18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Plecionkarz 2013-03-24, 2:39 1
No dobrze mówicie zwykłe małe kurwy. Pomyślcie sobie jakby korzystanie z takich usług nie podlegało żadnym karom. Wnet wielu patogenicznych rodziców zwietrzyłoby sposób na zarobek już nie wspominając o rumunach którzy i tak wysyłają dzieci na żebry. Takie dziecko można dowolnie zaprogramować i jeszcze mu wmówić, że dobrze robi bo pieniążki będą w domu. Druga sprawa to nauczenie się dzieci, że mogą łatwą kasę mieć jak się trochę przemogą, zresztą w internecie w chuj się tego rozbiera. Im młodsi ludzie tym bardziej trzeba ich trzymać za pysk bo są głupi i puki zrozumieją swoje błędy miną lata. No a ci którzy są starzy a dalej głupi i im się zachciewa figli z dziećmi to już trzeba konkretnie upierdolić żeby nabrali rozumu.
Zgłoś
Avatar
K................n 2013-03-24, 6:03
nie rozumiem kurwa, jak brały za to pieniądze to logiczne, że normalne młodociane szmaty, a nie biedne ofiary pedofilii
Zgłoś
Avatar
bimbastah 2013-03-24, 23:53
U nas w kraju większość ludzi ma napierdolone we łbach apropos domniemanych "pedexów" - i właściwie nie wiem z czego to się bierze.

Widzicie różnicę pomiędzy DZIECKIEM a nastolatkiem? kurwa takie gówniary odganiać batonem czy gazem pieprzowym skoro same się pchają?

Przy okazji jak kiedyś pisałem że typ możne pójść na grube lata do pierdla przez taką młodocianą kurwe której nagle zaczęło coś nie pasować i przypisuje mu się już na całe życie łatkę "Pedexa" przez co ma kosmicznie przejebane do śmierci.

Literalnie całe życie w dupę za to że jakieś młodej szmacie swędziała pizda albo chciała szybko zarobić,kurwa to jest normalne?
Zgłoś