18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

A w Polsce jedyne co nauczyciel może zrobić to dać nałożyć sobie na głowę kosz na śmieci...


2024-04-27, 10:50
A teraz zapie**alaj do dyrektora po zwolnienie. A młody kutafon dalej będzie się woził.

2024-04-27, 10:53
Desmez napisał/a:

No niekoniecznie, nauczyciel też małpa, oni to mają w DNA, jak by był biały to grzecznie zbierałby wpie**ol w strachu przed konsekwencjami uderzenia niggleta



skad sie k***a biora tacy debile jak ty? jest jakies j***ne miejsce, gdzie stare k***y srają skrzepami z dupy i z tej sp***oliny wychodza takie k***ie ? zaszyj sie ruro gdzies w lesie, w mysiej norze i nie wychylaj z tej sztolni ryja, zrobisz przysługę i sobie i całej ludzkości

2024-04-27, 10:55
Widać nawet że murzyny nawet w tym zawodzie nie potrafią opanować malpich odruchów

2024-04-27, 11:07
a teraz sie przyjrzyjcie i astanwocie mamy tam dwoch zawodnikow i nauczyciela.
jeden czapeczka sportowy styl drugi tshirt styl geeka.
Dla mnie historia wyglada inaczej, tamten zaczal bo tak zazwyczaj sie zaczyna geek stracil kontrole w obronie
nauczyciel chcial rozdzielic. Wystarczylby zwykly blok na szyje i uspokojenie ale zadzialaly geny "alfy".
Nastepny odcinek bedzie ten w tshircie i strzelanina w szkole :)

2024-04-27, 11:10
To wygląda jak nowoczesny pierdel a nie szkoła.

2024-04-27, 11:45
jak to nie kwestia tego czy może czy nie a instynktu który w małpach siedzi - nawet u tych dobrze wykształconych , bogatszych itp - natury nie oszukasz :D

2024-04-27, 12:02
Lol, moja siostra mocniej wali mnie po łbie swoimi dildo kiedy ją podglądam niż te p*zdy na nagraniu

2024-04-27, 12:21
Akcja z koszem na śmieci miała miejsce w 2003 roku. 21 lat temu. Ale już zawsze będę o tym słuchał, kiedy jakiś kretyn będzie narzekał, że nie może w szkole bić mojego dziecka.

2024-04-27, 15:35
Wombat212 napisał/a:

A pie**olisz. Smolucha pewnie zawiesili już w wykonywaniu zawodu, a te młoda małpia p*zde jeszcze do psychologa szkolnego odstawia żeby z traum wyleczyć. Zj***na Ameryka gdzie przyszłych gangusow naiwnie udają że chcą wychować jak ludzi.



to nie europa ...

2024-04-27, 20:02
buer2008 napisał/a:

Akcja z koszem na śmieci miała miejsce w 2003 roku. 21 lat temu. Ale już zawsze będę o tym słuchał, kiedy jakiś kretyn będzie narzekał, że nie może w szkole bić mojego dziecka.



Tak, od tamtego czasu nauczyciel może jeszcze mniej... Poza tym zajmij się jego wychowaniem to nikt nie będzie narzekał.

2024-04-27, 20:40
Dobra, k***a, mam dość waszego pie**olenia jak się ta cała historia potoczyła, bo głowa mała, jak wciskacie innym te swoje kocopoły, że niby nic mu nie zrobią, bo czarny :lol: Ale po kolei, więc tak, jak niektórzy pisali (w skrócie) "chłop będzie miał lipę" no i dałbym wam link do artykulika, ale trochę gimnastyki umysłowej wam się przyda. Link do YouTube wklejam, gdzie pokazują, jak się sprawy skończyły dla typa. Karę dostał, ale wiadomo, że w PL poniósłby znacznie większe konsekwencje, w JuŁesEj posiedział krócej niż tu posiedzisz za sikanie na ścianę budynku użytku publicznego czy coś :-P Coś jest zj***ne w tamtejszych rejonach, jak cała ta sytuacja w tej szkole, ale każdy chyba z taką instrukcją, którą podaję, to będzie w stanie sam znaleźć ten wątek, więc... :lol:

Jak wpiszecie sobie "US News las vegas substitute teacher rekwon smith arrested for fight with student" to znajdziecie pełen artykuł z NYPOST, tam tez możecie obejrzeć całe zajście z innej kamery :-P Ja jebię, jestem chyba równie poj***ny, co niektórzy na tej stronie, że aż tak skrupulatnie tłumaczę tego typu prostą rzecz :mrgreen: :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=A2m773104DU

2024-04-29, 07:49
Anal_Ogórek napisał/a:

Tak, od tamtego czasu nauczyciel może jeszcze mniej... Poza tym zajmij się jego wychowaniem to nikt nie będzie narzekał.


I bardzo dobrze, że mniej. Moje dzieci są wychowane, ale nawet gdyby, to nie jest od tego, żeby je napie**alać. Zawsze jak ktoś jest za biciem to mu proponuję wpie**ol korekcyjny, skoro tak mu się to podoba.

2024-04-29, 13:39
to nie nauczyciel, tylko kiblował kilka razy