18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
TurboGrzesznik 2020-05-06, 11:24 9
guwno jakieś do pieca
Zgłoś
Avatar
jasypan 2020-05-06, 12:16 1
Raczej nie przesadził tylko właśnie to chciał zademonstrować.
Zgłoś
Avatar
Kepeszek 2020-05-06, 12:22 77
jasypan napisał/a:

Raczej nie przesadził tylko właśnie to chciał zademonstrować.



Byłeś kiedyś duszony trójkątem do nieprzytomności i nie mogłeś nic z tym zrobić ? Przecież lepiej nauczyć się, że z typem z którym trenujesz nie możesz czuć się bezpiecznie bo odklepanie (czyli ostatnia deska ratunku przed zrobieniem sobie krzywdy) nie działa. Prawda? Wielu ludzi zraża się do sztuk walki po obejrzeniu czegoś takiego. To żadna sala treningowa tylko zjeb w piwnicy dusi młodzież bo ma fiutta małego. Elo
Zgłoś
Avatar
V8ROG 2020-05-06, 12:23 11
TurboGrzesznik napisał/a:

guwno jakieś do pieca



Jak można popełnić błąd w tak popularnym słowie jak "gówno". Kurwa weź wróć do szkoły i się może nie udzielaj bo jesteś analfabetą.
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2020-05-06, 12:29 8
Ale bym mu zajebał lowkicka w łeb za taką akcję.
Zgłoś
Avatar
kolosasz 2020-05-06, 12:31
za darmo nie dostał
Zgłoś
Avatar
SpoconyMariusz 2020-05-06, 12:40 1
luxpiotr napisał/a:

Ale bym mu zajebał lowkicka w łeb za taką akcję.



No zesrałbyś się
Zgłoś
Avatar
rybosom 2020-05-06, 12:56 1
Kepeszek napisał/a:

Byłeś kiedyś duszony trójkątem do nieprzytomności i nie mogłeś nic z tym zrobić ? Przecież lepiej nauczyć się, że z typem z którym trenujesz nie możesz czuć się bezpiecznie bo odklepanie (czyli ostatnia deska ratunku przed zrobieniem sobie krzywdy) nie działa. Prawda? Wielu ludzi zraża się do sztuk walki po obejrzeniu czegoś takiego. To żadna sala treningowa tylko zjeb w piwnicy dusi młodzież bo ma fiutta małego. Elo



Zgadzam się - nauczyciel już nie może ufać uczniowi, bo się właśnie udowodnił, że uczeń nie może ufać jemu - sam kiedyś miałem podobna sytuację i nauczyciel zaliczył zgona tego samego dnia, bo się nie spodziewał... - oczywiście zmieniłem nauczyciela, a nowy od początku wiedział, żeby uprzedzać.
Stary chyba zrozumiał, bo przeprosił (telefonicznie), ale nie chciał mnie przyjąć z powrotem (nie zaproponował, a ja sam się nie rwałem).

Tutaj widać, a przynajmniej takie wrażenie odniosłem, że chłopak odklepuje nie na żarty, co po krótkiej analizie pozwala mniemać, iż nauczyciel nie uprzedzał - specjalistą nie jest - mogę się mylić - być może też młody był hojrakiem i nauczyciel chciał go okrzesać?
Zgłoś
Avatar
gumstg 2020-05-06, 13:57 1
TurboGrzesznik napisał/a:

guwno jakieś do pieca



a co to jest guwno ?? Weź słowinik zjebie
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2020-05-06, 15:03 1
Gdyby duszony mial np. Ukryta padaczke moglo byc juz po nim.
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2020-05-06, 17:43
Kepeszek napisał/a:

Byłeś kiedyś duszony trójkątem do nieprzytomności i nie mogłeś nic z tym zrobić ? Przecież lepiej nauczyć się, że z typem z którym trenujesz nie możesz czuć się bezpiecznie bo odklepanie (czyli ostatnia deska ratunku przed zrobieniem sobie krzywdy) nie działa. Prawda? Wielu ludzi zraża się do sztuk walki po obejrzeniu czegoś takiego. To żadna sala treningowa tylko zjeb w piwnicy dusi młodzież bo ma fiutta małego. Elo



ależ ty pierdolisz głupoty. żadna piwnica nie ma takiej wysokości.
Zgłoś
Avatar
Noktowizor 2020-05-06, 17:48
jebana patola, nauczyciel do utylizacji
Zgłoś
Avatar
Jebaka80 2020-05-06, 17:49 1
luxpiotr napisał/a:

Ale bym mu zajebał lowkicka w łeb za taką akcję.



Lowkicka w łeb? Łociechuj, dobry z Ciebie as

Zgłoś
Avatar
TurboGrzesznik 2020-05-06, 19:29
V8ROG napisał/a:

Jak można popełnić błąd w tak popularnym słowie jak "gówno". Kurwa weź wróć do szkoły i się może nie udzielaj bo jesteś analfabetą.



a ty pocałuj mnie w srake dałnie który nie wyczuwa celowego kaleczenia słownictwa
Zgłoś