18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Pewna dziewczyna, skorzystała z aplikacji na smartfona imitującej tablicę do wywolywania duchów.
Pozornie niewinna zabawa, skończyla się atakiem konwulsji i konieczonością przetransportowania jej do szpitala.



ukryta treść
Patricia Quispe z Peru, nigdy nie zapomni tego wieczoru. Po obejrzeniu horroru, nabrala ochoty na czary i postanowiła pobawić się w przywoływanie duchów.
18 latka nie zdwała sobie jednak sprawy z możliwych konsekwencji. Tablica Ouija to deska albo plansza z nadrukowanymi literami alfabetu oraz innymi znakami, które kolejno wskazywane przez ducha, tworzą wyrazy ujawniające odpowiedz na zadane pytanie.

Dziewczyna zaczeła po seansie bardzo dziwnie się zachowywać. Kiedy jej rodzice to zauważyli, wpadła nagle w konwulsje i gdy ujrzeli pianę na jej ustach, nastychmiast wezwali karetkę.

Lekarze przypuszczali początkowo zatrucie albo zażycie narkotyków, jednak nastolatka zaczęła krzyczeć tajemnicze łacińskie slowa oraz "zostaw mnie" przeplatane z "666" wiedzieli, że mają do czynienia z zupełnie czymś innym...

Aktualnie trafiła do zakladu zamkniętego i oczekuje na wizytę egzorcysty.
Zgłoś
Avatar
StaraKacapka 2015-10-09, 12:32 1
@up. Prawde rzeczesz mądry człowieku.
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2015-10-09, 12:44 9
Dobra, chuj. Kto się ustawia na przywoływanie duchów?

Edit:
O kurwa akurat nabiłem 666 post. Byłby 667 ale wczoraj mi usunęli jeden za wypierdalaj. To znak.
Zgłoś
Avatar
Yellowz 2015-10-09, 12:47 3
Do pobrania :
Android :
play.google.com/store/apps/details?id=com.redwerk.ouija

iOS :
itunes.apple.com/us/app/ouija-game/id989111246?ls=1&mt=8

PC :
microsoft.com/en-us/store/apps/ouijaboard/9wzdncrdq623
Zgłoś
Avatar
Thunbi 2015-10-09, 13:30 2
Ona potrzebuje pomocy psychiatrycznej, nie klechy.
Zgłoś
Avatar
mijo13 2015-10-09, 13:37 1
A po egzorcyście od razu do dietetyka..
Zgłoś