18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
ostatni 2013-07-09, 22:57 2
Fajna lewacka prowokacja, w stylu paligówna, mam nadzieję, że dostaniesz w5 + 5 lat za zabawy z marihuaną. Giń ćpunie.
Zgłoś
Avatar
DanielTGK 2013-07-09, 22:59
Weźcie to wypierdolcie, przecież to nie Elbląg, a połowa ludzi uwierzy w prowokacje...
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2013-07-09, 22:59 1
ostatni napisał/a:

Fajna lewacka prowokacja, w stylu paligówna, mam nadzieję, że dostaniesz w5 + 5 lat za zabawy z marihuaną. Giń ćpunie.



Nawet gdyby mieli legitymacje RN, albo należeli do NOP'u to i tak byłaby to lewacka prowokacja, wymierzona w grupę społeczną szerzącą pokój, miłość, wzajemny szacunek i rozwiązywanie problemów poprzez rozmowę, a nie konflikt i agresję.

Mądrze to napisałem, muszę sobie to gdzieś zapisać.
Zgłoś
Avatar
Gonczor 2013-07-09, 23:14 1
Atreyu napisał/a:



Teraz to czarne koszule, a nie ortalion. Fryzury podobne, mentalność też, tylko ubiór niczym z '39. W Polsce tacy lubią mieć na tych czarnych koszulach [to tak historycznie pięknie się kojarzy...] różne napisy: czasem patriotyczne [nawet jak to co robią z patriotyzmem nie ma nic wspólnego], czasem anty-lewackie, czasem wrogie itd.



Jeden chuj, i to głupie i to.

Cytat:

Nie, nie jestem lewakiem mój drogi czytający to prawaku.



Nie rozumiem do czego pijesz.

Swoją drogą, ostatnio się od jakiegoś narodowca dowiedziałem, że jestem lewakiem, teraz z kolei - prawakiem. Łał... Jaki ja mam szeroki światopogląd.
Zgłoś
Avatar
bary110 2013-07-09, 23:59
nabrałeś mnie. juz mialem zaczac hejtowac na czarnych
Zgłoś
Avatar
_Frytas_ 2013-07-10, 0:04
Gdyby to był Elbląg to sprawcy mieliby dresy na sobie.
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2013-07-10, 0:16
Gonczor napisał/a:


Nie rozumiem do czego pijesz.

Swoją drogą, ostatnio się od jakiegoś narodowca dowiedziałem, że jestem lewakiem, teraz z kolei - prawakiem. Łał... Jaki ja mam szeroki światopogląd.



Gonczor - no offence - akurat to nie było kierowane bezpośrednio do Ciebie, tylko do ogółu - w tym typowego prawicowego czytelnika/scrollera. Jak sam zauważyłeś nie potrzeba tutaj wiele [swoje zdanie inne niż ogół, nie zgadzanie się z jakąkolwiek radykalną tezą] by usłyszeć o sobie "lewak". Wolałem się ubezpieczyć, bo dla mnie to nie komplement.
Zgłoś
Avatar
Gonczor 2013-07-10, 0:29
No w takim razie git. Ta wstawka o "prawaku" mnie zbiła z tropu. Sam widzę, jak niewiele trzeba, żeby wywołać spinę. Sam ostatnio opierniczałem kumpla za rzucanie mięsem w jakimś temacie - wielki wolnościowiec tak się obruszył na coś, że "lewakami" rzucał jak kurwami. I nawet im było ciężko mu wytłumaczyć, że czegoś takiego w najlepszym wypadku nikt nie przeczyta i oleje a w najgorszym się zniechęci.
Zgłoś
Avatar
darkwoolf90 2013-07-10, 0:58
Jest ściema nie ma piwa...
Zgłoś
Avatar
MADErrFAKErr 2013-07-10, 2:19 1
Cytat:

Zabawiłem się trochę w detektywa...

Nauczyciel szedł drogą w centrum Petersburga w czwartek po południu. Mijała go grupka 6 młodych mężczyzn w wieku od 15 do 18 lat. Policja zidentyfikowała 3 z 6 chłopaków z grupki. Mieli oni na swoim koncie już kilka innych wybryków. Nauczycielowi nie udało się rozpoznać gościa który go uderzył. Przechodzący nauczyciel był prawdopodobnie przypadkową ofiarą, bo napastnik nie uczył się w jego szkole.

Miejsce zdarzenia: maps.google.pl/maps?q=tito+way+pittsburgh&hl=pl&ll=40.443192,-...


Ładnie, pięknie detektywie.Jest tylko drobna różnica między Petersbursgiem a Pittsburghiem... wiesz?
Zgłoś
Avatar
vedkonner 2013-07-10, 7:05
Nie wiedziałem, że po moim mieście chodzą czarnuchy, do tego po ulicach, których w nim nie ma. : O
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2013-07-10, 7:09
Od 18 sek. trzy cipeczki spierdalają.
Zgłoś
Avatar
StaryBrudnyDrań 2013-07-10, 9:26 1
To w końcu kurwa Elbląg, Petersburg czy Pittsburgh?
Zgłoś
Avatar
necroboss 2013-07-10, 10:52
Za prowokację powinien polecieć ban dla autora tematu, dla ludzi, którzy podchwycili prowokacje też, a przed weryfikacją ten temat nie miał prawa trafić na główną. Moderacja - opierdala się.
Zgłoś
Avatar
Bridgwater88 2013-07-10, 14:28
to w Elblagu juz czarni legalnie po ulicach chodza ? Elblag jak dla mnie drugie miejsce po Radomiu w stylu bycia
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie