18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
stoney 2014-10-08, 20:08
dramaturgia jak w Klanie
Zgłoś
Avatar
m................z 2014-10-08, 20:13
Dobre te clio robią, żeby na jakimś krawężniku przykurwił i urwał to koło to by nie było nic dziwnego ale na płaskim podłożu podczas skręcania? Albo ktoś tam postanowił Wam zrobić psikusa i przykręcił to koło śrubą wykonaną z gówna
Zgłoś
Avatar
FbK 2014-10-08, 20:23
fiattt napisał/a:

A Ty pewnie z tych co kupili od niemca rocznik 1935, oryginalny przebieg 168.000 (POLSKA NORMA PN-168), i Helmut tylko Helgę przez 10 lat do lekarza woził...

Polecam rzetelny opis: vwszrot. pl/
Hejt posiadaczy wsiunwagenów, co poza VW motoryzacji nie widzą, za 3... 2... 1...



Na tej stronie nie ma nic wspomniane o 1.9 TDI, ale o nieudanym i awaryjnym 2.0 TDI 140 km
Zgłoś
Avatar
kelahcim6 2014-10-08, 20:53
Czyżby ktoś zapomniał dokręcić dystansu? smutne
Zgłoś
Avatar
Skupek 2014-10-08, 21:01
Panowie, koło Was wyprzedziło.
Zgłoś
Avatar
ukcioo 2014-10-08, 21:05 2
Szczam_Do_Zlewu napisał/a:

Jeździsz francuskim gównem to co się dziwisz?



a ty jakim gownem jezdzisz? mercedesem za 1mln zl razem z innymi pasażerami?
Zgłoś
Avatar
lukaszdzi 2014-10-08, 21:12 3
Miałem clio 1,2, kupiłem je za 9 stów, można było codziennie piłować je do odciny napierdalać po wszystkich możliwych dziurach, potem przez rok jeździł nim mój kumpel u którego wcale nie miało lżej, a teraz widuje je dalej na osiedlu. Nowe auta nie dorównują temu gówienku do pięt
Zgłoś
Avatar
Blurey 2014-10-08, 21:21
fiattt

Mam audi a4 b6 1.9 tdi quattro z 2004 roku prosto z salonu z niskim przebiegiem rzędu 280 tysięcy km, 0 zużycia, absurdem by było, by coś się zaczynało zużywać. Znajomy ma vw jette 1.9 tdi z 2005 roku też prosto z salonu, na razie ma 440 tysięcy km.
Zgłoś
Avatar
Hvsarz 2014-10-08, 21:31
Szczam_Do_Zlewu napisał/a:

Jeździsz francuskim gównem to co się dziwisz?


A Ty węgierskim ikarusem?
Zgłoś
Avatar
Levi's 2014-10-08, 21:44
A ja jeżdzę fiatem stilo i mam hejterów głęboko w poważaniu. Każdy jeździ tym co lubi lub na co go stać. A osoby krytykujące inne marki zwyczajnie mają problem z własną osobowością. Nie mam nic do żadnej marki, a jedynie do kierowców z chorobą "małego penisa".
Zgłoś
Avatar
Blurey 2014-10-08, 22:02
Levi's

Przecież należy piętnować gówniane auta, np renault laguna 2 z 2.2 dci. Aż ciarki przechodzą. Passat b6 2.0 tdi pd, silnik bmw 2.0 diesel i od cholery innych aut i silników.
A to, że cebulacka krew się odzywa, to co innego.
Zgłoś
Avatar
janlew 2014-10-08, 22:52
Co wy tu o VW pierdolicie, to je rally!!! Tu Seicento, Cinquecento, Swift, Civic, CRX, Astra GSI czy Impreza i EVO robią robotę. Volksdeutschem to możecie do lidla pojechać, albo do cioci na imieniny. To gówno nie auto. Sam mam rodzinnego vw 1.9, i choć ma krótką skrzynie, daleko mu do mojego 5 razy tańszego sportinga zrobionego pod rajdy. Sam fakt że VW odcina gaz, przy hamowaniu lewą, pff. VW jest dobry na destruction derby!
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2014-10-08, 22:53 1
Hvsarz napisał/a:


A Ty węgierskim ikarusem?



Tak. Ulżyło Ci?

Caban1908 napisał/a:

@ Szczam_Do_Zlewu

a co, dwumasa, pompowtryski, i turbina Ci padły we wieśwagenie w TeDeIku, że się musisz na innych markach samochodów wyżywać twierdząc jakie są chujowe?

Nie mam VW

Czy was już do końca pojebało?! Każdy kto skrytykuje chujowe auto (tak Renault to chujowe auta) musi mieć Volkswagena?
Renault jak i reszta francuskich wynalazków to gówno. Miałem nieprzyjemność z tym obcować w pracy i tak jak to sie kurestwo sypie to klękajcie narody! Fiat przy tym to 100% bezawaryjna firma!
Przykłady?
No to zaczynamy od największych:
Renault Premium tylko z silnikiem Volvo jest znośny, poza tym jest ciasny, nie wygodny a z DCI górke widzi szybciej niż ty. Serwisy też.
Renault Master z DCI ulubieniec ASO
Citroen Jumper.Peugot Boxer mimo że buda identyczna jak w Fiacie i reszta to jednak silnik w Fiacie wytrzymuje a we Francuskich jakimś dziwnym trafem nie (tylko silnikami się różnią Fiat daje swoje a PSA swoje)
I mój ulubieniec:
Renault Kangoo 1.5 DCI Wiesz ile to auto jeździło a ile stało?! 50% czasu a silnik przy 80000 wysrał turbine i ogólnie sam też się
wysrał.
I nie mówimy tu o jednostkowych przypadkach tylko o flocie samochodów (Byłem kierowcą w Poczcie Polskiej) I kurwa Flota Fiatów jest o niebo lepsza niż ten Francuski syf. Oczywiście też mówimy o samochodach nowych o tych starych to już w ogóle wole nie myśleć.
A i co do VW jeszcze, jest taki jeden na bazie do dzisiaj VW LT 2.5 TDI (tak znienawidzony przez was) 800 tysięcy przebiegu i dalej jeździ. Nawet skurwysyn nie zgnił. A w tych nowych po 3 latach farba schodzi.
I nie wyskakujcie mi zaraz z rajdowym DS bo w tym aucie seryjna jest tylko buda i to też nie do końca.
Dziękuję i nie pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Sonal 2014-10-08, 23:05
I co Ty teraz tatusiowi powiesz jak mu będzie samochód oddawał. Nie dość, że znów wyjeździłeś cały bak paliwa za 20zł to jeszcze bez koła oddajesz.
Zgłoś
Avatar
revelsat 2014-10-09, 0:10
a ja francuzy uwielbiam, raz za design, a dwa za swoją wygodę i bezawaryjność. Ojciec jeździ francuzami od ponad 20 lat, ja od 2 i raczej prędko nie zmienimy, tym bardziej jak widzę w jakim kierunku te marki się kierują.
Praktycznie nie mieliśmy większych problemów z nimi, wszystko względnie na czas serwisowane w dobrym warsztacie i jeździ
Nie mówię jednak że się nie psują, bo każde auto ma swoje bolączki, czy też nawet wersja silnikowa, trzeba tylko trochę się w tym orientować i prawdopodobieństwo wdepnięcia na minę jest małe.
No chyba że jak kolega wyżej miał flotowe padelko, wtedy to współczuję.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie