18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Nastolatki podpaliły jeża
R................i • 2017-06-14, 9:47
Tymczasem w Środzie Śląskiej tak się bawią głupie cipy.



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2017-06-14, 13:20 ]
Materiały przedstawiające znęcanie się nad zwierzętami nie są pożądane na stronie sadistic.pl jednak biorąc pod uwagę iż sprawczyniami są polki i ich tożsamość została już ujawniona na innych stronach materiał ten zostawiam KU PRZESTRODZE dla innych.

Zamieszczanie danych osobowych osób trzecich, niepublicznych, w tym również wklejanie linków do ich profilów na portalach społecznościowych będzie karane blokadą konta na miesiąc (W5) albo całkowitą

sadistic.pl/nowy-taryfikator-ostrzezen-vt204171.htm
sadistic.pl/regulamin.htm .

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2017-06-14, 13:48 ]
manson__ napisał/a:

"Ekostraż" [tak się zwą] już im się dobiera do dup - echo24.tv/artykul/zatrzymano-nastolatki-ktore-podpalily-jeza-3642

Zgłoś
Avatar
zonk 2017-06-14, 20:24
Do chuja Wacława, nikt nie mówi że panny mają kochać zwierzęta, ale kurwa mać jeże to są jedne z najbardziej zajebistych zwierzaków dzięki którym nie dość, że mam porządek na ogródko (wpierdalają sporo ślimaków i innych gówien), to są po prostu zajebiste. Dlatego też ubolewam nad tym, że tyle ich ginie pod kołami samochodów, a tu jeszcze jakieś tępe cipy męczą biedaka. Do utylizacji z kurwami.
Zgłoś
Avatar
A................r 2017-06-14, 20:28
Za karę powinny zostać wrzucone do klatki z wyposzczonymi murzynami nigeryjskimi
Zgłoś
Avatar
iksa1995 2017-06-14, 20:49
Nie rozumiem dlaczego nie ujawnia się danych osobowych w takich przypadkach. Znęcały się, nagrywały to i udostępniły nagranie, chciały gwiazdki zabłysnąć, więc czemu nie. Spotykając je kiedyś, wiadomo by było przynajmniej że ma się do czynienia z patologią i potencjalnymi psychopatami.
Zgłoś
Avatar
R................i 2017-06-14, 20:55
conderus napisał/a:

Za karę powinny zostać wrzucone do klatki z wyposzczonymi murzynami nigeryjskimi



Ty chcesz je karać czy nagradzać?
Zgłoś
Avatar
Alex_De_Large 2017-06-14, 20:55
Ratoshi napisał/a:


[ Komentarz dodany przez: Angel: 2017-06-14, 13:20 ]
Materiały przedstawiające znęcanie się nad zwierzętami nie są pożądane na stronie sadistic.pl jednak biorąc pod uwagę iż sprawczyniami są polki i ich tożsamość została już ujawniona na innych stronach materiał ten zostawiam KU PRZESTRODZE dla innych.

Zamieszczanie danych osobowych osób trzecich, niepublicznych, w tym również wklejanie linków do ich profilów na portalach społecznościowych będzie karane blokadą konta na miesiąc (W5) albo całkowitą

sadistic.pl/nowy-taryfikator-ostrzezen-vt204171.htm
sadistic.pl/regulamin.htm .

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2017-06-14, 13:48 ]



R.I.P. internet jaki poznałem.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2017-06-14, 21:32 2
Ratoshi napisał/a:


[ Komentarz dodany przez: Angel: 2017-06-14, 13:20
Zamieszczanie danych osobowych osób trzecich, niepublicznych, w tym również wklejanie linków do ich profilów na portalach społecznościowych będzie karane blokadą konta na miesiąc (W5) albo całkowitą


Co ty sobie kurwa, jaja robisz czy co? To ma być Sadistic?!? To ma być Sadistic?!? Rozpierdolone szczątki ludzi ze wszystkich końców świata tu są, a jakieś cipy będzie "chronił wizerunek"?!?
Zgłoś
Avatar
d................a 2017-06-14, 21:50 3
Velture napisał/a:


Jesteś jedną z dwóch bab na sadolu którym pozwoliłbym sobie zrobić kanapkę.


Ale Ty jesteś w środku.
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2017-06-14, 21:58 1
dobra.wróżka napisał/a:

Ale Ty jesteś w środku.

Uuuuu.... A wiesz czym charakteryzują się baby sadola....
Zgłoś
Avatar
Lucian201 2017-06-14, 22:18 1
Napinacze to na co czekacie udostępnijcie dane to pozew do Was przyjdzie , a nie kurwa czepiacie się Angela ... Jest na to paragraf debile ale widzę że małolaty jeszcze nie wiedzą co to odpowiedzialność
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2017-06-14, 22:43
Prosiłem napisał/a:

@BrianGriffin
" Zwierzęta sobie żyją i nikomu nic nie robią, bynajmniej nie dla zabawy"
Po pierwsze - naucz się polskiego, a po drugie - pierdolisz, chyba nie znasz świata zwierząt.



No to oświeć mnie z tego polskiego Bo coś czuję, że chciałeś zabłysnąć, a tylko puściłeś pierda
Zgłoś
Avatar
P................m 2017-06-15, 0:05
@BrianGriffin
Wręcz się zesrałem milczące przyznanie się do błędu.

Ale i tak pierdolisz. Człowiek jako jedyny ma (przynajmniej w jakiejś części) jakieś wyższe wartości, Zwierzęta to tylko zwierzęta. Nie oznacza to, że przyzwalam na katowanie oczywiście, ale stejka opierdolę.
Zgłoś
Avatar
ssm 2017-06-15, 0:09
Jebane kurwy
Zgłoś
Avatar
JPablo 2017-06-15, 0:53 1
Ratoshi napisał/a:



Kurwa, ten cytat zawsze mnie rozwala. Nie wolno wrzucać jak się krzywdzi zwierzątka, bo to złe, ale wolno jak się krzywdzi człowieka. Kurwa, lewacka logika.


Nie lewacka a logiczna

Pisałem, człowiek który zostaje ukarany (a nie pobity za darmo) jest chuja warty, a najlepiej jak na kopiec jeszcze raz mu dołożą
Człowiek rozumny (czyli taki jak każdy homo-sapiens) ma zdolność rozumowania logicznego, potrafi odróżnić dobro od zła

Zwierzęta znów nie posiadają tej oto zdolności, dla nich nie ma dobra czy zła, jest albo przeżyć albo zdechnąć
Zwierze nie zaatakuje Cię bez powodu, powodem może być to że jesteś pokarmem, naruszyłeś jego tereny, bądź kurwa cokolwiek innego
Zwierzę które kradnie jedzenie z bazaru nie wie że to jest do "kupienia" dla niego jest to łatwo dostępne jedzenie w dużej ilości w jednym miejscu

Dodając żebyś się nie zesrał, jak zauważyłeś nam żal jest test osób upośledzonych które są bite (filmik z murzynami ostatnio)

Więc, jeżeli mordowany jest ktoś kto rozumie swoje złe czyny to chuj mu w dupę, a nawet głębiej
A jak atakowany jest ktoś kto nie rozumie (nie że nie chce rozumieć) swoich czynów to karanie go mija się z celem
I chuj że jestem rasistą, jak widzę bitego upośledzonego murzyna to prędzej pójdę wyjebać tym którzy go biją a jemu samemu pomogę
Zgłoś
Avatar
cedotedoer 2017-06-15, 1:03
Do łagru kurwa
Zgłoś
Avatar
patrykw17 2017-06-15, 1:15
574 254 672 - podobno numer do jednej z tych szmat
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie