18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Ponoć ten sam nauczyciel co mu małpiatka ryja spryskała. Akcja ponoć 3-4 miesiące wcześniej. Też zabrał telefon uczniowi i uczeń również nie był zadowolony.

Gość chyba powinien przestać im telefony zabierać.



(wersja oryginalna w słabszej jakości)
ukryta treść


Zgłoś
Avatar
Cycu320 2023-05-07, 10:31 33
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2023-05-07, 12:34 2
Ciekawe co wyrośnie z tak uzależnionego pokolenia.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2023-05-07, 13:01 1
Ciekawe kiedy WHO wpiszę smartfonofobię jako chorobę psychiczną, niebezpieczną i uzależniającą.

Chyba nigdy, za duży biznes.
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2023-05-07, 13:08 21
za takie akcje wyjebać ze szkoły i nie przyjmować do żadnej innej. NIech będzie śmieciem sam sobie, potem coś rokradnie, przyjadą policyjanty i go odjebią jak należy.
Zgłoś
Avatar
Hiperion 2023-05-07, 14:55 1
Chłop specjalnie go podkurwił gadką że od teraz telefon należy do szkoły, zero ogarnięcia że dzieciak może w furię wpaść po takim tekście
Zgłoś
Avatar
Trueslap36 2023-05-07, 15:00
Ryzyko zawodowe
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2023-05-07, 15:53
Niezły bizon z tego małolata...
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-05-07, 16:27 7
Ja pierodle ..... po chuj ich uczyć ? Po co on tam jest płacą mu za uczenie tych kurwa zjebów czegokolwiek czy kurwa by się z nimi siłować o jebane telefony .... Przeciesz to jest dramat kurwa i jebną bym papierami dyrektorowi albo ogarnie te elementy.... Np. wypierodli ich z szkoły

Hiperion napisał/a:

Chłop specjalnie go podkurwił gadką że od teraz telefon należy do szkoły, zero ogarnięcia że dzieciak może w furię wpaść po takim tekście



W furię to on może wpaść w kiblu jak nażre się taco a nie kurwa zaa telefon ..... Jak ma wyjebane na naukę to po chuj tam siedzi i marnuje się. Już by miał ogarnente kontakty po crack albo metamfetaminę ..... Do czasu aż go policja nie odjebie

Zgłoś
Avatar
legionetrangere94 2023-05-07, 17:01 1
shoe5maker napisał/a:

Ciekawe co wyrośnie z tak uzależnionego pokolenia.



idealne gówno na mięso armatnie
Zgłoś
Avatar
t................0 2023-05-07, 19:22
Pan nauczyciel zdecydowanie odrzucił propozycję wykonania loda przez ucznia, co spowodowało niezadowolenie tego drugiego
Zgłoś
Avatar
gernash100 2023-05-07, 20:05
Nauczyciel z powołania xd
Zgłoś
Avatar
zubek25 2023-05-07, 20:37
Pfff chociaż by i te gówno rozjeb łeb dla nauczyciela jego prawo kradzież ?nie ma prawa żadna kurwa mojej własności tyknac jakim prawem miał by chłop zabrać coś co nie należy do niego ?wpierdol zasluzone
Zgłoś
Avatar
zipi 2023-05-07, 23:01 5
zubek25 napisał/a:

Pfff chociaż by i te gówno rozjeb łeb dla nauczyciela jego prawo kradzież ?nie ma prawa żadna kurwa mojej własności tyknac jakim prawem miał by chłop zabrać coś co nie należy do niego ?wpierdol zasluzone



debil xD to wypierdalaj ze szkoły zjebie, przyzwaczajaj sie do noszenia cięzkich rzeczy bo poza magazynem nic nie znajdziesz, z tymi ukraińcami bedziesz zapierdalał, jak juz ztego nie robisz.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2023-05-08, 9:52 1
zubek25 napisał/a:

Pfff chociaż by i te gówno rozjeb łeb dla nauczyciela jego prawo kradzież ?nie ma prawa żadna kurwa mojej własności tyknac jakim prawem miał by chłop zabrać coś co nie należy do niego ?wpierdol zasluzone



Weź już zamknij pizde gimbusie bo śmieszny jestem. Prawa macie? Do zamknięcia ryja chyba.
Roszczeniowe, nie wychowane gówno.
Zgłoś