18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Nauczyciel sadol
XooX • 2013-11-15, 18:39
Niedawno ktoś z Was drodzy Sadole wrzucał swoje wypracowanie ze szkoły, które lekko mówiąc nie spodobało się nauczycielowi. Powodem otrzymania "bani" było zaprzeczenie politycznej poprawności.
Dzisiaj robiłem porządki w szafie i znalazłem swoje stare wypracowanie z angielskiego jeszcze z czasów mej edukacji. Jak widać, kiedyś podejście było inne lub trafiłem na fajniejszą Panią Belfer. Przy okazji chciałem ją bardzo pozdrowić, jeżeli przypomni sobie ten tekst

Tłumaczyć nie będę. Jak ktoś nie rozumie to chuj, uczyć się trzeba było :]
enjoy!

Zgłoś
Avatar
SharpSe 2013-11-16, 21:18 2
Chuj ci w dupę za ostatnie zdanie. Maluczki jesteś, że traktujesz innych z góry. A jeśli chodzi o treść tych wypocin to się grubo mylisz. Afryka to nie tylko lepianki z bawolego gówna. Poczytaj i pooglądaj ale co ja się mogę spodziewać po gimbusie co pisał wypracowania w Wordzie. Pewnie się długopisem podpisać nie umiesz.
Zgłoś
Avatar
I................r 2013-11-16, 21:20 2
@up zycia nie masz zjebie? marnujesz dzien na wrzucanie bzdur, ktore ani nikogo nie interesuja, ani nie przynosza pozytku.
Zgłoś
Avatar
arturkmak 2013-11-16, 21:26
Ja keidys dostelem kose z kolosa z psychologii (techniczna szkola medyczna 2005r) za to ze na pytanie "wymien i opisz 3 choroby/dewiacje seksualne" jako pierwsza wymienilem homoseksualizm. Pomimo ze cala reszta byla na 5 to pani Mgr tylko za to postawila mi bombe. Kiedy argumentowala swoje racje ja nie powiedzialem ani slowa. Ostatecznie z jakiegos powodu w indeks wpisala mi 4
Zgłoś
Avatar
Pallar_Anders_Visa 2013-11-16, 21:30
4? Jeszcze kilka ewidentnych błędów gramatycznych, a z tymi co jest to dałbym tak z 2+.
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2013-11-16, 21:32 1
@CyganiePodOknem Mam w przeciwieństwie do ciebie bo bym już dawno na baletach urzędował, gdybym nie musiał iść jutro na 6 do roboty. Ty natomiast wyboru nie masz i siedzisz na sadolu zamiast się bawić. Nie ubliżaj mi zjebie bo ja ci nie ubliżyłem.
Zgłoś
Avatar
cenius 2013-11-16, 21:40
Kto poda linka do tego wypracowania co wspomniał autor?
Zgłoś
Avatar
g................k 2013-11-16, 22:00 1
100mph napisał/a:

W Afryce powinno być wprowadzone niewolnictwo. To by rozwiązało problem głodu i wojen. Europa miałaby tanią siłę roboczą a Afryka jedzenie i pokój.



no i wszyscy mielibyśmy pracę... czasem wydaje mi się, że już jest wprowadzone niewolnictwo ale nie u czarnuchów..
Zgłoś
Avatar
Gonczor 2013-11-16, 22:12
Jeśli chodzi o Afrykę, to polecam poczytać o Botswanie, która jest przykładem na to, że wszędzie można wyjść na prostą bez pomocy z zewnątrz.
Zgłoś
Avatar
P................8 2013-11-16, 22:19
Afryka jest duża są biedne wsie i wielkie miasta z wieżowcami itd. także nie wszystko tam kręci się w okół spierdalania od lwów i ganianie antylop czy chodzenie po 20 kilometrów po wodę.To biedne kraje rozpierdolone w drobny mak przez stany i nie tylko którzy bawią się tam w testowanie broni,kopalnie diamentów i inne pierdoły. Do ludzi z Afryki nic nie mam i im współczuję bo niczym nie zawinili ale do smoluchów poza Afryką mam wiele i powinno się ich zapierdalać bez pytania.
Jedna wielka różnica pomiędzy smołą Poza Afryką i ludźmi w Afryce, Ci pierwszy to banda małp którzy nie nadają się do życia między ludźmi ci drudzy zaś to porządni ludzie tacy jak my którzy chcieliby żyć godnie i móc spokojnie zasnąć.
Zgłoś
Avatar
n................o 2013-11-16, 23:10
Słownictwo na bardzo wysokim poziomie, a śmieszne błędy gramatyczne, które gimbusy by ogarnęły. Ogólnie karygodnych błędów w chuj, a mimo tego czwórka i to w dodatku bez podpisu nauczyciela. Coś mi tu fejkiem śmierdzi...
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-11-16, 23:23
Dobry za taką masę byków? To kpina jakaś. Pewnie autor po lekcjach wylizywał cipsko tej nauczycielce.
Zgłoś
Avatar
drzewko_banzai 2013-11-16, 23:55 2
gwindak napisał/a:

@CyganiePodOknem Mam w przeciwieństwie do ciebie bo bym już dawno na baletach urzędował, gdybym nie musiał iść jutro na 6 do roboty. Ty natomiast wyboru nie masz i siedzisz na sadolu zamiast się bawić. Nie ubliżaj mi zjebie bo ja ci nie ubliżyłem.

Wydaje mi się, że nie o Ciebie mu chodziło tylko o tego z "czołgiem" ale, że w trakcie jak publikował posta napisałeś swojego, to wyszło jak wyszło
Zgłoś
Avatar
d................k 2013-11-17, 0:49
rksrobert napisał/a:

Kiedyś na lekcji WOS'u dostałem jedynkę za prawicowe poglądy. Lekcja była o partiach itp. No i opisywała ona różne poglądy ustroje np. komunizm, nacjonalizm, szowinizm czy ksenofobie. Na koniec powiedziała, że jeśli ktoś powie, że ma prawicowe poglądy to dostanie banię. Ja się zgłosiłem i zostałem oceniony za poglądy, a nie za wiedzę. Jak do kurwy można oceniać czy skazywać za poglądy?!



Do ostatniego zdania się przyczepię - za poglądy można oceniać ludzi : - )
Zgłoś
Avatar
bingo100 2013-11-17, 1:10
To chyba jakaś ściema albo anglista noga. Tam jest masa błędów nie pozaznaczana!
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2013-11-17, 2:09
Doktorancik napisał/a:

I would have never given you such a high grade for so many mistakes... I do believe a passing grade would be quite enough!


loczek93 napisał/a:

ale asem z angielskiego to Ty nie byles:P


Ooo...znalazły się asy-samochwały
Edit: doczytałem komentarze do końca to widzę, że więcej "uczonych"
Zgłoś