18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Nauczyciel nie wytrzymał
R................g • 2010-10-10, 18:54
Zwolnili go za to


Cytat:

A teacher was removed from McGavock High School after a bizarre incident in a classroom that forced the principal to call parents and explain what happened.

The incident happened in Donald Wood's 11th grade algebra class Friday. Video shot by a student in class showed Wood throwing two tables, a garbage can and a chair.

The video starts with Wood telling a group of laughing students to "shut up."

After standing quietly for about 20 seconds while students laughed, Wood waved his arms and said, "If you can be absolutely quiet… if you can shut your mouth… you can shut your mouth and you can listen in absolute silence… do you know why? Cause I have the absolute…"

"Power!" shouted one of the students.

"I've got it, and I know it," said Wood. "And guess who else knows it?"

Wood shouted something else that could not be understood before knocking a table to the ground. He then walked to the other side of the classroom and knocked over another table.

He shouted, "Do you know who started the fire? Do you know who started the fire in this school?"

A student said something inaudible, and Wood continued, "No… me!"

Wood picked up a metal trash can and slammed it to the ground. Students then began to leave the classroom. Witnesses said Wood then picked up a chair and threw it at the window - breaking the glass.

"He picked a chair and threw it on the ground – not at a student, but towards a student, but it was close – and that's when I got up and started walking away," said junior Joshua Jenkins. "Once everybody started running out he picked up a chair and threw it out the window and it shattered.

Zgłoś
Avatar
A................N 2010-10-10, 19:04 55
Powinni mu dać medal a czarnego zastrzelić dla zasady.
Zgłoś
Avatar
Apollo 2010-10-10, 19:08 3
Jazgoczą jak zarzynane małpy...
Zgłoś
Avatar
nucturnal 2010-10-10, 19:21 19
To są małpy.
Zgłoś
Avatar
Maciek93PL 2010-10-10, 20:20 3
Mi też byłoby trudno wytrzymać przy takiej grupie murzynów którzy dopiero z drzew pospadali.
Zgłoś
Avatar
Szeszkin 2010-10-10, 20:24
A wszystko zostało udokumentowane przy użyciu śrubokręta
Zgłoś
Avatar
qTwist 2010-10-10, 20:34 1
Małpy powinno się wykorzystywać do budowania piramid i powinni wprowadzić zakaz edukacji czarncyj. Po chuj mi wykształcony sługa? Żeby mógł wszcząć powstanie czarnych? O nie! Kto jest za mną, niech złapię się za lewe jądro.
Zgłoś
Avatar
xMEEHOWx 2010-10-10, 20:49 1
How do I reach these kids?
Zgłoś
Avatar
PolishboyPN 2010-10-11, 0:21 13
No własnie kurwa to sie dzieje jak za dużo czarnuchów jest w jednym miejscu a biały nie ma strzelby , afryka 2.0
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2010-10-11, 10:00
to jest wyższy wykładowca z charwardó
Zgłoś
Avatar
awaria666 2010-10-12, 11:41
Czarnym powinni po urodzeniu wycinać struny głosowe. Czemu nie usypiać? Bo nie wiem, czy dozwolone...
Zgłoś
Avatar
S................z 2010-10-13, 13:51
Co to biały człowiek, chce nauczyć czegoś murzyna?? Masochista...
Zgłoś
Avatar
tomsson 2010-10-13, 15:58
Nauczyciel został usunięty z McGavock High School po dziwaczne zdarzenia w klasie, która zmusiła głównego, aby zadzwonić do rodziców i wytłumaczyć co się stało.

Incydent w 11 Donald Wood klasy jakości algebra piątek. Film nagrany przez ucznia w klasie pokazał Wood rzucając dwie tabele, śmieci i krzesła.

Film zaczyna się Wood mówi grupa studentów śmiejąc się "shut up".

Po odstaniu spokojnie przez około 20 sekund, podczas gdy uczniowie śmiali się, Wood machnął ramionami i powiedział: "Jeśli możesz być absolutnie spokojny ... czy można wyłączyć usta ... można zamknąć usta i można słuchać w zupełnej ciszy ... Czy wiesz, dlaczego ? Bo mam absolutną ... "

"Power!" krzyknął jeden z uczniów.

"Mam to, i wiem, że to," powiedział Wood. "I zgadnijcie kto to wie?"

Drewno krzyknął coś innego, że nie może być rozumiane przed pukanie tabeli na ziemię. Potem przeszedł na drugą stronę w klasie i przewrócił innej tabeli.

Krzyczał: "Czy wiesz, kto wzniecił pożar? Czy wiesz, kto wzniecił pożar w tej szkole?"

Uczeń powiedział coś słychać, drewna i kontynuował: "Nie ... mnie!"

Wood podniósł trash metal może i zatrzasnął je na ziemię. Następnie studenci zaczęli wychodzić z sali lekcyjnej. Świadkowie mówili, Wood po czym podniósł krzesło i rzucił go w oknie - zbiciu szyby.

"Podniósł krzesło i rzucił ją na ziemię - nie na ucznia, ale wobec studenta, ale było blisko - i to kiedy ja wstałem i zacząłem iść dalej," powiedział junior Joshua Jenkins. "Gdy wszyscy zaczęli ucieka podniósł krzesło i rzucił się z okna i to w gruzach.
Słuchaj
Zapis fonetyczny
Zgłoś
Avatar
Gszysztow 2010-10-13, 16:00
Ma wąsa. Wąsy rosną , tfu, są powoływane do wielkich rzeczy. Ja myślę, że on jeszcze wróci, może jako dyktator San Marino, a może jako murzyn albinos, ale wróci.
Zgłoś
Avatar
tashi 2010-10-13, 16:00
Jak tam próbują edukować bande ałp to nie ma sie co dziwić ze nauczyciel nie da rady jako treser.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie