18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:46
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Avatar
Pierre_Dolec 2024-05-17, 9:20 18
Ale kipisz, ja pierdole
Zgłoś
Avatar
Duczki1234 2024-05-17, 9:24 2
Bóg tak chciał w Indiach Krowa ma większe prawa jak człekokształtne
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-05-17, 9:39 7
Duczki1234 napisał/a:

Bóg tak chciał w Indiach Krowa ma większe prawa jak człekokształtne



Mieliśmy różne religie w Europie i Egipcie. Zeus, władca piorunów, Ozyrys, Hades, Neptun, Światowid i wielu, wielu innych. Przyjęliśmy chrześcijaństwo, ale ono zostało zaimplantowane na naszej starej religii. Wszystkie święta, czy to Wielkanoc, czy Wszystkich świętych dziwnym trafem pokrywają się z naszymi prastarymi obrządkami. W Europie religia, to zawsze była dostojność, powaga. Religie ciągnęły naukę, cywilizację, kulturę na wyższe poziomy. Dlatego pojąć nie mogę, jak można modlić się do wołowego steka, hamburgera? Jak można ogłosić świętym całkiem smaczne i pożyteczne zwierzę?
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2024-05-17, 9:52 2
Śmieszy mnie to że krowy mogą wejść komuś do domu nasrać i właściciel nie może jej nic Robić Indie lubią to
Zgłoś
Avatar
miltom888 2024-05-17, 11:45
Młody nieustraszony bo telefon najważniejszy
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-05-17, 11:58 2
Antoni79 napisał/a:

Dlatego pojąć nie mogę, jak można modlić się do wołowego steka, hamburgera?

Wy się za to modlicie do narzędzia zbrodni.
Zgłoś
Avatar
htp 2024-05-17, 12:14 3
Antoni79 napisał/a:

Mieliśmy różne religie w Europie i Egipcie. Zeus, władca piorunów, Ozyrys, Hades, Neptun, Światowid i wielu, wielu innych. Przyjęliśmy chrześcijaństwo, ale ono zostało zaimplantowane na naszej starej religii. Wszystkie święta, czy to Wielkanoc, czy Wszystkich świętych dziwnym trafem pokrywają się z naszymi prastarymi obrządkami. W Europie religia, to zawsze była dostojność, powaga. Religie ciągnęły naukę, cywilizację, kulturę na wyższe poziomy. Dlatego pojąć nie mogę, jak można modlić się do wołowego steka, hamburgera? Jak można ogłosić świętym całkiem smaczne i pożyteczne zwierzę?



Mało rozumiesz, oni nie modlą się do steka. Ale nie chce mi się tłumaczyć, bo i tak to nic nie da.
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-05-17, 12:18 9
Antoni79 napisał/a:

Mieliśmy różne religie w Europie i Egipcie. Zeus, władca piorunów, Ozyrys, Hades, Neptun, Światowid i wielu, wielu innych. Przyjęliśmy chrześcijaństwo, ale ono zostało zaimplantowane na naszej starej religii. Wszystkie święta, czy to Wielkanoc, czy Wszystkich świętych dziwnym trafem pokrywają się z naszymi prastarymi obrządkami. W Europie religia, to zawsze była dostojność, powaga. Religie ciągnęły naukę, cywilizację, kulturę na wyższe poziomy. Dlatego pojąć nie mogę, jak można modlić się do wołowego steka, hamburgera? Jak można ogłosić świętym całkiem smaczne i pożyteczne zwierzę?



Halo, tu nie ma tak!
Zwierzęta w Indiach są uosobieniem bóstw. Dodatkowo Hindusi wierzą w reinkarnację więc krową boże być np twoją zamarłą babcią.
Religia nie ciągnęła nauki, wręcz ja spowalniała, przez setki lat ograniczając naukę do szkół przyklasztornych.
Wielkanoc obchodzimy zgodnie ze świętem żydowskim a nie pogańskim. Reszta jest ok.
Zgłoś
Avatar
KUBA-SKA 2024-05-17, 13:08 1
Pierwsza wojna światowa chorąży krzyczy wszyscy do schronów ostrzał krowami ( krowy to były jedno tonowe moździerze daleko nośne
Zgłoś
Avatar
Teutonic 2024-05-17, 13:23
Milka z hinduskiego mleka dzieciaki to lubią , więc w czym problem?
Zgłoś
Avatar
wertuqq 2024-05-17, 16:17 3
Zgłoś
Avatar
PlatynowyViking2003 2024-05-17, 16:33
kris1978 napisał/a:

Halo, tu nie ma tak!
Zwierzęta w Indiach są uosobieniem bóstw. Dodatkowo Hindusi wierzą w reinkarnację więc krową boże być np twoją zamarłą babcią.
Religia nie ciągnęła nauki, wręcz ja spowalniała, przez setki lat ograniczając naukę do szkół przyklasztornych.
Wielkanoc obchodzimy zgodnie ze świętem żydowskim a nie pogańskim. Reszta jest ok.



to czemu w takim razie indianie w ameryce nie stworzyli państwa tylko koczowali po szałasach, inkowie tak samo. majowie i aztekowie?
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-05-17, 16:57 4
PlatynowyViking2003 napisał/a:

to czemu w takim razie indianie w ameryce nie stworzyli państwa tylko koczowali po szałasach, inkowie tak samo. majowie i aztekowie?

Tak, inkowie, majowie i aztekowie żyli po szałasach i nie stworzyli państwa.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-05-17, 18:02 1
"Moje córki krowy"

W końcu obejrzane.
Zgłoś