18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Witam!
Jako, że moja pierwsza historia się wam trochę podobała to opowiem wam następną, też niczego sobie!

Chodziłem wtedy do drugiej klasy szkoły podstawowej, jak każde młode grzeczne dziecko co niedzielę zapierdalałem z kumplami do kościoła bo rodzice byli źli jak się nie szło, chyba każdy to przerabiał. Już po mszy wychodzimy z kościoła i wpadliśmy z kumplami na pomysł, że kto pierwszy na osiedlu wygrywa ( do osiedla było około 800m ) no to biegniemy między ludźmi którzy wyszli z kościoła, jebany slalom gigant aż w końcu potknąłem się o wystającą kostkę brukową i przykurwiłem głową w taką betonową doniczkę obok kościoła. Żaden pierdolony przechodzień mi nie pomógł, wstaję, kręci mi się w głowie myślę chuj biegnę dalej ale kumpli nie dogoniłem. Jestem na osiedlu, jak młody bóg popierdalam schodami na górę, wchodzę do mieszkania i widzę jakiś ludzi myślę kurwa co jest grane, to nie mój dom, po kilku sekundach zorientowałem się, że pomyliłem klatki a przy okazji dostałem szmatą w pysk. Spanikowany wybiegłem i poszedłem już do właściwego domu mieszkania . Położyłem się spać w ciuchach, mama budzi mnie o 22 po powrocie z pracy, ściąga czapkę i widzi, że czoło mam rozcięte, ja sam nie wiedziałem, z tego wszystkiego z tego zmęczenia spierdoliłem w kime i tyle! No to panika, zamawiamy taksówkę i do szpitala. I tam się dopiero zaczyna! Okazało się, że czapka za długo byłą na tym rozcięciu głowy, zaschła i trzeba będzie jakimiś gównami to maczać z godzinę żeby puściło no i zaczynają lać jakieś spirytusy itd piecze jak skurwysyn no ale daje radę! Po tym całym maczaniu udało się ściągnąć czapkę, i szykują mnie do szycia głowy! Tym razie szycie przebiegło bez żadnych komplikacji, kto czytał mój ostatni temat ten wie o co chodzi! Wychodzimy już z gabinetu, idziemy ku wyjściu i ja zagapiłem się i przykurwiłem w głową w filar, szwy puściły i rana sie jeszcze bardziej rozjebała. No i znów do lekarza, szycie itd! Po wszystkich dał mi jakieś gazy na to, lepiec, że jak przykurwie to się to wszystko nie rozsypie i mówi mi, że takiego drugiego to tam nie było! Spokojnie, nie jestem RUDY, ANI GRUBY, NIE JESTEM TAKŻE PEDAŁEM, CIAPATYM, MURZYNEM, NIE RUCHAŁEM SIOSTRY JAK I KOZY także nie wiem skąd ten pech.

*Ten post miał na celu obrazę ciapatych pedałów żydów grubasów czarnuchów i inne gówniane gówna!
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2013-12-16, 12:12 75
Ty już chyba jakieś jaja odpierdalasz. Teraz co 2-3 dni będziesz pisał o swoich skurwionych historiach ze zasranego dzieciństwa? Daruj sobie... to, że raz ci coś przeszło, nie znaczy, że za każdym razem tak będzie.
Proponuje dział suchary, tak jak wiadro zimnej wody.
Zgłoś
Avatar
sobol1992 2013-12-16, 12:12 5
nikt w poprzednich twoich tematach nie napisał Ci żebyś z tym spierdalał stąd?
Zgłoś
Avatar
Muscasa 2013-12-16, 12:14 4
idź opowiadać te tandetne historie na samosie albo chuj wie gdzie
Zgłoś
Avatar
Mizantrop 2013-12-16, 12:18 12
levitt69 napisał/a:

Witam!
nie jestem RUDY, ANI GRUBY, NIE JESTEM TAKŻE PEDAŁEM, CIAPATYM, MURZYNEM, NIE RUCHAŁEM SIOSTRY JAK I KOZY także nie wiem skąd ten pech.



Jesteś najzwyczajniej w świecie tępy i do tego kłamiesz

Cytat:

ściąga czapkę i widzi, że czoło mam rozcięte



Cytat:

Okazało się, że czapka za długo byłą na tym rozcięciu głowy, zaschła i trzeba będzie jakimiś gównami to maczać z godzinę żeby puściło no i zaczynają lać jakieś spirytusy itd piecze jak skurwysyn no ale daje radę! Po tym całym maczaniu udało się ściągnąć czapkę



Naucz się kłamać, później wspominaj "zajebiste" przygody z dzieciństwa.
Zgłoś
Avatar
mojo3 2013-12-16, 12:27
@up, nie ma to jak użytkownicy którzy lepiej wiedzą co Ci się przytrafiło
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2013-12-16, 12:39 1
mojo3 napisał/a:

@up, nie ma to jak użytkownicy którzy lepiej wiedzą co Ci się przytrafiło



Witamy w Polsce
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-12-16, 12:50 2
Może nie nie jesteś RUDY, ANI GRUBY, NIE JESTEŚ TAKŻE PEDAŁEM, CIAPATYM, MURZYNEM, NIE RUCHAŁEŚ SIOSTRY JAK I KOZY, po prostu może jesteś GŁUPI?
Zgłoś
Avatar
KACPEREK1226 2013-12-16, 12:52
Widzę że kolega bogaty ... Taksówką do szpitala ... hmmm
Zgłoś
Avatar
Muscasa 2013-12-16, 13:39 2
mojo3 napisał/a:

@up, nie ma to jak użytkownicy którzy lepiej wiedzą co Ci się przytrafiło



nie ma to jak uzytkownicy którzy nie umieją czytać skoro gość pisze, że matka mu zdjela czapke a potem ze nagle w szpitalu okazało sie, że jest przyschnieta do rany bo tyle godzin była na łbie to to jebie fejkiem na kilometr.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2013-12-16, 18:11 2
Młody z twoim pechem już nie mogę się doczekać jak zaczniesz opisywać swoje pierwsze doświadczenia z laskami . :p
Zgłoś
Avatar
l................z 2013-12-16, 18:17
autor ma 12 lat
Zgłoś
Avatar
c................7 2013-12-16, 18:18
levitt69 napisał/a:

Spokojnie, nie jestem RUDY, ANI GRUBY, NIE JESTEM TAKŻE PEDAŁEM, CIAPATYM, MURZYNEM, NIE RUCHAŁEM SIOSTRY JAK I KOZY także nie wiem skąd ten pech.



Może jesteś zwyczajnie głupi?
Zgłoś
Avatar
migdalowaa 2013-12-16, 18:20 2
jaka z Ciebie kaleka... wyjebać się po wyjściu ze szpitala po raz kolejny, to trzeba być kurwa debilem. zresztą chuj mnie te Twoje historie, co to, opowiadamy sobie historie o wspomnieniach z dzieciństwa?
Zgłoś
Avatar
Wolf3D 2013-12-16, 18:23
dobre!!! a poza tym mogles juz z lozka nie wstac...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie