18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Heliar 2021-09-01, 7:45 4
Kretyn i owszem, ale nie widzę żeby zapierdalał. Czy ty Halman przypadkiem nie przemieszczasz się pieszo? Mam wrażenie, że dla ciebie to wszyscy zapierdalają.
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-09-01, 7:47 1
Heliar, można zapierdalać szybko i można zapierdalać wolno jak ten tutaj na filmiku
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2021-09-01, 8:50 14
Heliar napisał/a:

Kretyn i owszem, ale nie widzę żeby zapierdalał. Czy ty Halman przypadkiem nie przemieszczasz się pieszo? Mam wrażenie, że dla ciebie to wszyscy zapierdalają.



Zapierdala to cię stary w dupę. A motopizdeczki trzeba szkalować zawsze i wszędzie.
Zgłoś
Avatar
PeteN88 2021-09-01, 9:08 1
Fajnie Helmans, że wyszedłeś z szafy i się w końcu przyznałeś do bycia bezmózgim motocyklistą.
Zgłoś
Avatar
Dżony69 2021-09-01, 9:10 1
Heliar napisał/a:

Kretyn i owszem, ale nie widzę żeby zapierdalał. Czy ty Halman przypadkiem nie przemieszczasz się pieszo? Mam wrażenie, że dla ciebie to wszyscy zapierdalają.



hahaha
jak ja uwielbiam te komentarze na sadolu

pytolsky napisał/a:

Zapierdala to cię stary w dupę. A motopizdeczki trzeba szkalować zawsze i wszędzie.



XDSD
Zgłoś
Avatar
blade2206 2021-09-01, 9:29 9
Heliar napisał/a:

Kretyn i owszem, ale nie widzę żeby zapie**alał.



Motopizda spełnia kryterium zapierdalania - jako poruszania się z prękością znacznie przekaczającą prędkość bezpieczną. Tak, wymijanie dużego pojazdu (brak widoczności) przed przejściem dla pieszych z prędkością powiedzmy 30km/h jest zapierdalaniem...
Zgłoś
Avatar
Tobiahus96 2021-09-01, 11:28
No faktycznie zapierdalal...
Zgłoś
Avatar
Heliar 2021-09-01, 11:34
blade2206 napisał/a:

Motopizda spełnia kryterium zapierdalania - jako poruszania się z prękością znacznie przekaczającą prędkość bezpieczną. Tak, wymijanie dużego pojazdu (brak widoczności) przed przejściem dla pieszych z prędkością powiedzmy 30km/h jest zapierdalaniem...



O sory nie chodziłem do gimnazjum i mi ta definicja jest nie znana, rozumim że wam wszystkim zapierdzielili ją do uba i tak zostało.
Zgłoś
Avatar
htp 2021-09-01, 11:43 5
Heliar napisał/a:

O sory nie chodziłem do gimnazjum i mi ta definicja jest nie znana, rozumim że wam wszystkim zapierdzielili ją do uba i tak zostało.



Na kursie prawa jazdy ci wytłumaczą. Albo policja, jak spowodujesz wypadek.
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-09-01, 18:11 1
htp napisał/a:

Na kursie prawa jazdy ci wytłumaczą. Albo policja, jak spowodujesz wypadek.


mądremu dwa słowa starczą a głupiemu referatu mało...
Zgłoś
Avatar
A................0 2021-09-01, 18:30
Halman napisał/a:

, można zapierdalać szybko i można zapierdalać wolno jak ten tutaj na filmiku



Ja szybciej biegnę niż ten motocyklista jedzie...
Ale fakt, nic tak nie wkurwia jak motocykliści, którzy napierdalają slalom między samochodami i wpadają jak nie na pieszych to na inne pojazdy.
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2021-09-01, 20:12
A mógł dwie pierdoląć! Nosz kuwa!
Zgłoś