18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
Avatar
kamillo16 2021-04-07, 19:57 1
Hmmm... Interesująca teoria
Zgłoś
Avatar
suchysongoful 2021-04-07, 20:03 1
podobnie rzecz sie ma z tymi z surogatek
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2021-04-07, 20:08 88
A czego można oczekiwać od tępaka który z własnej woli rezygnuje z kobiet, żeby czarodziejskimi znakami krzyża jak murzyński szaman odganiać złe duchy
Zgłoś
Avatar
Lololoney 2021-04-07, 20:12 17
"Jest produktem, a nie bytem, nie istotą, jest zwierzęciem"
Demagogia na poziomie podstawówki...
"Nie rozumie" definicji bytu, poza tym wszystko co żyje jest istotą, w tym zwierzęta, którym tak nawiasem też jest człowiek...
Zawsze nurtuje mnie co ludzie mają w głowach idąc za takimi jednostkami... Osobiście znam pewne małżeństwo, które jeździło tam do niego, a są to mili, wykształceni i niegłupi ludzie...
Zgłoś
Avatar
janlew 2021-04-07, 20:25
Czyli produkt żydowskich zabiegów (jak ci sprowadzeni do Ameryki dawniej, a do Europy dziś), nie są ludzmi. Hmm, no nie do końca mnie przekonał... Ale nie wiem czy BLM i ISIS mnie nie przekonał...
Zgłoś
Avatar
nowynick 2021-04-07, 20:38 1
Chory skurwysyn, który się przebił do mainstreamu. Coś jak Kononowicz tylko bardziej szkodliwy...
Zgłoś
Avatar
Immortality9 2021-04-07, 20:38 8
hmm jeżeli zajebie go produkt z probowki to nie pojdzie siedziec bo przeciez do wiezienia moga isc tylko ludzie
Zgłoś
Avatar
C0C0JUMBO 2021-04-07, 20:46 4
Ach te kwiatki Polskiego Kościoła katolickiego
Zgłoś
Avatar
Demoty 2021-04-07, 21:36 5
Musiałbym się drugi raz urodzić, żeby popierać Natanka i mówcie co chcecie, ale ludzie z in vitro to nadal eksperyment naukowy, który trwa już blisko 50 lat. Polecam poczytać jakie są konsekwencje takich zabaw genetycznych od najbardziej pospolitej bezpłodności takich "żywych eksperymentów" po liczne choroby genetyczne i zgony włącznie. Najlepsze jest szczekanie( bo głosem tego nie można nazwać) żeby takie eksperymenty finansować z publicznych pieniędzy. Ha tfu
Zgłoś
Avatar
NiemiecWaszPan 2021-04-07, 21:48 1
Głodzia już wypierdolili. Teraz czas na Szatanka.
Zgłoś
Avatar
jadowita20 2021-04-07, 21:49 6
Że to kurwa żyje
Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-04-07, 21:52
Rozjebie napisał/a:

A czego można oczekiwać od tępaka który z własnej woli rezygnuje z kobiet, żeby czarodziejskimi znakami krzyża jak murzyński szaman odganiać złe duchy



Jak z własnej woli? Przecież to typowy lgbt który jest zaburzony umysłowo ale skoro WHO powiedziało, że to wcale nie jest zaburzenie to na pewno tak jest...
Zgłoś
Avatar
Raider 2021-04-07, 21:58 2
Pierdolony pedofil
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-04-07, 22:13 2
Demoty napisał/a:

Musiałbym się drugi raz urodzić, żeby popierać Natanka i mówcie co chcecie, ale ludzie z in vitro to nadal eksperyment naukowy, który trwa już blisko 50 lat. Polecam poczytać jakie są konsekwencje takich zabaw genetycznych od najbardziej pospolitej bezpłodności takich "żywych eksperymentów" po liczne choroby genetyczne i zgony włącznie. Najlepsze jest szczekanie( bo głosem tego nie można nazwać) żeby takie eksperymenty finansować z publicznych pieniędzy. Ha tfu



Jeśli para nie może zajść w ciążę, to oznacza, że natura im na to nie pozwala, bo któreś ma zjebane geny i nie powinny one być przekazywane.
Znam z widzenia taką parę, która bardzo chciała mieć dziecko, a nie mogła (oboje bardzo wierzący). Próbowali in vitro kilka razy, nie wychodziło, przejebali kupę kasy, w końcu za którymś razem się udało. Urodził im się mocno uszkodzony niedorozwój. Teraz uważają, że to bóg ich pokarał za praktyki niezgodne z nauczaniem kościoła.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie