18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Pewna dziewczyna, skorzystała z aplikacji na smartfona imitującej tablicę do wywolywania duchów.
Pozornie niewinna zabawa, skończyla się atakiem konwulsji i konieczonością przetransportowania jej do szpitala.



ukryta treść
Patricia Quispe z Peru, nigdy nie zapomni tego wieczoru. Po obejrzeniu horroru, nabrala ochoty na czary i postanowiła pobawić się w przywoływanie duchów.
18 latka nie zdwała sobie jednak sprawy z możliwych konsekwencji. Tablica Ouija to deska albo plansza z nadrukowanymi literami alfabetu oraz innymi znakami, które kolejno wskazywane przez ducha, tworzą wyrazy ujawniające odpowiedz na zadane pytanie.

Dziewczyna zaczeła po seansie bardzo dziwnie się zachowywać. Kiedy jej rodzice to zauważyli, wpadła nagle w konwulsje i gdy ujrzeli pianę na jej ustach, nastychmiast wezwali karetkę.

Lekarze przypuszczali początkowo zatrucie albo zażycie narkotyków, jednak nastolatka zaczęła krzyczeć tajemnicze łacińskie slowa oraz "zostaw mnie" przeplatane z "666" wiedzieli, że mają do czynienia z zupełnie czymś innym...

Aktualnie trafiła do zakladu zamkniętego i oczekuje na wizytę egzorcysty.
Zgłoś
Avatar
johnny.johnny 2015-10-08, 22:21 71
ktokolwiek w to wierzy nie nadaje sie na życie w XXI wieku... czyli pewnie wiekszosc ludzi..
Zgłoś
Avatar
Dragonov 2015-10-08, 22:24 3
Kurde fajna apka przydałaby mi się. Da ktoś linka do apki na Google Play?
Zgłoś
Avatar
borys93 2015-10-08, 22:32 26
co by się stało, gdyby zamiast horroru obejrzała 2 girls one cup i po tym by wywołała ducha?
Ciekawe czy efekty byłyby takie same, czy może dostała by takiej sraczki z zrzyganiem że ojoj...
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2015-10-08, 22:39 9
Tablica kazała jej zrobić komuś loda..
.. I to nie piana leciała z ust.
Zgłoś
Avatar
ozarimielin 2015-10-08, 23:06 46
@johny.johny wszystkie rozumy pozjadałeś wraz ze spermą ojca
Zgłoś
Avatar
AtomicFeelings 2015-10-08, 23:13 4
To przez nadwagę, tłuszcz już do mózgu doszedł.
Zgłoś
Avatar
idejakprzecinak 2015-10-09, 1:40 2
łoo kurwa, gdzie taki towar sprzedają?
Zgłoś
Avatar
robur69 2015-10-09, 3:01 1
Ha! Mamy tutaj o obroncow duchow;)
Podobno kreca nowa czesc Ghostbusters, na faktach... milego ogladania
Zgłoś
Avatar
żmij 2015-10-09, 4:01 16
Egzorcyzmy? Takie z egzorcystą?

Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2015-10-09, 4:44
Po chuj jej egzorcysta, niech dadzą jakieś przeciwpsychotyczne i luz.
Zgłoś
Avatar
vodka100g 2015-10-09, 9:13
łooo kurwa znaleźli się się fani egzorcyzmów i innego gówna, to nie hiszpania czy meksyk, gdzie mają najebane we łbach, poprzez swoje wielkie wierzenie w opętania demonów, duchów i innych nadprzyrodzonych istot. Pierdolnąłem śmiechem jak to czytam. Czemu takich sytuacji nie ma w innych krajach? Czemu się o takich rzeczach nie słyszy np. w Polsce, tylko tam gdzie napisałem powyżej? Bo tutaj są jeszcze normalni, a nie pomyleńce do chuja
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2015-10-09, 10:57 63
johnny.johnny napisał/a:

ktokolwiek w to wierzy nie nadaje sie na życie w XXI wieku... czyli pewnie wiekszosc ludzi..



Żebyś się nie zesrał z tym XXI wiekiem. W 1715 ludzie też się uważali za nowoczesnych i patrz gdzie wtedy byli.

Nie neguj czegoś, czego nie rozumiesz. Energii też nie ma, bo jej nie widzisz?
Zgłoś
Avatar
cogito25 2015-10-09, 12:18 2
I to jest dobra reklama
Zgłoś
Avatar
maudite 2015-10-09, 12:26 54
Mi kiedyś ksiądz powiedział "szatanowi nawet jest na rękę, że ludzie nie wierzą w jego istnienie, to bardzo ułatwia mu pracę".
Oczywiście możecie wierzyć lub nie, sprawa każdego z osobna. Ale spójrzcie, dokąd powoli zmierza świat - kompletny upadek, brak poszanowania dla życia, pycha i chciwość. Nie musicie odnosić pojęcia "szatan" do religii, można je potraktować jako zło, rodzące się w każdym człowieku. Podobnie jak katolicki dekalog można oderwać od religii, pomijając przykazania o Bogu - wtedy staje się bardzo uniwersalnym, prostym zbiorem zasad, które przestrzegane przez ludzi - na pewno uczyniłyby świat lepszym miejscem.

Ot i porobiłem za kaznodzieję
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie