18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Nauczyciel sadol
XooX • 2013-11-15, 18:39
Niedawno ktoś z Was drodzy Sadole wrzucał swoje wypracowanie ze szkoły, które lekko mówiąc nie spodobało się nauczycielowi. Powodem otrzymania "bani" było zaprzeczenie politycznej poprawności.
Dzisiaj robiłem porządki w szafie i znalazłem swoje stare wypracowanie z angielskiego jeszcze z czasów mej edukacji. Jak widać, kiedyś podejście było inne lub trafiłem na fajniejszą Panią Belfer. Przy okazji chciałem ją bardzo pozdrowić, jeżeli przypomni sobie ten tekst

Tłumaczyć nie będę. Jak ktoś nie rozumie to chuj, uczyć się trzeba było :]
enjoy!

Zgłoś
Avatar
606 2013-11-15, 19:36 61
Jako jedyny ze swojej klasy podchodziłem do matury z angielskiego (cała reszta leciała na niemiecki - uwaga, nikt nie zdał poza mną). W ramach treningu nauczycielka przeprowadzała ze mną całą masę rozmów, udawanych wywiadów itp.
Często kończyło się na wrzucaniu politykom, nierobom, innym rasom czy zwyczajnie ludziom tępym. Dopóki była to krytyka na poziomie, a nie cebulackie pierdolenie - nie było żadnych problemów, często nawet się ze mną zgadzała.
Nie raz i nie dwa sama wrzucała na swojego syna, który był jebanym nierobem i chyba gejem (tak podejrzewała, ja typa nie znam).
Nie każdy nauczyciel to "poprawna politycznie" cipa.
Zgłoś
Avatar
tabaraba 2013-11-15, 20:11 9
W Afryce powinno być wprowadzone niewolnictwo. To by rozwiązało problem głodu i wojen. Europa miałaby tanią siłę roboczą a Afryka jedzenie i pokój.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-11-15, 20:50 12
Pamiętam jak u nas w szkole był na pogaduszkach z WOSu żołnierz z batalionów pokojowych, opowiadał, opowiadał o służbie, patrolach, niebezpieczeństwie etc. aż w końcu doszedł do kwestii głodu:
Ż - Ludzie ci (lokalni Murzyni) byli tak głodni, że rzucali się na jedzenie z pomocy humanitarnej, nie chcieli jednej porcji tylko łapczywie rzucali się na oślep na ciężarówkę i brali ile dali radę udźwignąć, gdyby każdy brał po porcji starczyłoby dla wszystkich, a tak kilku zawsze musiało wrócić głodnych, a nierzadko przychodzili do punktów pomocy po 4-5 km w afrykańskim gorącu"
U (czeń) - A co robiliście, żeby im pomóc?
Ż - Strzelaliśmy



Oczywiście potem wytłumaczył sie, że nie strzelali do Murzynów tylko w powietrze żeby uspokoić tłum, ale niesmak pozostał
Zgłoś
Avatar
loczek93 2013-11-15, 22:04 14
ale asem z angielskiego to Ty nie byles:P
Zgłoś
Avatar
XooX 2013-11-15, 22:20 2
preferuję naukę w kierunku komunikacji a nie poprawności gramatycznej ;];] ;]
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-11-15, 23:14 3
I would have never given you such a high grade for so many mistakes... I do believe a passing grade would be quite enough!
Zgłoś
Avatar
buczkog 2013-11-15, 23:21 20
Pierdol się pajacu jak ja coś wstawię po rosyjsku to też Ci mogę napisać: trzeba się było uczyć.
Zgłoś
Avatar
andyq 2013-11-16, 1:10 18
Kiedyś nauczycielka od angola na jednej z lekcji oznajmiła że jak ktoś nie odda zaległych wypracowań na następnej lekcji (2 godziny jedna po drugiej) to nie zostanie dopuszczony do egzaminów. Wszyscy na przerwie pisaliśmy i oddaliśmy prace. Całą godzinę sprawdzała i nagle położyła się na ławce ze śmiechu. I tak parę minut polewała z jednej pracy. Jak doszła do siebie to puściła taki tekst:
-Ja rozumiem że niektórym się nie chce pisać i przepisują od innych. Inni przepisują z książek. Jeszcze innym ktoś pisze. Ale Pan Panie Rafale mnie zaskoczył. Pierwszy raz ktoś mi oddał wypracowanie z kserokopiarki. - i tu wszyscy w śmiech - a nauczycielka dokłada:
- Żeby tego było mało to Pan Rafał skserował 4 strony z podręcznika. - i jebła ze śmiechu ponownie.
Na koniec dodała: -Ma Pan 3 za pomysł i zaliczony egzamin.
Wtedy to nas zatkało.
Zgłoś
Avatar
P................e 2013-11-16, 15:18 5
W sumie jakiś hamburgerykanin odkrył amerykę, w końcu.

Przecież oczywiste jest, że pchanie pieniędzy w afrykę psuje ich ekonomię. Bo po co muryzn ma 3 godziny siedzieć i łowić ryby a kolejne 3 godziny siedzieć i je sprzedawać, skoro murzyn posiedzi, a hamburgeryka skurwysyńska przyśle jakieś chujowe żarcie w puszkach, które jest tańsze niż te ryby. I tak w kółko i w kółko.

Wystarczy popatrzyć na gospodarkę krajów, w których hamburgeryka i onz na siłę "chciały pomóc" uzależniając masę państw od gospodarki innych krajów. Po czym gdyby taki kraj wyraził sprzeciw jakimś poglądom, embargo na towary szybko okazałoby się katastrofalne.

jebać hamburgeryke imperium zła.
Zgłoś
Avatar
Caban1908 2013-11-16, 21:02 5
@up
paszoł won, spamer jeden
Zgłoś
Avatar
Asdasiq 2013-11-16, 21:03
Całkiem się nie dziwie, że pozdrawiasz Panią belfer na sadolu.
Zgłoś
Avatar
Lemon19 2013-11-16, 21:05
Skądś znam to 'db', być może znamy tę samą nauczycielkę
Zgłoś
Avatar
rksrobert 2013-11-16, 21:09 3
Kiedyś na lekcji WOS'u dostałem jedynkę za prawicowe poglądy. Lekcja była o partiach itp. No i opisywała ona różne poglądy ustroje np. komunizm, nacjonalizm, szowinizm czy ksenofobie. Na koniec powiedziała, że jeśli ktoś powie, że ma prawicowe poglądy to dostanie banię. Ja się zgłosiłem i zostałem oceniony za poglądy, a nie za wiedzę. Jak do kurwy można oceniać czy skazywać za poglądy?!
Zgłoś
Avatar
fabiothethird 2013-11-16, 21:12
Piwo za stwierdzenie, że jak ktoś nie rozumie to trzeba było się uczyć. Inna sprawa, że Tobie z angielskim też nie idzie najlepiej...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie