18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
Nastolatki w szkole
Czaki1m • 2022-12-15, 2:56
Materiał dostałem od znajomego co jeszcze uczęszcza do szkoły. Nie wiadomo o co po mordach się prały. Wiadomo jedynie że jedna wyleciała ze szkoły.

Zgłoś
Avatar
Korcipała 2022-12-15, 12:16
Nie ma cycków, nie ma piwa
Zgłoś
Avatar
Pedgal 2022-12-15, 12:20
Jedna znosila jajko.
Zgłoś
Avatar
alucard321 2022-12-15, 13:37 2
Rzepa90 napisał/a:

Myślę ze po ip cie znajda, za udostępnianie cudzego numeru



Zbiór cyfr to każdy może sobie napisać. W dowolnej ich liczbie czy wartości.
Zgłoś
Avatar
Pogromca_Mitów 2022-12-15, 14:34 1
Maniecky napisał/a:

Widze ze wspaniala kultura dindu zaczyna udzielac sie naszym gimbom, podobnie jak zjebana balenciagowa moda.... baby sie leja w klasie a pizdusie siedza w czapeczkach i nagrywaja w pionie zamiast rozdzielic talatajstwo jak by mialo to miejsce w starszych polskich pokoleniach...



Po co rozdzielać? krzywdy sobie nie zrobią, a fajnie to wygląda
Któraś musiała zasłużyć na wpierdol, a potem już eskalacja sama poleciała...
Zgłoś
Avatar
FeeGiee 2022-12-15, 14:54
Maniecky napisał/a:

Widze ze wspaniala kultura dindu zaczyna udzielac sie naszym gimbom, podobnie jak zjebana balenciagowa moda.... baby sie leja w klasie a pizdusie siedza w czapeczkach i nagrywaja w pionie zamiast rozdzielic talatajstwo jak by mialo to miejsce w starszych polskich pokoleniach...



Rozdzielić? Po co. Widocznie chciały wyjaśnić pewnie niejasności. Pilnować tylko aby żadna ze stron nie przesadziła.
Zgłoś
Avatar
frytburger.z.paprykarzem 2022-12-15, 16:26
Czaki1m napisał/a:

Materiał dostałem od znajomego co jeszcze uczęszcza do szkoły. Nie wiadomo o co po mordach się prały. Wiadomo jedynie że jedna wyleciała ze szkoły.



Napisz choć że jedna z nich ma sąsiada imigranta czy coś bo tutejsi pryszczaci zwolennicy Korwina Mikke się zawieszą i nie ogarną.
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2022-12-15, 17:22
zbuj napisał/a:

Jak ktoś chce dać upust swoim ukrytym marzeniom zdominowania młodego p*zdusia to niech dzwoni na numer 733668090. Polecam, piszczy jak wydymana koza po maratonie



A jasniej, ten pizdus to rodzaj meski czy zenski?

Nieprecyzyjnie sie wyrazasz
Zgłoś
Avatar
mitakana666 2022-12-15, 18:01
nagrywający jest chyba kibicem piłki nożnej. czyli pedał
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2022-12-15, 18:15 1
jako kurwy na drodze poradzą sobie z klientami którzy chcą uniknąć opłaty
Zgłoś
Avatar
MsWarfare123 2022-12-15, 18:28 2
zbuj napisał/a:

Jak ktoś chce dać upust swoim ukrytym marzeniom zdominowania młodego pizdusia to niech dzwoni na numer 733668090. Polecam, piszczy jak wydymana koza po maratonie



ale dlaczego swój numer wstawiasz?
Zgłoś
Avatar
smc 2022-12-15, 18:56
Szkoła dla cipek
Zgłoś
Avatar
Lodo 2022-12-15, 20:05
Maniecky napisał/a:

Widze ze wspaniala kultura dindu zaczyna udzielac sie naszym gimbom, podobnie jak zjebana balenciagowa moda.... baby sie leja w klasie a pizdusie siedza w czapeczkach i nagrywaja w pionie zamiast rozdzielic talatajstwo jak by mialo to miejsce w starszych polskich pokoleniach...



Dindu czy Gimbu , jeden chuj.
Zgłoś
Avatar
jjzz26 2022-12-15, 21:27
Maniecky napisał/a:

Widze ze wspaniala kultura dindu zaczyna udzielac sie naszym gimbom, podobnie jak zjebana balenciagowa moda.... baby sie leja w klasie a pizdusie siedza w czapeczkach i nagrywaja w pionie zamiast rozdzielic talatajstwo jak by mialo to miejsce w starszych polskich pokoleniach...



A jebać szmaciury niech się leją po tych tępych pyskach.
Zgłoś
Avatar
miedzion 2022-12-16, 6:32
021ku napisał/a:

Chuj wiesz o mitycznych "starszych pokoleniach"
Nie rozdziela się lejących się, chyba że sam chcesz zgarnąć wpierdol, prawdopodobnie od obu. Jak kiedyś spróbowałeś rozdzielić dwóch kolesi, to kujawiaki leciały na ciebie. Sami zaczęli, sami skończą.



Nie rozdziela się lejących się bab. One są popierdolone. przekonałem się na własnej skórze. Wyrwałem od jednej z potłuczonej butelki - 4 szwy nad łukiem brwiowym. Typiara bez karna.
Zgłoś
Avatar
Coffey 2022-12-16, 7:55
Lubię takie agresywne suki.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie