18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Nasi tam byli!
Fire_Penguin • 2013-09-23, 17:49
Ktoś zostawił mydło w węgierskiej synagodze. "Szok i skandal"



Nieznana osoba pozostawiła mydło dla dzieci w ogrodzeniu synagogi w węgierskim Szeged. - Od 10 lat nie wydarzyło się w mieście nic tak szokującego i skandalicznego - komentuje András Lednitzky, przewodniczący lokalnej gminy żydowskiej. Policja poszukuje sprawcy.
Mydło dla dzieci pozostawione w ogrodzeniu zostało zauważone przez grupę turystów, którzy natychmiast zgłosili sprawę przewodnikowi, a ten powiadomił policję - donosi portal Delmagyar.hu. - To czytelne nawiązanie do obozu zagłady w Auschwitz - uważa András Lednitzky, przewodniczący lokalnej gminy żydowskiej. Dodaje, że w Szeged zdarzały się przypadki malowania gwiazd Dawida czy swastyk na murach, ale mimo to dotąd uważał miasto za tolerancyjne. - Ten incydent może wywołać strach w lokalnej społeczności żydowskiej - podsumowuje.

Nie wiadomo, kiedy pozostawiono mydło, kiedy sprawa została zgłoszona na policję, ani ile kostek mydła zostawił sprawca. Węgierska policja dla dobra śledztwa odmawia komentarza w tej sprawie. Węgierskie prawo przewiduje karę za czyny, które są jawnie wymierzone w członków danej społeczności i mają na celu wzbudzenie w nich strachu lub paniki.

Źródło:Cycki 18+
Zgłoś
Avatar
k................8 2013-09-23, 21:21 3
Kurwa brudasy pejsate, wielkie halo o jakieś mydło chyba za mało holokaustu było.
Zgłoś
Avatar
Old.Mc.Boner 2013-09-23, 21:24 1
ktoś przyniósł dziadka do odzysku
Zgłoś
Avatar
g................1 2013-09-23, 21:31 2
Dobrze tak żydostwu. Kostka mydła i ah oh, jacy biedni. A jak ta zaraz przyjeżdża do nas na wycieczki do Oświęcimia (był niedawno tu artykuł) i zostawia chlew po sobie, to jest ok.
Niech zdychają.
Zgłoś
Avatar
WalniętyKnur 2013-09-23, 21:43 1
malowanie gwiazdy dawida na scianach obraza zydów?
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2013-09-23, 21:57
Niech się cieszą że w płocie. Zawsze mogli trafić na murzyna który rzuca im dziadkiem pod nogi.
Zgłoś
Avatar
lukaszdzi 2013-09-23, 22:15 6
Opowiem Wam suchara

Jadą żydzi na wycieczkę do Polski, cały autobus i nagle autobus się popsuł.
Kierowca idzie do sąsiedniej wioski otwiera jakiś chłop a ten mówi:
Jestem kierowcą wiozę cały autobus żydów pomóż mi Pan.
Panie ale ja mam tylko mały piec kaflowy.
Zgłoś
Avatar
dmnunited 2013-09-23, 23:04
następnym razem niech podjedzie ktoś tam samochodem. najlepiej Gazikiem, przerobionym na gaz.
Zgłoś
Avatar
madBwoy 2013-09-23, 23:19
CanesPL napisał/a:

Ze społecznościami, wśród których mydło wywołuje strach i panikę, zawsze były problemy.



oj stary, doje*bałeś do pieca...

hahaha za brudasy pejsate to z krzesła spadłem, hahahahahaha
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2013-09-24, 0:47
Hahah, dobre! Oby pod każdą synagogą teraz znajdywali mydło To jest w ogóle mocno trzymający się mit, robienie mydła z żydów było nieopłacalne i zrobiono może z kilka kostek - to, że produkowano z nich mydło to BZDURA.
Zgłoś
Avatar
zielonydarian 2013-09-24, 3:51
czyli do każdej synagogi po kostce mydła FA i pozbędziemy się żydków? to takie proste???
Zgłoś
Avatar
VANKIERAS 2013-09-24, 10:05
jak mozna bac sie mydła chociaz do czegos by sie przydało
Zgłoś
Avatar
Liquid 2013-09-24, 22:50
Fajny fake:-)
Zgłoś