18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
jackalski 2017-02-23, 15:46 4
Nacjonalizm w każdym wydaniu jest równie 'uroczy'…

A co krzyczeli na Majdanie?


Skandowali 'Polska - Polska'…

Media mówią o patoli która niszczy Polskie groby... a widzieliście w Polskich mediach takie obrazki?


Nie mówię, że Polsko-Ukraińska historia jest prosta, ale albo możemy gryźć się po kostkach ku uciesze np. Rosji, albo możemy myśleć o przyszłości.
Zgłoś
Avatar
W................. 2017-02-23, 16:02 6
Raczej radykały każdej maści to zjeby. Nieważne, czy radykały narodowościowe, czy lewackie. Każda skrajność prowadzi do rozchwiania...
Zgłoś
Avatar
ZajętyPelikan 2017-02-23, 16:23
A mnie to pierdoli... moi rodzice mają 2 dzieci, mnie i moją siostrę... tak więc jakimi oni braćmi są dla mnie?, chuj nie bracia... zwykli ludzie, ba jeszcze obcej narodowości...

Więc niech się pierdoli każdy, kto chcę mnie za swojego brata uważać... brata nigdy nie miałem i mieć nie będę...
Zgłoś
Avatar
koxu42 2017-02-23, 16:29
A my zatrudniamy sezonowo ukraińców i zapierdalają,nie ma z nimi problemów. Wiecie dlaczego musimy zatrudniać ukraińców? Bo żuleria nie chce robić.
Zgłoś
Avatar
scartx 2017-02-23, 17:18
"Realizm prosto z Polski - to dla was Ukraina,
lepiej miejcie na oku to co u was się zaczyna. "
Zgłoś
Avatar
Pankracy_Młot 2017-02-23, 18:21
@liana Piłsudzki nienawidził narodowców
Zgłoś
Avatar
kenzol 2017-02-23, 19:10 1
SztywnyDrąg napisał/a:

Narodowcy każdego kraju to zjeby. Popatrzcie na nasze ONRy, Ruch Narodowy i inne gówna


Potrafisz podać nazwisko chociaż jednego członka tych grup, że tak pierdolisz?
Zgłoś
Avatar
meier 2017-02-23, 20:55
@up nowak, kowalski
Zgłoś
Avatar
Dexterous 2017-02-23, 21:13
Adamko52 napisał/a:

Ukrainy już nie ma.
Więc możemy się tylko pośmiać



Zdecydowanie można się pośmiać, ale z matołków, którzy pierdolą takie farmazony jak Ty
Zgłoś
Avatar
chinosg 2017-02-23, 21:50 2


Lucek ??
Zgłoś
Avatar
lokalnywatażka 2017-02-23, 22:39
@up
Balcerek racej..

Ukraińcy to taka swołocz, że lepiej nie zaczynać tematu nawet.
Pomijając banderowców i te takie tematy- historia naszego narodu, wyryta w sercach i duszach naszych przodków mówi jasno [jak Księga Ulicy prawie]- najgorszy sadysta i okrutnik to Ukrainiec.
Rozmawiałem kiedyś ze starymi ludźmi [dwie wdowy] z polskiej wsi. Panie pamiętały zły czas II wojny. I mówiły - przyszedł partyzant- zabrał kury i mąkę, czasem ruchnął jakąś młódkę; przyszedł niemiec - zabił chłopów i spalił wieś. Przyszedł ruski - zabił chłopów, zgwałcił babę, ukradł co się dało. A jak przyszedł Ukrainiec [jakąś nawet specjalną nazwę na nich miały, niestety nie pamiętam już] - zabił chłopów, spalił wieś, wyruchał baby,wyruchał i wymęczył dzieci i zwierzęta, spalił i zniszczył, co się dało. Potem to wyruchane towarzystwo chlastał na kawałki i straszne rzeczy z trupami robił.
Pamiętajcie - to nigdy nie byli i nie będą nasi bracia, w najmniejszym nawet stopniu.
Zgłoś
Avatar
Dexterous 2017-02-24, 20:05
lokalnywatażka napisał/a:

@up
Balcerek racej..

Ukraińcy to taka swołocz, że lepiej nie zaczynać tematu nawet.
Pomijając banderowców i te takie tematy- historia naszego narodu, wyryta w sercach i duszach naszych przodków mówi jasno [jak Księga Ulicy prawie]- najgorszy sadysta i okrutnik to Ukrainiec.
Rozmawiałem kiedyś ze starymi ludźmi [dwie wdowy] z polskiej wsi. Panie pamiętały zły czas II wojny. I mówiły - przyszedł partyzant- zabrał kury i mąkę, czasem ruchnął jakąś młódkę; przyszedł niemiec - zabił chłopów i spalił wieś. Przyszedł ruski - zabił chłopów, zgwałcił babę, ukradł co się dało. A jak przyszedł Ukrainiec [jakąś nawet specjalną nazwę na nich miały, niestety nie pamiętam już] - zabił chłopów, spalił wieś, wyruchał baby,wyruchał i wymęczył dzieci i zwierzęta, spalił i zniszczył, co się dało. Potem to wyruchane towarzystwo chlastał na kawałki i straszne rzeczy z trupami robił.
Pamiętajcie - to nigdy nie byli i nie będą nasi bracia, w najmniejszym nawet stopniu.



Zamiast słuchać starych ludzi i czytać sebixowe portale, polecam przejechać się na Ukrainę i porozmawiać ze zwykłymi ludźmi (nawet po angielsku idzie z młodymi pogadać). Się kurwa bardzo mocno zdziwisz, bo to ludzie bardziej uprzejmi i pomocni nawet dla Polaków niż Polacy sami dla siebie. Więc Ty i cała reszta mentalnych zaścianków - pojedźcie, zobaczcie, porozmawiajcie i skończcie pierdolić farmazony.

P.s. Kiedyś jeden Polak ukradł mi rower - ci Polacy to jednak kurwy i złodzieje
Zgłoś
Avatar
B................k 2017-02-28, 22:05
Dexterous napisał/a:


P.s. Kiedyś jeden Polak ukradł mi rower - ci Polacy to jednak kurwy i złodzieje

A może ten rower to Ukraina była i sam pojechał do domu?
Zgłoś