tutaj mieszkającym naszemu rozgoryczeniu. Przez wieki Śląsk był pod różnymi wpływami i ludzie tutaj chcieli w końcu żyć w spokoju, po swojemu, ze swoim językiem, ale nie bo jakaś strefa wpływów kolejny raz chciała pozbawić Ślązaków wolności i praw do języka i do swojej mniejszości.
Zgłoś
Avatar
drv87 2013-06-28, 16:14
Debile z tych co to pociapali i z tych co to rozpętali. Bo kto mądry swoje miasto rozpierdzieli w drobny mak. żal...
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-06-28, 16:15 1
Nigdy nie zrozumiem brudasów którzy uważają się za naród śląski. Pieprzona dzicz.
Zgłoś
Avatar
Zapi93 2013-06-28, 16:19 7
Zawsze jak idzie o Śląsk to się Ślązakom(których na Śląsku jest może z 20%, reszta to ludzie z kresów) ból dupy uruchamia.
Zgłoś
Avatar
brudasydogazu 2013-06-28, 16:31 5
chujowo jak kształtuje się zdanie o jakiejś grupie ludzi (np. ze śląska) tylko po tych wadliwych jednostkach, takie jak te które to pomazały.
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2013-06-28, 16:43
Ja tam do Ślązaków nic nie mam, ale mam wrażenie, że to Śląsk chce bym "odłamem". Wygląda to tak jakby nie chcieli być w Polsce. Smutne.
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2013-06-28, 16:45
Wystarczy dla was jeden zjeb by już prowadzić wojny internetowe z kimkolwiek. Nawet jak by na graffiti przedstawiające Piłsudskiego czy Dmowskiego ktoś jebną wielkiego chuja bo mu lata koło chuja mężowie ojczyzny, to tak mi by latało koło chuja jego głupota (co nie znaczy, że kurwę bym zabił... gdybym miał kij) ale wy od razu pocisk na cały Śląsk. Piłsudski to chuj Dmowski to pedał pozdrawiają Siedlce kurwa.
Zgłoś
Avatar
Catch_22 2013-06-28, 16:46 2
To na 'Bagienku' w Wodzisławiu?
Zgłoś
Avatar
fabiothethird 2013-06-28, 16:51
Ta naród śląski i się po polsku podpisali... Barany
Zgłoś
Avatar
Stoho 2013-06-28, 16:52
Polik95 skad jesteś??? Ostatnio był artykuł dot. Kibiców(Chodzi mi o Siemianowice) i cos mi się wydaje ze teraz próbujesz dojebać pare minusów i oczernić.....
MCMerci Czemu Chorzów?
maotao Jo jest z Lipin i nie spotkołch się z tym przypadkiym o kerym sam prawisz...
Zgłoś
Avatar
adamski2903 2013-06-28, 17:05 1
Pytacie czemu Chorzów ? Zobaczcie sobie na charakterystyczną "eRkę" w wyrazie naród. Taka 'eRka" jest symbolem niebieskich i ich kibiców
Zgłoś
Avatar
mmorka 2013-06-28, 17:12 2
Znowu o śląsku i znowu się gotuję.
Ile razy mam mówić, że my też nie lubimy niemców.
Druga sprawa - autonomia - g... prawda.
Kto jest za autonomią - byłe komuchy piastujące wysokie stanowiska z kopalni i innych państwowych zakładów, nikt normalny.
Niesety, ale autonomia na śląsku nie ma prawa bytu - za dużo tutaj wyborców sld...
A lipiniorzom dejcie pokoj, i tak leko nie majom.
Zgłoś
Avatar
Kraczełę 2013-06-28, 17:16 2
Jestem ze śląska, jestem z Chorzowa. Ale patrząc i widząc te akcje co czynią kibice niebieskich wstydze się tego. Śląsk jest ważny ale ojczyzna najważniejsza. Żeby zamalować graf o powstaniu, i wygwizdać hymn to trzeba być idiotą.
Zgłoś
Avatar
polik95 2013-06-28, 17:20
Stoho napisał/a:

Polik95 skad jesteś??? Ostatnio był artykuł dot. Kibiców(Chodzi mi o Siemianowice) i cos mi się wydaje ze teraz próbujesz dojebać pare minusów i oczernić.....
MCMerci Czemu Chorzów?
maotao Jo jest z Lipin i nie spotkołch się z tym przypadkiym o kerym sam prawisz...


Masz w profilu
Zgłoś
Avatar
Enbeen 2013-06-28, 17:24 3
Jest to w Wodzisławiu z pobliżu mojego miejsca zamieszkania, akurat ten malunek jest zabezpieczony antygrafem, wiec będzie wyczyszczone, to jest graffiti kibiców Odry Wodzisław, a pobazgrzone jest to przez kibiców Ruchu Chorzów z Radlina
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie