18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
camperboy 2009-11-22, 23:13 2
Poza tym filmik pokazuje jak niskim poziomem odznaczają się Polacy na emigracji. Zamiast czegoś mądrego nauczyć to tylko kurwa, chuj, dupa. Z resztą czego oczekiwać po robolu pracującym za 5,73F w magazynie. Szczyt ambicji....
Zgłoś
Avatar
tHe_mariO 2009-11-22, 23:32
'chuj ci w dupe czarnuchu' hehe.. chcial bym zobaczyc jak ci polacy by spierdalali jak by ktos przetlumaczyc co to naprawde znaczy xD
Zgłoś
Avatar
Eterbut 2009-11-22, 23:49 1
camperboy, poza tym koleś nie pojechał tam na misje, żeby nauczać murzynów, tylko zapierdalać - widocznie nie wiesz co co znaczy ;] trochę rozrywki się należy ;P
Zgłoś
Avatar
x................z 2009-11-23, 0:22 1
@ camperboy - a Ciebie boli, że facet zarabia normalnie czy co? Sam pewnie zapierdalasz za 6,50zl/h to sie lepiej nie odzywaj kto tu ambitny jest..

a filmik dobry ;]
Zgłoś
Avatar
Sub _ Zero 2009-11-23, 13:56
Nareszcie uczą się zwrotów grzecznościowych
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2009-11-23, 16:13
i przez takie polskie pizdy jest mi potem za granicą wstyd się przyznać, że jestem polką.. ehh, niech chłopcy dalej trzymają poziom i uczą innych tego, co sami umieją. jest się czym pochwalić
Zgłoś
Avatar
p................x 2009-11-23, 17:42
"Chuj ci w dupe, czarnu hu (wyraźna przerwa), mean 'How are you?' " ;D
Zgłoś
Avatar
BueR_MadasS 2009-11-24, 4:28 1
Scarlet jakoś nie spodziewałem się po Tobie takiej reakcji
Przesadzasz sądząc że takie wygłupy mają tak duży wpływ na to jak Ciebie oceniają za granicą
'Gratuluję' podejścia do sprawy i szkoda że nie masz racji
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2009-11-24, 9:14
B_S, mówię z doświadczenia, bo nie wiem, czy dla Ciebie byłoby miłe, gdybyś był polską kobietą za granicą i słuchał od takich murzynów chamskich,seksistowkich i wulgarnych tekstów w tym guście po polsku, bo to było jedyne czego potrafili ich nauczyć polscy ziomale. wow. ja tam miałam na to wyjebane i dość dobrze się integrowałam z nejtiwami, ale jak słyszę takie teksty to mi się podnosi, bo poznałam zbyt wielu polaków za granicą, by nie wiedzieć, jak wielki procent z nich naprawdę zachowuje się poniżej jakiegokolwiek poziomu. i wiesz, nie mówię, że mnie to w pewnych kontekstach nie bawi, bo za bardzo lubię ten typ humoru, gdzie chinka nieświadomie mówi po polsku, że daje dupy za talerz ryżu, tylko, że to wszystko odbija się później czkawką. nie wiem, może miałam krzywe doświadczenia z polonią za granicą, ale dziwnym trafem każdy kogo znam takie ma..
zbieg okoliczności? ok ale oczywiście nie mam zamiaru Cię przekonywać do swojej opinii. gratuluję, jeśli miałeś lepsze doświadczenia i wciąż wierzysz w ten naród
Zgłoś