18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Witam. Jutro wazny dzien. Pokazmy, ze pamiętamy o wszystkich zbrodniach na Narodzie Polskim, o naszych bohaterach oraz, ze nie chcemy się godzic na te wszystkie rzadowe machloje które sa nam serwowane od 1989 roku. "Chcemy być uczciwi i wymagamy uczciwości." Ponizej macie linka ze wszystkimi miejscami w których ludzie jutro będą się zbierac, by uczcic pamięć wielkich Polakow. I mam tutaj prosbe do adminow, a w szczególności do Angel. Jeśli tkwi w Tobie chociaz odrobine dumy narodowej, to nie przenos tego posta gdzie indziej. Jego miejsce jest na glownej. Niech zobaczy, to jak najwięcej osob.

ipn.gov.pl/aktualnosci/2014/warszawa/narodowy-dzien-pamieci-zolnierzy-...
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2014-02-28, 13:11
Kurwa mać, czy to ma cokolwiek wspólnego z czarnych humorem?
Zgłoś
Avatar
Smutas 2014-02-28, 13:12
@up

Czarny humor to jest to że czcimy tych co zginęli lata temu, a nic nie robimy z tymi co po cichu mordują nasz naród dzisiaj.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2014-02-28, 13:14 2
Jak chcecie promować jakieś akcje to twórzcie wydarzenia na fb, tłiterze, albo naszej klasie, a nie tutaj.

I co to w ogóle za tekst?
Puchacz399 napisał/a:

Jeśli tkwi w Tobie chociaz odrobine dumy narodowej, to nie przenos tego posta gdzie indziej.


co ma do tego duma narodowa?

Zaraz się pojawią tematy "przekaż 1% na..." a jak nie przekażesz to kawał z ciebie skurwysyna bez serca itp. itd.. ja pierdolę.
Zgłoś
Avatar
Puchacz399 2014-02-28, 13:25
Obchody takich Swiat sa ważniejsze niż przekazanie 1%. Nie przenoscie tego posta, a obiecuje, ze nie będę już się wydurnial. Nie gniewajcie się nygusy. Pozdrawiam i zapraszam na jutrzejsze obchody.

Jak nie przeniesiecie tego tematu nigdzie, to poproszę o wasze adresy na priv i wysle wam krate piw, ale nie tych nic nie wartych, wirtualnych, tylko dobrego piwka.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2014-02-28, 13:28
Ale nie o to chodzi. Ja rozumiem, że Narodowy Dzien Pamieci Zolnierzy Wykletych jest istotnym wydarzeniem i że należy go uczcić, ale Sadistic nie jest miejscem do tego, żeby reklamować jakiś marsz. Bo jak przepuścimy jeden temat to zaraz pojawi się masa innych.
Zgłoś
Avatar
Puchacz399 2014-02-28, 13:32
W tych czasach nikt, nigdzie nie chce reklamować Polskosci, tylko europejskość. Dajcie całej reszcie dobry przykład. Ja was tylko ladnie proszę... A co do kraty piw, to bądź pewny, ze umiem dotrzymać słowa.
Zgłoś
Avatar
w................4 2014-02-28, 13:34 1
tip.top napisał/a:

Kurwa mać, czy to ma cokolwiek wspólnego z czarnych humorem?


Kurwa co drugi temat zakładany na sadolu nie ma nic wspólnego z czarnym humorem, nie zauważyłeś jeszcze? Teraz pod każdym tematem będzie ściana płaczu, że to nie sadystyczne? Śpiewający żule czy śmieszne rodzinne historyjki są tak bardzo sadystyczne? No kurwa nie sądzę jakby wszystkie nie-sadystyczne wrzutki były usuwane, to byłyby tylko 2-3 wrzuty na dzień, ale brawo za odkrycie, że to nie ma nic wspólnego z czarnym humorem.
Zgłoś
Avatar
toranaga7 2014-02-28, 14:03
Brakuje tu jeszcze pajacyka...
Zgłoś
Avatar
snik0 2014-02-28, 14:09
Niech ginie w odmętach lewackiego internetu... na stos z tym syfem
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-02-28, 14:20
Widać gimbaza nie potrafi zrozumieć sensu tego portalu. W sumie to czarny humor. Czczą ludzi którzy byli szarzy. W swej zaciekłości w walce z ruskimi nie wstydzili się kraść od biednych chłopów którzy przez wojnę wycierpieli najbardziej... Chuj w dupę każdym żołnierzom.. Bo oni wszyscy są bezrozumni i mordują w imię interesów Rothschildów.
Zgłoś
Avatar
A................r 2014-02-28, 14:38 1
tip.top napisał/a:

Kurwa mać, czy to ma cokolwiek wspólnego z czarnych humorem?



Tysiące tematów o ukrainie i o tym jak to należy się z nią solidaryzować i pomagać tym biednym ludziom, którzy w swojej biedocie(umysłowej) nawet bohaterów nie maja i musza się upa ratować było dobre i jakoś żadnego moderatora wzburzenia nie budziło. Ale żołnierze wyklęci są już be?
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2014-02-28, 14:39
Antalor, przeczytaj sobie co dalej napisałem.
Zgłoś
Avatar
golazo 2014-02-28, 15:01
tip.top napisał/a:

Ale nie o to chodzi. Ja rozumiem, że Narodowy Dzien Pamieci Zolnierzy Wykletych jest istotnym wydarzeniem i że należy go uczcić, ale Sadistic nie jest miejscem do tego, żeby reklamować jakiś marsz. Bo jak przepuścimy jeden temat to zaraz pojawi się masa innych.


Zgłoś
Avatar
~tip.top 2014-02-28, 15:05
golazo, jak dajesz dupy bez smarowania to Cie boli.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie