18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
joeblack33 2013-12-22, 16:15 57
wszystko fajnie, ale strony Ci się nie pojebały?
Zgłoś
Avatar
sard 2013-12-22, 16:21 11
frankenstein napisał/a:


ps.
Kolejny temat aby wnerwić żydów i lewaków, którzy śmieją się z wygranych Polaków.


I tym oto jakże super debilnym tekstem chcesz wmówić ludziom, że tylko dzięki temu wyniki sportu bezkontaktowego są sadystyczne? I nie że ktoś skoczył 2metry... albo się rozjebał... połamał, zachlał pałę i zaczął rzygać tuż nad bulą... albo obciągnął dobrze Ziobrze... albo podpierdolił towar Żyły...
tylko żeby wnerwić czymś co nikogo nie wnerwi?
Zgłoś
Avatar
goral__ 2013-12-22, 16:35 6
Wiecie co mnie cieszy bardziej niż wygrana Stocha ?
To, że Ziobro wyjebał z podium tego zarozumiałego kasztana Schlierenzauera
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2013-12-22, 16:38 3
frankenstein napisał/a:

Nasi pokazują klase x2



Nie pisz za Mnie. Mnie skoki nie interesują odkąd Małysz odszedł.
Aa, racja co do jednej sprawy, faktycznie pojebały Ci się portale.
Zgłoś
Avatar
K................Y 2013-12-22, 16:40 10
Jak kogoś interesują skoki to chyba kurwa to wie tak? Bo ogladał albo sprawdził wyniki. Wiec po chuj gamoniu wrzucasz to tutaj jak to samo znajde wchodzac na pierodlona interie czy inny onet.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-12-22, 16:40 5
Cytat:

Kolejny temat aby wnerwić żydów i lewaków, którzy śmieją się z wygranych Polaków.



O ja pierdole, jestem żydem i lewakiem, tylko dlatego że w dupie mam jakiś kurewsko nudny sport. Więc ty też nim byłeś jeszcze parę lat temu, zanim polscy skoczkowie zaczęli wygrywać.

Kolejny kurwa kibic sukcesu. A gdzie byłeś kiedy nie wygrywali, gdzie wtedy było twoje wsparcie dla nich. Teraz walisz konia do tabeli wyników, a jak znów zniknął z podium to będziesz ich pierdolił.
Zgłoś
Avatar
goral__ 2013-12-22, 16:47 1
Mr.Hardistic napisał/a:



Nie pisz za Mnie. Mnie skoki nie interesują odkąd Małysz odszedł.
Aa, racja co do jednej sprawy, faktycznie pojebały Ci się portale.


Właśnie, nie pisz za niego, rozumiesz ?
On jest gruby, pierdzi pół dnia w fotel komputerowy i chuj
go obchodzą twoje skoki, chociaż pół tematów na sodolu jest mało sadystycznych, to on woli patrzyć na Grodzką, czy idiotę przebranego za mikołajówne .
Co go obchodzi wygrana jakiegos tam polaczka, ma Twoją dume w dupie, bo swoj już zjadł razem z czipsami.
Zgłoś
Avatar
GhostRider32 2013-12-22, 17:01
goral__ napisał/a:


Właśnie, nie pisz za niego, rozumiesz ?
On jest gruby, pierdzi pół dnia w fotel komputerowy i chuj
go obchodzą twoje skoki, chociaż pół tematów na sodolu jest mało sadystycznych, to on woli patrzyć na Grodzką, czy idiotę przebranego za mikołajówne .
Co go obchodzi wygrana jakiegos tam polaczka, ma Twoją dume w dupie, bo swoj już zjadł razem z czipsami.



Jaką kurwa dumę? Teraz się nimi ekscytują, jak za jakiś czas im się nie uda, to polaczki będą krzyczeć:"Patałachy, chuje"... Jak są na szczycie, to nagle wszyscy im kibicują, wszyscy srają z ekscytacji... Krzyczą" "WygraliŚMY", my Polacy", a jak takiemu Stochowi, czy Ziobrze nie pójdzie, to krzyczą: "PrzegraLI"...
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2013-12-22, 17:15
szkode, ze panie w dupe dostaly Mialy przewage 5 pkt, a pod koniec.. ;/ Ehh

@UP
No jak im nie wyjdzie to przegraa, wiec bd krzyczec 'przegrali' ... I co w tym dziwnego?
Zgłoś
Avatar
majsterklepka 2013-12-22, 19:41 2
kurwa ten Ziobro źle mi się kojarzy
Zgłoś
Avatar
BorgBorg 2013-12-22, 20:05
Jebać skoki
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-12-22, 20:08 3
nie interesujesz się sportem/masz na to wyjebane - jesteś lewakiem pozdrówcie ode mnie resztę gimbazy
Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2013-12-22, 20:09
Równie dobrze można nic na ten portal nie wrzucać, bo "jak kogoś interesuje to wie".
To już od dawna nie jest sadistic (przynajmniej główna), więc zluzujcie wrota.
Zgłoś
Avatar
tomek7lol 2013-12-22, 20:11 1
Będzie złoto w drużynie!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie