18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:56
🔥 Poskromienie przygłupa w Pradze - teraz popularne
Nastolatki
Flodzia • 2023-01-07, 13:40


Zbiorowy wpierdol. Niestety brak informacji za co jej się oberwało
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2023-01-08, 6:32
zbigniewz napisał/a:

Moja córka wyrośnie na tą bijącą



Ta chyba, że w ciąży będzie z wikarym XD
Zgłoś
Avatar
Judeaufdengas 2023-01-08, 10:26
Chciałbym na taką akcję trafić jak bym wjechał z kijem w te rozwydrzone worki na spermę tylko żeby i włosy by fruwały chuj z tym że młode
Zgłoś
Avatar
Sadol7678 2023-01-08, 13:45
ququa napisał/a:

Dlatego właśnie baby nigdy w życiu nic nie osiągną same, gdyby nie facet to dalej by się targały za kudły w jakiejś jaskini
zero solidarności wystarczy ze któraś ma prostsze zęby, albo większego cycka to reszta paskud zajebie ja
Mogą udawać, drzeć ryja jakie one to nie zależne i samodzielne ...a wystarczy, że auto się spierdoli, albo światło zgaśnie ...to chuj strzelił ich cała determinacje



A odmień być... ;D
Zgłoś
Avatar
DziadMróz 2023-01-09, 0:18
Dziewczyna musiała być głupia albo złamana psychicznie, że nie ominęła tej akcji zawczasu. Pewnie skłamały, że zapraszają ją na babeczki. Tylko raz mnię drapnęły pewne mendy za czasów szkolnych(to bardzo mało, bo były pojebane czasy). Kogoś trafiłem ze 2 razy ale niestety więcej zebrałem. Postanowiłem więc spierdalać zostawiając plecak. Okazało się, że jednak nie jestem Bruce Lee.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2023-01-09, 1:20
Zgłoś
Avatar
kowboj 2023-01-13, 11:22
Obstawiam że ta bijąca skończy jako dziwka bo lubi dominować a ta mała jako sprzątaczka bo lubi być pomiatana . Chyba że dała dupy chłopakowi tej bijącej to zmienia postać rzeczy...
Zgłoś
Avatar
alpaprime509 2023-01-16, 10:12
tolkja napisał/a:

a potem W wiadomościach podają że nastolatka Strzelała w szkole.... Wiele ofiar smiertelnych.... no i tak pewnie bedzie kwestia czasu....



dokładnie tak, w stanach 2 nastolatkow zabilo kilka osob za to bo zostali zgwalceni,
Zgłoś
Avatar
leonsjo 2023-01-19, 22:20
ququa napisał/a:

Dlatego właśnie baby nigdy w życiu nic nie osiągną same, gdyby nie facet to dalej by się targały za kudły w jakiejś jaskini
zero solidarności wystarczy ze któraś ma prostsze zęby, albo większego cycka to reszta paskud zajebie ja
Mogą udawać, drzeć ryja jakie one to nie zależne i samodzielne ...a wystarczy, że auto się spierdoli, albo światło zgaśnie ...to chuj strzelił ich cała determinacje



Przeciez faceci robia dokladnie to samo. Za dzieciaka u mnie na osiedlu urzadzali regularne pieklo najprzystojniejszemu chlopakowi z obawy ze zacznie im wyrywac laski. Typa skrzywili nieodwracalnie. Zadnej laski nie mial az do studiow.
Zgłoś