18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Było mnóstwo filmików, zdjęć i gifów z okazji zakończonego Mundialu, jedne lepsze, drugi gorsze... teraz czas podsumować pracę komentatorów, oto kilka lepszych tekstów:

* „On ma tylko lewą nogę,prawa służy mu do wsiadania do tramwaju,hehehe”- Jacek Gmoch

* „Fenomenalnie nie trafił w bramkę”- Dariusz Szpakowski

* „Koreańczycy mają powyżej 180 metrów wzrostu”- Jacek Gmoch

„180 centymetrów, Panie Jacku, nie przesadzajmy”- Rafał Patyra

„No centymetrów, a co ja powiedziałem?Metrów?Hehehe,no dobrze”- Jacek Gmoch

* „To ten sam piłkarz,który cztery lata temu sprokurował karnego w meczu Niemcy-Włochy”- Jacek Jońca o australijskim piłkarzu, Lucasie Neillu.

* „Sytuacja strzałowa”- Włodzimierz Lubański

* „W tym turnieju jeszcze nie było rzutu karnego, ani też gola strzelonego przez zawodnika rezerwowego…A jednak był karny, w meczu Ghana-Serbia…. i był też gol strzelony przez rezerwowego- Cacau.”- Dariusz Szpakowski

* „Japonia wreszcie przełamała czarne fatum…” Tomasz Jasina w meczu Japonia-Kamerun

* „Szwajcarzy przypominali mi trochę Polaków w meczu z Hiszpanią”- Jerzy Dudek o meczu Szwajcaria-Hiszpania (1:0)

* „Sekundy dzielą Greków od histerycznego zwycięstwa”- Jacek Jońca

* „Sędzia sędziuje słabo,może to przez ten deszcz, który mu napadał w oczy”- Jarosław Szostek.

* Dariusz Szpakowski: „AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAlee bramka! Włodek! Pozostawiam ci to do analizy”

Włodzimierz Lubański: „Tak, wspaniała bramka”

* „Jak wyliczył 'Tygodnik Kibica' Urugwaj nie stracił jeszcze bramki na tych Mistrzostwach” – Dariusz Szpakowski

* „Nie podam nazwy producenta „jabulani” by nie być posądzonym o kryptoreklamę” – Dariusz 'Tygodnik Kibica 'Szpakowski

* „Publika futbolowa oczekuje przede wszystkim kompetencji, fachowego komentarza i sprawozdania, więc tego postanowiliśmy się trzymać”- Włodzimierz Szaranowicz, dyrektor TVP.
Zgłoś
Avatar
obozeburza 2010-07-13, 12:28 3
Flo napisał/a:

* „Japonia wreszcie przełamała czarne fatum…” Tomasz Jasina w meczu Japonia-Kamerun



żartowniś
Zgłoś
Avatar
mcmt 2010-07-13, 12:48
Te "cyctaty" sa poprzekrecane. Inaczej brzmia w oryginale. I tak pilka nozna ma dobrych komentatorow w porownaniu do wkurwiajacego wszystkich Borowczyka z F1...
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2010-07-13, 12:55
niech se szpaku przekręca, robi błędy i będzie beznadzejny, ale ma klimat jak komentuje i to się liczy. Każdy pewnie będzie teraz wielce na niego naskakiwał (chociaż i reszta jak widać robi błędy) ale to jest jak z disco polo - nikt nie lubi, nikt nie słucha a każdy zna
Zgłoś
Avatar
Zolner 2010-07-13, 22:44 4
To może dokładka :
Z meczu Dania - Kamerun. Włodzimierz Lubański: Ajajajaj.
Dariusz Szpakowski: Aboubakar.
W. Lubański: Aboubakar. Tak, przepraszam.

Chodziło o nazwisko zawodnika Kamerunu

Z meczu Brazylia - Korea Północna.
Dariusz Szpakowski: Za chwilę na boisko wejdzie Kim Kum Drugi.

Chodziło oczywiście o KIM KUM ILA, ale red. Szpakowski miał zapewne w protokole meczowym wpisane Kim Kum Il, no i zamiast Il, przeczytał DRUGI
Zgłoś
Avatar
C................n 2010-07-13, 23:43
Ja tam do dziś pamiętam jak był jakiś mecz grupowy Australijczyków i komentator mówi- "Australia przybyła jako pierwsza drużyna na ten mundial, tu do Australii"
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2010-07-14, 9:16
Conscribo napisał/a:

niech se szpaku przekręca, robi błędy i będzie beznadzejny, ale ma klimat jak komentuje i to się liczy. Każdy pewnie będzie teraz wielce na niego naskakiwał (chociaż i reszta jak widać robi błędy) ale to jest jak z disco polo - nikt nie lubi, nikt nie słucha a każdy zna


Oj tam zaraz naskakują. Wyłapują jego błędy bo jest z czego się pośmiać, ale większość z domniemanych "oprawców" zachowuje szacunek do Szpaka.

Nie wyobrażam sobie jakichkolwiek mistrzostw czy meczu bez komentowania Szpaka. Tak jak mówileś , facet ma klimat, poza tym dalekie mu jest ględzenie bez jakiegokolwiek sensu. Najbardziej w nim cenie to, że nawet jak mecz jest niesamowicie nudny, to potrafi zainteresować człeka statystykami

Kiedyś jeszcze Mateusza Borka lubiłem, ale mi przeszło. Facet zszedł na psy.
Zgłoś
Avatar
butthead 2010-07-14, 10:33 1
ja słyszałem w którymś meczu 'gdyby piłka wpadła do bramki to byłby gol' .. ale nie pamiętam kto tak zabłysnął
Zgłoś
Avatar
Tomaszu 2010-07-14, 11:02 2
Niezłe są niektóre pomyłki Po piwie Panowie.
Co do pomyłek to sam Lubański po wręczeniu pucharu Hiszpanom powiedział m.in że przeprasza za wszelkie pomyłki przy komentowaniu, a Szpakowski odpowiedział na to, że pomyłki są częścią ich pracy i to się zdarza. Oczywiście do żadnego z komentatorów nic nie mam Pośmiać się można, ale jak ktoś wyżej napisał to, że się śmiejemy z pomyłek nie oznacza, że nie cenimy naszych komentatorów Generalnie niektóre teksty są śmieszne, a zwłaszcza gdy są wyrwane z kontekstu
Zgłoś