18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
koreapłn 2014-03-02, 15:47
@ wyskrobany_płód (czyt. stolec)

ale ty masz jeszcze większe!
Zgłoś
Avatar
krejzifejkens 2014-03-02, 15:54 2
Przywitał się tylko z komuchami
Zgłoś
Avatar
lllll 2014-03-02, 15:59 1
Tępić lewacką hołotę!
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-03-02, 16:15
oboje siebie warti.
Zgłoś
Avatar
swiena 2014-03-02, 16:26
Reszta nie powinna podawać ręki ani jednemu ani drugiemu
Zgłoś
Avatar
poldekmisiak 2014-03-02, 16:28 4
Nie jestem zwolennikiem PiSu, lecz brawo dla Jarka. Czy wy też podajecie rękę komus kto na was pluje?
Zgłoś
Avatar
woofer51 2014-03-02, 16:32
To ci kurwa Jarek.... Niby jeszcze prawiczek a pokazał, że jaja ma
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2014-03-02, 16:35
Pan_Generał napisał/a:

No i kurwa prawidłowo. Za te chamskie odzywki do niego (zadzwoń do brata) powinien dostać jeszcze w mordę.



Niestety zaściankowość jest raczej nie do wytępienia z polskiego narodu.
Zgłoś
Avatar
bd258 2014-03-02, 16:43
A ja bym najchętniej cały ten pierdolon* rząd zwolnił w pizdu i powołał nowy ludzi rzetelnych i rozważnych bez debili itp.
Zgłoś
Avatar
hide999 2014-03-02, 16:50 2
osa79 napisał/a:

mały, chory psychicznie człowieczek którego czas mija... smutny obraz upadku człowieka



Smutny obraz lewaka, który jako jeden z 12% społeczeństwa nabrał się na legalizacje pedalstwa i narkomanii.
Zgłoś
Avatar
Wolak_z_Wolski 2014-03-02, 16:52 1
...jebać konusa !! Tfu !! PiS w PiSdu i tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
Hellski 2014-03-02, 16:59
@koreapłn
Mylisz pojęcia: lewak != lewicowiec. Lewak może nie być nawet lewicowcem, a lewicowiec często z lewakiem nie ma wiele wspólnego. Millera ciężko lewakiem nazwać(co najwyżej stary, chytry komuch), chociaż ostatnio próbuje lewakować bo na lewację jest wzięcie. SLD nie ma programu, a wiadomo, że do sejmu to by się chciało...
Zgłoś
Avatar
przepon 2014-03-02, 17:06
bd258 napisał/a:

A ja bym najchętniej cały ten pierdolon* rząd zwolnił w pizdu i powołał nowy ludzi rzetelnych i rozważnych bez debili itp.



Patrzcie go ku**a! Remedium na bolączki narodu znalazł!!

Nie podał ręki i dobrze. Jak ktoś wcześniej słusznie zauważył... czemu miałby witać się z kimś, kto wypowiadał się o nim w taki sposób. Zachował się przynajmniej szczerze.
Zgłoś
Avatar
Lopez 2014-03-02, 17:08 1
Pierdolcie sobie na Kaczyniaków, nie jestem zagorzałym PiS'owcem, ale prawda jest taka - że we dwóch byli zajebistymi strategami, mieli ciężką rękę i słowa, co się ceni u przywódców, pizdeczki psioczą na nich bo się boją takich ludzi. Dziś macie Rudego, Palikota i panoszących sie pedałów, gender i inny "cywilizacyjny" syf. Teraz gdy w Europie może jebnąć wojna takie mózgi by się przydały, Lech miał łeb żeby wysunąć wojska do Gruzji, dziś widzimy tego owoce, jestem pewien że lepiej by się spisał niż wąsaty Komor. Jeśli chodzi o wojenną politykę zagraniczną, spisywali sie dobrze, nie dawali się uprzednim najeźdźcą Polski, pamiętali co nam wyrządzili. Lewaki ofc. pierdolili "są inne czasy, nie żyjmy przeszłością i nienawiścią, posuwajmy się do przodu" Tak, kurwa teraz macie przykład jakie są inne czasy u ruskich, jebane lewackie mięczaki.
Zgłoś
Avatar
krawciox 2014-03-02, 17:20
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie