18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
CrazyEdek 2020-09-06, 9:22 24
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-09-06, 9:24 13
Ta kurwa zrobiła to celowo...
Zgłoś
Avatar
Tranquillum 2020-09-06, 9:25 42
halman napisał/a:

natura to jednak kurwa..



No nie do końca.. Gdyby nie działalność człowieka, nigdycnie powstałaby tam studzienka i kaczuszki mogłyby przejść na czillu..
Zgłoś
Avatar
sard 2020-09-06, 9:30 3
Tranquillum napisał/a:

No nie do końca.. Gdyby nie działalność człowieka, nigdycnie powstałaby tam studzienka i kaczuszki mogłyby przejść na czillu..



czyli chcesz mi powiedzieć, że Ziemia jest okrągła, szczepionki działają, a winny jest człowiek prawako-lewaku? Żryj gruz cyganie!
Zgłoś
Avatar
Seavitia 2020-09-06, 10:29 68
Akurat tu to nie natura, tylko wpierdolenie się "cywilizacji" gdzie popadnie. I pojawia się tu najbardziej podstawowa sprawa - czy osobnik nagrywający gdzies to zgłosił. Jeśli nie - to właśnie nagrywający to kurwa.
Zgłoś
Avatar
Mietek7567 2020-09-06, 10:46 5
Seavitia napisał/a:

Akurat tu to nie natura, tylko wpierdolenie się "cywilizacji" gdzie popadnie. I pojawia się tu najbardziej podstawowa sprawa - czy osobnik nagrywający gdzies to zgłosił. Jeśli nie - to właśnie nagrywający to kurwa.



Jeżeli to jest Rosja a na to wygląda to każdy ma raczej wyjebane w parę kaczek.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2020-09-06, 10:46 12
Seavitia napisał/a:

Akurat tu to nie natura, tylko wpie**olenie się "cywilizacji" gdzie popadnie. I pojawia się tu najbardziej podstawowa sprawa - czy osobnik nagrywający gdzies to zgłosił. Jeśli nie - to właśnie nagrywający to k***a.



Kaczuszka mogła przejść obok. Było dużo miejsca.
Zgłoś
Avatar
Lololoney 2020-09-06, 11:28 27
Oj już nie pierdolcie, że to wina człowieka... Bo kurwa po lasach nie brakuje dziur i wielu innych "możliwości" do utraty potomstwa... bo kurwa w naturze drapieżniki nie wpierdalają się do gniazd, wyżerając jaja... Chyba żaden z pierdolących tutaj,nigdy nie widział jak nawet sroki wyłapują kurczęta od kwoki...
Akurat kaczuchy po parkach i ogólnie w miastach to mają eldorado, zawsze ktoś żarcie rzuci i mniej drapieżników - ta po prostu miała wyjątkowego pecha.
Zgłoś
Avatar
Oponka 2020-09-06, 11:56 7
mogła nie włazić na ogrodzony teren. głupia kaczka
Zgłoś
Avatar
Syn_Milionera 2020-09-06, 12:39 2
sard napisał/a:

czyli chcesz mi powiedzieć, że Ziemia jest okrągła, szczepionki działają, a winny jest człowiek prawako-lewaku? Żryj gruz cyganie!



Ale ty głupi jesteś...
Zgłoś
Avatar
R41NM4N 2020-09-06, 12:43 4
Już widzę tą falę protestów lewackich zjebów w obronie kaczuszek na blokowisku...
Zgłoś
Avatar
Sadisticzny 2020-09-06, 13:11
Seavitia napisał/a:

Akurat tu to nie natura, tylko wpierdolenie się "cywilizacji" gdzie popadnie. I pojawia się tu najbardziej podstawowa sprawa - czy osobnik nagrywający gdzies to zgłosił. Jeśli nie - to właśnie nagrywający to kurwa.



Nie jesteś groźna. Człowiek rządzi tą planetą.
Zgłoś
Avatar
Radzio00pl 2020-09-06, 13:14
Sorry , ale parskłem śmiechem na monitor ..

Ps: Tak , zaraziłem laptop śmiechem .
Zgłoś
Avatar
Bejker 2020-09-06, 13:50
Ta ostatnia sama tam wskoczyła
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie