18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
yogi1962 2014-03-02, 20:22 1
Po prostu wyszedł z Kaczora burak i tyle
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-03-02, 22:06
Komuchom, którzy powinni skończyć na szubienicy podał rękę, a byle populiście, który chlapie co mu ślina na język przyniesie i akurat jest modne, a tak naprawdę sam w to nie wierzy nie podał? No coś mu się chyba pomyliło.
Zgłoś
Avatar
Ghq 2014-03-02, 22:20
Tak mi się przypomniało.
Zgłoś
Avatar
Pegasi 2014-03-02, 22:46
Pan_Generał napisał/a:

No i kurwa prawidłowo. Za te chamskie odzywki do niego (zadzwoń do brata) powinien dostać jeszcze w mordę.


a czemu nie chciał zadzwonić?
Zgłoś
Avatar
gindek 2014-03-02, 22:53
pistacjusz napisał/a:

Przypomnę tylko, że pis na prostym podziale lewica-prawica znajduje się po lewej stronie w sferze gospodarki , po prawej w kwestiach obyczajowości.
Swoją drogą, może już by skończyć z bezmyślnym pisaniem o lewakach, bo takie komentarze pojawiają się co raz częściej, bez najmniejszego uzasadnienia.



youtube.com/watch?v=SqvUVM9PERA&feature=youtu.be&t=18s

"No i za to z tobą wypije"
Zgłoś
Avatar
K................1 2014-03-02, 23:00
JA bym żadnemu z nich nie podał, jarkaczowi też, bo to też lewak
Zgłoś
Avatar
bones1909 2014-03-02, 23:04
Komentarze pod tym postem pokazują tylko jakich na tym portalu mamy tępaków politycznych, którzy oczywiście jak to przystało na dyletantów najwięcej mają do powiedzenia. Najwidoczniej oświeceni nie przyjmują do wiadomości, że powodem nie podania ręki nie było utożsamianie się z prawicą czy lewicą , a obelgi i plugastwa nt. Lecha Kaczyńskiego i również na temat samego Jarosława. W całym tym bagnie polskim politycy atakują się z jakąś klasą, a Palikot ściero używa języka z pod trzepaka. Ludzie jego pokroju to najgorsze szkodniki na świecie, które żywią się padliną.
Zgłoś
Avatar
zukuLBW 2014-03-02, 23:22
Pan_Generał napisał/a:

No i kurwa prawidłowo. Za te chamskie odzywki do niego (zadzwoń do brata) powinien dostać jeszcze w mordę.


To nie jest 'podwórko' żeby strzelać i pokazywać fochy.
Rozumiem, że pajac mógł go wcześniej znieważyć, ale na takim szczeblu powinien dawać przykład jak przekonać do swoich racji, zyskać najlepszy kompromis. Przez takie zachowanie nikogo nawet nie obchodzi po co się spotkali tylko komentują gest (skrajnie pozytywnie lub negatywnie i raczej nie zwiększa to liczby jego zwolenników)

"(..)Skreśliłeś palikota by se móc palić topa,
tymczasem ganja nielegalna, a w sejmie siedzi ciota!"

Chuja warci obaj, reprezentują ten sam, niski poziom dyskusji (chociaż inne tematy) i przynajmniej publicznie powinni się przywitać (chociaż piątkę przybić albo tzw. żółwika)

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
spocco 2014-03-03, 2:24
"Nie jestem PiSowcem, ale tutaj Jarek poleciał pięknie . Już nie chodzi o poglądy, Palikot kazał się Polakom wyrzec polskości, z resztą sam ją sprzedaje. "

Masakra. Komuchowi grabe podaje i go nie razi. Wszyscy oni siebie warci.
Zgłoś
Avatar
Lopez 2014-03-03, 2:36 1
zukuLBW napisał/a:


To nie jest 'podwórko' żeby strzelać i pokazywać fochy[...]
"(..)Skreśliłeś palikota by se móc palić topa,
tymczasem ganja nielegalna, a w sejmie siedzi ciota!"
[...]przynajmniej publicznie powinni się przywitać (chociaż piątkę przybić albo tzw. żółwika)
Pozdrawiam


Co za przygłup, ja pierdole. Pierdolony gimbus naoglądał się Obamy...
Albo jesteś jebanym jedynakiem, który ssał cyca do 15 roku życia od matki, albo nie wiesz co znaczy BRATERSKA miłość i szacunek. Postaw się na jego miejscu i dopiero pierdol farmazony, bo nawet gdyby był to sam kurwa prezydent, czy kurwa Bóg, który obraża mojego, (zmarłego) rodzonego brata - nie podałbym mu ręki. Masz myślesznie komunistycznego, sprzedajnego śmiecia.

brovski napisał/a:

wszystkim gimbo-gowniarzom, ktorzy twierdza, iz owy kaczor miniatura jest cool i elo, chcialbym powiedziec jedno. nie jestem fanem tuska ale szczypiorki takie jak wy nie pamietaja rzadow jarka i jego zimnego brata (co swego czasu wywolywalo salwy smiechu na calym swiecie, gdy obywatele innych krajow dowiadywali sie, ze dwa najwazniejsze stanowiska w polsce zajmnowane sa przez dwoch takich samych malych czlowieczkow). byliscie zwyczajnie zbyt mlodzi, by cokolwiek rozumiec, a dzis uwazacie sie za prawych patriotow gardzacych Unia, bo tata wyjechal pracowac za granice olewajac na zawsze was i wasze mamusie, pierdolac wam dziecinstwo i mentalnosc. musicie wiedziec, ze jesli jarek i ta banda oszolomow, wiecznie pierdolaca glupoty i farmazony zwyciezy w kolejnych wyborach, polska znowu sie cofnie i zmieni w kraj o jakim marza berety. bedziecie obowiazkowo zapierdalac do kosciola, napierdalac rozance, rydzyk-polo bedzie jedyna dostepna muzyka, a ten pierdolnik jak ten sadistic zostanie zlikwidowany w pierwszej kolejnosci. bedziecie zapierdalac na wawel co miesiac oddawac hold temu drugiemu, a jak nie to w pizde. ruchania tez wam zabronia! tak jak maly wodz, ktory niczym niepokalany obcowal tylko z kotem, a nago widzial tylko swoja mamusie, bedziecie walic gruche albo na nielegalu spuszczac sie do takich pieknosci jak pawlowicz albo ta druga, gruba z trwala, co wyglada jak wieprz i dalaby tylko ksiedzu.

a jesli taka polska wam sie marzy to wypierdalac na bialorus juz teraz pierdolone cebulaki!


Tym komentarzem sam uświadomiłeś wszystkim że może jesteś i starszy... i pamiętasz tamte czasy, ale nadal jesteś kretynem,
ale pierdolisz głupoty jak poparzona menda - widze że bardziej cieszysz się z pedałów i tfu- Bęgowskim panoszącemu się po rządzie - niż z tradycji i wartości tego kraju, takim śmieciom chuj w dupę po same gardło.
Zgłoś
Avatar
RavenRR 2014-03-03, 9:27 2
Lopez napisał/a:

Tym komentarzem sam uświadomiłeś wszystkim że może jesteś i starszy... i pamiętasz tamte czasy, ale nadal jesteś kretynem, ale pierdolisz głupoty jak poparzona menda - widze że bardziej cieszysz się z pedałów i tfu- Bęgowskim panoszącemu się po rządzie - niż z tradycji i wartości tego kraju


Absolutnie się zgadzam! Nie mogę się doczekać powrotu tradycji bezpodstawnego oskarżania lekarzy, cenię sobie wartość tego kraju mierzoną wciskaniem na siłę łapówek, żeby mieć pretekst do nakręcenia afery. Ach, a jakież piękne tradycje ma PiS w rozpierdalaniu służb specjalnych i rujnowaniu polityki zagranicznej, to też koniecznie musi wrócić!

Lopez napisał/a:

takim śmieciom chuj w dupę po same gardło.


A takimi tekstami zdradzasz swoją orientację, pedale
Zgłoś
Avatar
brovski 2014-03-03, 11:12
Lopez napisał/a:


Tym komentarzem sam uświadomiłeś wszystkim że może jesteś i starszy... i pamiętasz tamte czasy, ale nadal jesteś kretynem,
ale pierdolisz głupoty jak poparzona menda - widze że bardziej cieszysz się z pedałów i tfu- Bęgowskim panoszącemu się po rządzie - niż z tradycji i wartości tego kraju, takim śmieciom chuj w dupę po same gardło.



to sie zdziwisz jesli ktoregos dnia, po wygranej pisu, podpadniesz wladzy chocby z tak blahego powodu, ze masz za szerokie lub za waskie spodnie. albo zapomnisz sie nisko pochylic przed sarkofagiem zimnej pamieci lecha kaczego podczas obowiazkowych obchodow smolenskiej miesiecznicy. podrzuca ci golego dzieciaka do pokoju, narobia zdjec, opublikuja i pojdziesz pierdziec, dupa ci peknie, oni poczekaja jeszcze troche abys sie pomeczyl po czym cie odjebia.

i tego ci kurwa zycze!
Zgłoś
Avatar
zukuLBW 2014-03-03, 11:16
Lopez napisał/a:


Co za przygłup, ja pierdole. Pierdolony gimbus naoglądał się Obamy...
Albo jesteś jebanym jedynakiem, który ssał cyca do 15 roku życia od matki, albo nie wiesz co znaczy BRATERSKA miłość i szacunek. Postaw się na jego miejscu i dopiero pierdol farmazony, bo nawet gdyby był to sam kurwa prezydent, czy kurwa Bóg, który obraża mojego, (zmarłego) rodzonego brata - nie podałbym mu ręki. Masz myślesznie komunistycznego, sprzedajnego śmiecia.

Tym komentarzem sam uświadomiłeś wszystkim że może jesteś i starszy... i pamiętasz tamte czasy, ale nadal jesteś kretynem,
ale pierdolisz głupoty jak poparzona menda - widze że bardziej cieszysz się z pedałów i tfu- Bęgowskim panoszącemu się po rządzie - niż z tradycji i wartości tego kraju, takim śmieciom chuj w dupę po same gardło.



Ja pierdole człowieku jak masz problemy z wychwyceniem kontekstu to nie komentuj bo sam z siebie robisz gimbusa.

BTW. Widzę, że garściami czerpiesz od swojego idola jak wyprowadzać argumenty (vide ocena innych bez najmniejszej znajomości drugiej osoby i używane epitety najlepiej o tym świadczą)
Zgłoś
Avatar
Izura 2014-03-03, 11:24
Braterska miłość i szacunek to nie jest coś, co powinno wpłynąć na jego PRACĘ. Jak nie umie oddzielić to won, foszki za drzwiami się zostawia. Też mam w robocie taką laskę, której bym chętnie łeb urwała ale jestem w pracy i ciężko by się krew z dokumentów oczyściło:/
Zgłoś
Avatar
dudus87 2014-03-03, 11:52
Jak ktoś pamięta czasy PiS i jakimś cudem chce tego od nowa, musi być chyba niedorozwinięty. Nie wiem czy wiecie ale NADAL mamy większe PKB w czasach kryzysu i namiętnego rozkradania kraju przez Tuska, niż za czasów rozkwitu gospodarki i rządów PiS. Ten rząd nie zrobił nic i cofnął nas o 20 lat, nie mówiąc o wszechobecnym szukaniu układów, haków i innych cudów. Na pozwolenie na wybudowanie garażu się czekało ponad pół roku o każdy się bał że zaraz przyjdzie wódz 160cm wzrostu i wywęszy korupcję.

MAM OGROMNĄ NADZIEJĘ, na całą kadencję PiS po przyszłych wyborach. Cała kadencja tej partii = jej koniec
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie