18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Nasi tam byli!
Fire_Penguin • 2013-09-23, 17:49
Ktoś zostawił mydło w węgierskiej synagodze. "Szok i skandal"



Nieznana osoba pozostawiła mydło dla dzieci w ogrodzeniu synagogi w węgierskim Szeged. - Od 10 lat nie wydarzyło się w mieście nic tak szokującego i skandalicznego - komentuje András Lednitzky, przewodniczący lokalnej gminy żydowskiej. Policja poszukuje sprawcy.
Mydło dla dzieci pozostawione w ogrodzeniu zostało zauważone przez grupę turystów, którzy natychmiast zgłosili sprawę przewodnikowi, a ten powiadomił policję - donosi portal Delmagyar.hu. - To czytelne nawiązanie do obozu zagłady w Auschwitz - uważa András Lednitzky, przewodniczący lokalnej gminy żydowskiej. Dodaje, że w Szeged zdarzały się przypadki malowania gwiazd Dawida czy swastyk na murach, ale mimo to dotąd uważał miasto za tolerancyjne. - Ten incydent może wywołać strach w lokalnej społeczności żydowskiej - podsumowuje.

Nie wiadomo, kiedy pozostawiono mydło, kiedy sprawa została zgłoszona na policję, ani ile kostek mydła zostawił sprawca. Węgierska policja dla dobra śledztwa odmawia komentarza w tej sprawie. Węgierskie prawo przewiduje karę za czyny, które są jawnie wymierzone w członków danej społeczności i mają na celu wzbudzenie w nich strachu lub paniki.

Źródło:Cycki 18+
Zgłoś
Avatar
ZimnySkurwiel 2013-09-23, 17:52 8
Wiem, że to nie ma nic wspólnego z tematem, ale chciałem tylko wspomnieć, że

kibole to jebani podludzie i powinni zdechnąć
Dziękuję
Zgłoś
Avatar
~CanesPL 2013-09-23, 17:54 155
Ze społecznościami, wśród których mydło wywołuje strach i panikę, zawsze były problemy.
Zgłoś
Avatar
M................2 2013-09-23, 18:09 26
@ZimnySkurwiel o ktoś tu wpierdol dostał bardzo mi przykro
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-09-23, 18:21 2
Żeby od razu z mydła robić widły.

CanesPL napisał/a:

Ze społecznościami, wśród których mydło wywołuje strach i panikę, zawsze były problemy.


Ta, a potem się dziwią że
roznoszą chorobę Heinego-Medina.
Wychodzi na to że żydy to brudne cygany
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2013-09-23, 18:25
Jedyna rzecz która ciśnie mi się na usta: Kurwa serio?!
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-09-23, 18:25 16
Uderz w stół a nożyce się odezwą - kupując mydło wspierasz antysemityzm!
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2013-09-23, 18:55 8
Żydzi od tamtych traumatycznych wydarzeń przestali się myć.
Zgłoś
Avatar
Nietakjaktrzeba 2013-09-23, 19:52 1
Kurwa, naprawdę myślałem, że w odnośniku do źródła będą jakieś cycunie
Zgłoś
Avatar
Qbiini 2013-09-23, 20:32 6
Swastyka-chuj z tym.
Mydło-Przejebane.

Wnioski nasuwają się same prawda?
Zgłoś
Avatar
g................t 2013-09-23, 20:36 4
Hahahaha Trolling level: expert.

Zgłoś
Avatar
zakapior 2013-09-23, 20:40 6
Kurwa mać...
Rozumiem gdyby to było mydło FA.
Mogli by się dopierdolić, że mydło FA czyli "From Auschwitz" - obraza dla żydów, reszta i tak kładzie na to chuja.
Ale kurwa o zwykłe mydło dla dzieci tyle szumu? Żydzi chyba są zbyt rzadko prześladowani. Widocznie muszą czuć się zagrożeni, muszą być na granicy wymarcia, mają to w genach. Jak mają spokój to im odpierdala...
Zgłoś
Avatar
Antybozia666 2013-09-23, 20:45 2
Ej ale przecież magowie z Auschwitz nie posiedli umiejętności transmutacji żydów w mydło. Każdy szanujący się antysemita powinien wiedzieć że przeobrażenie żyda w mydło miało miejsce w Gdańsku w Instytucie Anatomii Akademii Medycznej. A dokonywał tego arcymag Rudolf Maria Spanner AjWaj
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2013-09-23, 20:52
@Zimny Skurwiel
kurwa pomyliłem się i dałem piwo przez pomyłkę...
Zgłoś
Avatar
Promek 2013-09-23, 21:11
puk puk!

kto tam?

satanista!

nie wierze...

Jak Boga kocham!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie