18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
Phallucifer 2012-03-04, 13:47 24
Szacunek ich ofierze.I to duzy.
teraz jednak lyzka dziegdziu.flary, przemowy, oklaski i flaga. Zero dzialania. Panie i Panowie, otrzasnijcie sie ze snu. nie wspomniana aktywnoscia idzie sie do przodu. Facet mowi jasno, ze jestesmny z tej samej krwii i tej samej ofiray musimy dokonac my, musimy pokazac rzadzecym, ze oni nam juz nie sa potrzebni, bo to co robia w tym kraju to jest kpina, ale wynika nie ze zlosliwosci, ale z pewnych ograniczen i wrodzonego cwaniactwa. Zacznijmy dzialac u podstaw, ponads sztucznymi podzialami i moze za 20, 30 lat Ci, ktorzy wyjechali wroca. Milej niedzieli, pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
smugga 2012-03-04, 13:49 1
To byli prawdziwi patrioci a nie to co teraz. Zapominanie o narodowej dumie dla bycia 'europejczykiem' jak nasze "elity" rządzące, które liżą dupę niemcom, ruskim i amerykanom byle w przyszłości zdobyć jakiś stołek na jakimś ważnym stanowisku w parlamencie europejskim albo innym ONZ. Za nic mają sobie takie wartości jak uczciwość, i praca dla kraju...

Lub z kolei "Polacy" wyjeżdżający z kraju żeby zarobić. Co wy oczekujecie od państwa, które buduje się praktycznie od podstaw od 20 lat ??? Jak dalej tak Polacy będą robić to ten kraj nigdy nie ruszy. Trzeba zostać tutaj i pracować dla Polski, by w przyszłości pokazała właśnie niemcom, czy ruskim gdzie ich miejsce...
Zgłoś
Avatar
OFF 2012-03-04, 13:58 1
smugga napisał/a:


Lub z kolei "Polacy" wyjeżdżający z kraju żeby zarobić. Co wy oczekujecie od państwa, które buduje się praktycznie od podstaw od 20 lat ??? Jak dalej tak Polacy będą robić to ten kraj nigdy nie ruszy. Trzeba zostać tutaj i pracować dla Polski, by w przyszłości pokazała właśnie niemcom, czy ruskim gdzie ich miejsce...



Jeden woli robić na kasie w biedronce i zaciągać kolejne kredyty na mieszkanie,jakiś samochód,a drugi woli za większą kasę u jakiegoś holendra dorobić,a później wrócić i kasę wydać w PL i tak.
Zgłoś
Avatar
SrogiSrom 2012-03-04, 13:59
Wszystko fajnie i prawdziwe tych ludzi niedługo braknie Musimy pamiętać -jedynie co po nich zostanie to archiwa. Jestem dumny z bycia Polakiem i nawet jeśi będziesz moim przyjacielem i powiesz o jakim kolwiek polaku -cham polaczek zlodziej to dostaniesz w twarz bo nie każdy człowiek jest prawy nie każdy jest uczciwy i każdy ma coś na sumieniu i nie może nas to poróżnić bo ludzie się zmieniają i sa gotowi ponieść konsekwencje swoich czynów Wszyscy jestemy ludzmi i i traktujmy innych jak ludzi.Nikt nie ma wpływu z jakiego domu środowiska pochodzi jaki ma kolor skóry nikt nie jest lepszy- ostatnie zdanie odnosi sie do rasistów z sadistica. Pozdrawiam Serdecznie
Zgłoś
Avatar
taziu 2012-03-04, 14:00 2
Cytat:

Facet mowi jasno, ze jestesmny z tej samej krwii i tej samej ofiray musimy dokonac my, musimy pokazac rzadzecym, ze oni nam juz nie sa potrzebni, bo to co robia w tym kraju to jest kpina, ale wynika nie ze zlosliwosci, ale z pewnych ograniczen i wrodzonego cwaniactwa.



Czy musisz wpierdalać się z polityką w każdy wątek? Koleś mówi o tym, że jeżeli żylibyśmy w tamtych czasach też wykazywalibyśmy opór. Że jego działania nie były szczególne, były podyktowane duchem patriotyzmu.

Sadistic to nie chlew służący do wpierdalania postów pisowszczyków, platformersów, wyznawców wielkiego króla i władcy korwina-mikke czy chuj wie czego.

Polityka? Zapierdalaj na onet, tam w komentarzach są równi Tobie.
Zgłoś
Avatar
G................d 2012-03-04, 14:33
@up
Kto to ten "wielki król"??
Zgłoś
Avatar
cossac 2012-03-04, 14:56
@upup albo na wp bo jak tam widzę komentarze to żałuję że potrafię czytać.

Teraz niech wypowiadają się ci którzy mówią że żałują iż są Polakami albo uważają ten kraj za bagno. Zaczynam robić listę was skurwysyny. A co do pracujących za granicą... wszystko spoko dopóki dopóty wydajecie tu pieniądze.
Zgłoś
Avatar
elda1987 2012-03-04, 15:10
ja kocham Polskę, to bedzie zawsze moja ojczyzna i wogole blablabla i gdyby przyszla wojna, to bym biegła lać szwabów/ruskich/innych w pierwszym szeregu, ale jestem z tego grona "polakow" co wolą ukladac sobie życie poza granicami kraju. Nie mam zamiaru klepać biedy :| a juz na pewno nie mam zamiaru sponsorować to całe stado ochlejusów, ktore tylko siedzi na socjalu i czekają na nie wiadomo co - na takich ludzi sram z góry i się z nich śmieje i nie bede wydawac na nich swoich pieniedzy i chuj.
Zgłoś
Avatar
Donor 2012-03-04, 15:32 4
Nie ma co tu wpierdalać sie z Polityką w komentarze. Patriotyzm to złoto, a polityka to gówno. Chwała Bohaterom!
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2012-03-04, 15:55
@grelix
Przeczytaj ze zrozumieniem jaki jest moj stosunek do polityki, ale powtarzam, ze zrozumieniem, a nie zgodnie ze swoimi intelektualnymi predylekcjami.
Zgłoś
Avatar
RmX 2012-03-04, 16:03
To czemu wszyscy nie wyjedziecie z kraju żeby nie płacić złodziejom?!
Zgłoś
Avatar
veno 2012-03-04, 16:28 1
Widzę , że tutaj sami patrioci
Zgłoś
Avatar
renamentor 2012-03-04, 16:34 1
Cześć i chwała Bohaterom!
Zgłoś
Avatar
taziu 2012-03-04, 16:44 1
Phallucifer napisał/a:


moj stosunek do polityki.



Jebie mnie Twój stosunek do polityki. Chcesz ją uprawiać, napierdalać na rząd - onet czeka.

Szczególnie, że facet z video wykazał się ciut większą ogładą i nie zabarwiał swojej wypowiedzi tak, jak przedstawiłeś to w swojej nadinterpretacji.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie