18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
Chcialbym wam przedstawic postac Nassima Harameina, jest to wyjatkowo wybitna postac co potwierdzi przesledzenie jego dokonan.Jego przekonania przez wiekszosc jego kariery byly uznawane za niedorzeczne poniewaz nie pokrywaly sie z teoriami nauki glownego nurtu,polecam zaznajomic sie z jego pracami.Moim zdaniem warto no chyba ze lubicie lykac "prawdy" podawane przez system "edukacji" a wtedy nawet nie komentujcie bo nic z ksiazek przewaznie nie bedzie zgadzalo sie z tym co on mowi, czas na zmiane paradygmatu...Na youtube bedzie reszta filmikow, kto sie zainteresuje ma szanse szybko tam nadrobic a samego wklejania linkow byloby za duzo, wyklad trwa kolo 9 godz, okrojony mniej i wolalem polskie napisy bo lektor ivo wiadomo-padaka.Ksztalcic sie sadole!A ci pseudo sadole powtarzacze szkolnej wiedzy:
Juz mozecie nazywac go szamanem, wariatem czy czym tam.No, juz













Zgłoś
Avatar
D................7 2014-06-23, 12:57
anioly-nieba.pl/polski/default_03_pl.htm
Zgłoś
Avatar
Mesjaszowaty 2014-06-23, 13:34
Kezcuz napisał/a:

Wchodzę na profil gościa który mi daje piwka, i widzę że jesteś "świadomym" , a do tego nie na bakier ekonomią sądząc po komentach które mi zpiwkowałeś Obczaj forum forum.wybudzeni.pl Nie jest to jakieś aktywne miejsce na razie, ale mam wrażenie że jest tam potencjał otwartego umysłu i całościowego podejścia do prawdy (znaczy się bez mitów na temat złego pieniądza i krwiożerczego kapitalizmu). Sam się nie udzielam jakoś bardzo na razie, ale zdaje mi się że tam jest potencjał. Także zapraszam cię tam mesjaszowaty


pozytywnie, jakos nie moge ci wiadomosci PW poslac
patrze teraz, czytam, kiedys bylem zarejestrowany na otworzumysl i stronka zniknela z dnia na dzien.czytam dalej a sie okazalo ze wybudzeni to kolejne podejscie autorow(chyba tylko czesci z nich)otwartegoumyslu z tymze w zmienionej nieco formie niezle.
Zgłoś
Avatar
abcdefgz 2014-06-23, 23:01 1
Mesjaszowaty, Jest tam temat o OU. Wydaję mi się żę to nie jest podejście autorów, bo OU miał jednego autora tego ketraba, a on podobno w chuja leciał z nimi. To dobrze w sumie, bo patrząc na te niemalże komunistyczne elementy w jego publikacji (nie pamiętam jak to się tam nazywało, Rozwiazanie czy cos) to niewidziałbym bym siebie angazujacego się wtakie coś wprzyszłości.
Zgłoś
Avatar
epilebzj 2014-06-24, 17:10 1
Kiedyś był wyśmiewany, ostatnio dostał prestiżową nagrodę za swoją teorie.
Piramidy - jak dla mnie największą zagadką nie jest jak je zbudowano ale po co i kiedy. Nassim mówi, że faraonowie nie byli w nich pochowani, więc po co powstały ? Można tylko spekulować

Dygresja: Einstein mówił że nie rozumiesz czegoś dostatecznie dobrze jeśli nie potrafisz tego w prosty sposób wytłumaczyć. Nassim tłumaczy w taki sposób, że prawie każdy jest w stanie to zrozumieć
Zgłoś