18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Ozux 2014-03-02, 17:47 3
Jeśli ktoś wam pluje w twarz i na mogiłę waszego brata/ojca/członka rodziny, to podajecie mu rękę?
No właśnie.

Szacuneczek dla Jarka. Prezes zawsze na propsie. Można się z niego śmiać lub podziwiać, ale trzeba przyznać że charakter ma.
Zgłoś
Avatar
kondzio1c 2014-03-02, 17:48
tr3mm0r napisał/a:



Co prawidlowo? Gdyby jarek nie byl zwyklym umyslowym cieciem. Gdyby nie wywyzszal sie, swojej partii i smierci swojego brata-kaczora... Gdyby nie zwolywal popaprancow spod znaku "szukamy krzyza" na plac i nie chcial chowac truchla swojego mini-braciszka jak jakiegos zasluzonego w bojach herosa to by nikt po nim nie cisnal.



Co ty pierdolisz, cofnij sobie czas do rządów PiSu, poczytaj jak było za czasów innych prezydentów i każdy ci powie że za PiSu było najlepiej...
Zgłoś
Avatar
Venom95 2014-03-02, 17:53 1
Tutaj również nie chcieli sobie brudzić rąk

Zgłoś
Avatar
qwertyokkkk 2014-03-02, 17:54
Dwojka pajacow
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-03-02, 17:58 2
Zatwardziałym komuchom jakoś rękę podał. No i mam znów z was darcie debile bo pieprzycie, że "lewakom ręki się nie podaje" a sam Jarek ze swoim PiSem to wspaniały przykład lewicy per excellence. No ale co wy debile możecie wiedzieć.

Prawaki po raz kolejny pokazują jacy z nich debile, bo wypominają "zadzwoń do brata" a potem tasują pod chamskie wypowiedzi Mikke. Hipokryci pierdoleni

A Jarek to nie raz jak burak się zachowywał i to jest prawda. Ale oczywiście teraz nikt o tym już nie pamięta, bo brat mu spadł z rowerka.

No i przypominam, że rząd to nie jakaś pijalnia i obowiązuje protokół dyplomatyczny. Jak ktoś miesza swoje personalne animozje z politykę, to znaczy, że zły z niego polityk

O, przypomniała mi się taka anegdotka:

Cytat:

Jaruzelski pokazał jaki nie powinien być prezydent, Kwaśniewski jaki powinien, Wałęsa pokazał, że każdy może być prezydentem, a Kaczyński, że jednak nie każdy.



kondzio1c, taa, kurwa, rzeczywiście najlepiej. Ale że PiS rządził po reformach SLD, które dopiero po kilku latach zaczęły przynosić zamierzony efekt i w czasie największego rozwoju i bumu gospodarczego to ty wiedz. Każdy w 2007 roku by wspaniale zarządzał krajem. No i widzę, że zapomniałeś ile to pieniędzy poszło w pizdę na kościół.
Zgłoś
Avatar
brovski 2014-03-02, 18:00
wszystkim gimbo-gowniarzom, ktorzy twierdza, iz owy kaczor miniatura jest cool i elo, chcialbym powiedziec jedno. nie jestem fanem tuska ale szczypiorki takie jak wy nie pamietaja rzadow jarka i jego zimnego brata (co swego czasu wywolywalo salwy smiechu na calym swiecie, gdy obywatele innych krajow dowiadywali sie, ze dwa najwazniejsze stanowiska w polsce zajmnowane sa przez dwoch takich samych malych czlowieczkow). byliscie zwyczajnie zbyt mlodzi, by cokolwiek rozumiec, a dzis uwazacie sie za prawych patriotow gardzacych Unia, bo tata wyjechal pracowac za granice olewajac na zawsze was i wasze mamusie, pierdolac wam dziecinstwo i mentalnosc. musicie wiedziec, ze jesli jarek i ta banda oszolomow, wiecznie pierdolaca glupoty i farmazony zwyciezy w kolejnych wyborach, polska znowu sie cofnie i zmieni w kraj o jakim marza berety. bedziecie obowiazkowo zapierdalac do kosciola, napierdalac rozance, rydzyk-polo bedzie jedyna dostepna muzyka, a ten pierdolnik jak ten sadistic zostanie zlikwidowany w pierwszej kolejnosci. bedziecie zapierdalac na wawel co miesiac oddawac hold temu drugiemu, a jak nie to w pizde. ruchania tez wam zabronia! tak jak maly wodz, ktory niczym niepokalany obcowal tylko z kotem, a nago widzial tylko swoja mamusie, bedziecie walic gruche albo na nielegalu spuszczac sie do takich pieknosci jak pawlowicz albo ta druga, gruba z trwala, co wyglada jak wieprz i dalaby tylko ksiedzu.

a jesli taka polska wam sie marzy to wypierdalac na bialorus juz teraz pierdolone cebulaki!
Zgłoś
Avatar
Krzyzak135 2014-03-02, 18:05
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2014-03-02, 18:07
Bezrobotni chcecie prace? To głosować na Korwina bez pierdolenia.
Zgłoś
Avatar
Hellski 2014-03-02, 18:07 1
@brovski
Pierdolisz. Ja pamiętam te czasy, orientowałem się w sytuacji nieźle, bo to dla mnie tematy interesujące i jeśli piszesz, jaki teraz mamy raj na ziemi w porównaniu do tamtych czasów, to jesteś "zdrowo niezdrowy" na umyśle
Zgłoś
Avatar
kmieciuks 2014-03-02, 18:07 2
@brovski
Ale jesteś pojebany...
Zgłoś
Avatar
P................r 2014-03-02, 18:13
polityka nie ma tu nic do rzeczy. Śmieciom się nie podaje ręki i tyle.
Zgłoś
Avatar
SzwagierPL 2014-03-02, 18:36 1
"No i kurwa prawidłowo. Za te chamskie odzywki do niego (zadzwoń do brata) powinien dostać jeszcze w mordę. "

To tylko świadczy jak bardzo małostkowy człowiek z Kaczyńskiego. Zachował się jak burak i tyle, nawet w tak trudnej sytuacji nie potrafi powstrzymać swoich słabości i natręctw.
Zgłoś
Avatar
boxerek 2014-03-02, 18:43
"don't hate the playa, hate the game"
Zgłoś
Avatar
bimbastah 2014-03-02, 19:19 1
Lololoney napisał/a:

I ten powstrzymywany uśmieszek w 0:32 wywołany myślą "ale mu pokazałem"... Serio, to jest przykład prawdziwego polityka? Jakoś Millerowi (działaczowi PZPR) podał rękę, a fochy strzela na Palikota, który w przeciwieństwie do tego pierwszego, jest zwykłą chorągiewką, która złapała odpowiedni dla niej wiatr... LSD i TR, pomimo że są lewicą, to jedni są spuścizną po komunie, a drudzy tylko propagatorami unijnego lewactwa... Jak dla mnie żadna z osób przedstawionych na tym filmie, razem z tuskiem nie różni się praktycznie niczym, prócz sztandaru pod którym stoją... Ale Wy kłóćcie się dalej - który lepszy, który Wam więcej pierdół nawciskał, o to im właśnie chodzi... Bo my Polacy nie kierujemy się rozsądkiem podczas wyborów, myślimy tylko komu dokopiemy naszym wyborem i kto aktualnie nas mniej wkurwia...



W końcu jakiś głos rozsądku tutaj nie wierze.
Zgłoś
Avatar
WronaMW 2014-03-02, 20:22
@Lololoney: "LSD" to Ty chyba przedawkowałeś...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie